Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a sportmotoron több esetről is olvastam, ezért nem jutott eszembe ilyet venni. Majd este jönnek a nagy szakik és ők is mondanak rá valamit.
Na szep.. hallottad vagy tapasztaltad es pont gs500 vagy ?
Nem a felvétel a gond, hanem, hogy Én természetesen nem mosok 2 naponta hajat! Tehát jóval több benne a kosz ,zsír izzadság, stb. Mégse a sisak belsejébe törölgessem már!
Rossz a fékhatás és több olyan esetről is lehetett hallani, amikor a ferodol leszakadt a fékbetétről. Persze ha 80-nal poroszkálsz az országúton, akkor majdnem teljesen mindegy, ezek a dolgok inkább forszírozottabb használatnál jönnek ki.
Mit értesz az alatt, hogy "szarok" .
Ez egy kicsit tág fogalom nekem ! :)
A tárcsájukról nem tudok, a fékbetétjeik kimondottan szarok.
Nekem hosszú hajjal se volt gond soha felvenni a bilit, csak össze kell fogni és ennyi.
Sziasztok %

Új vagyok és segítsetek nekem. Szóval GS500 első féktárcsa csere volt aktuális és a szerelő GOLD FREN tárcsát és betétet tett be.
Ez milyen minőság? A kivitele más mint ami fent volt.
A képen is látszik hogy az agnál vannak plussz lukak amiken most belátni a tengelhyez.
Vélemény? Ez a márka mennyire gagyi vagy .... balesetveszélyes? ...?

Kösz

Sziasztok
"Héj: HPTT aerodinamikai szempontokat is figyelembe vevő festéssel készült"


A jellemzések között találtam..annyira jó ,hogy megint vakítjuk a parasztot..
Ez annyira király sisak ,hogy nem csak véd...hanem azáltal ,hogy befestettük nem fékezi a testednek az elenyésző százalékát ....tehát gyorsít.

fakkk
Én 100ezrenként cserélem a sisakomat, ami Nálam 4-5 év, kivéve ha koppantál vele a földön, mert akkor azonnal kuka. Ha a kormányról leesik és pattogva elgurul, onnantól az is kuka. Ez idő alatt sohasem nyúlok a belsejéhez, de nem is veszem fel soha csuklya nélkül. Nem is tudnám, a hosszú hajam miatt, de így csak a csuklyát kell mosni, a belseje a sisaknak makulátlan marad!
ja a felső a zero7
Jézus..............ez tényleg drága.
Ilyet nem fogok venni az fix.Az idő elenyésző részében lesz rá szükség.
A felső a tied?
Mert most lejjebb görgettem és a RUSH-M PROTEKTORING MP-02 19 500 -ért már játszós.
Kb. ennyibe volt a bőrdzsekim is. De látszik rajta hogy fasza cucc. Azért megnézem még Dipshitét is.
nekem ez van! Én nagyon szeretem, sztem tartós darab, a protektorok fixebbek nem is lehetnének, mind testhez illeszkedő mert nem egy darabból vannak, váll részen állítható, könyök és kar részen is... egy méreten bellül is abszolút testre lehet szabni, és ezért is sztem biztonságos, mindig fixen illeszkedik! Láttam már közelebbről olcsobbakat is, Lajosba is, és nem akarom elhinni hogy azoknak a hálós része egy balesetnél nem tépődik cafattá, ezen azért sokkal jobb cérnából van a háló vagy mi
http://motoroskiegeszitok.webn...
Érdekes hogy 2 éve is ennyi volt...
Akkor hol vetted és mennyiért ha szabad megkérdezni?
Dipshit, tőled is szívesen fogadok ötleteket protektoring ügyben.
Annyira még nem sürgős, de ha itt lesz a nyári forróság, idén már nem akarom kivívni magam ellen a sorsot. Rövidnaci, nyári cipő, atléta, naptej , 140...
VAn itt valaki aki ért a az autóvillamossághoz? Ha a moci 344-Wattot tud leadni én meg 340-en Watott akarok rákötni, mindent beleszámolva, tényleg mindent! De ugye ezek a dolgok nem mennek egyszerre... csak papíron, ettől még tönkre vághatja a fesszabot vagy a generátort?
Mármint mit? A sprayt igen az inget nem, de megmondom neked őszintén én akárhányszor voltam a Louisba szar protektor ingek voltak...már ha volt
Üdv Geri-boy! Én most váltottam le a gumijaimat. Ha adsz egy e-mail címet, pénteken küldök képeket a régiekről te pedig eldöntöd hogy számodra kell avagy sem.
Akkor majd be kell szereznem ha protektoringért megyek.
Te is a Lajosba vetted? Mennyi volt? Most csak drága van, de kivárom.
sztem ugyan az...
Szerintetek ez jó a bőrcuccok ki nem szedhető hálós bélésének a tisztításához is? Kánikulában egy hosszabb motorozás után...hááát...
igen tudom rájöttem... ezért írtam hogy rátukmálta a kiszedhető béléshez
Ezzel a bélést lehet tisztítani szétszedés nélkül.
Esetleg nézd meg ezt. Nagyon rosszul nem járhatsz vele.