Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még, hogy globális felmelegedés...
..és én még robogóval akartam bemenni a városba...pfff hülye én
Mondtam hogy jön a jégkorszak.

Nálunk esik...............eső hogy rohadjon meg.
Teszem hozzá hogy szabin vagyok. Úgy érzem élményekben gazdagon fog eltelni ez a nap.
Egyébként én nem hittem hogy komolyan gondolják ezt a havazást az időjósok. Kinézek az ablakon és szakad a hó. Már vagy 3 cm esett.
Lelki megnyugvásom érdekében.
Ajánlhatom a népszerű téglás-koptatós módszert.
Akkor meg még jobban a közepe fog kopni.
De hátul szokták, de nem is a csík miatt mondom, hanem hogy egész gumit fizetek és felet használok.
Egyébként amikor voltam Puminál, pont volt neki egy 110-es PR2-ese (azelőtt nem is láttam ilyet ebben a méretben) pont annyiért amennyiért a 120-as Batlaxot vettem. Én hülye segg nem vettem meg.
És ha nem úgy motorozik mint te...ööööö lapjával?
Nekem a 2 komponens keményebb fele ér le pont annyit mint a 110 normál felülete..Amúgy a majrécsíkot nem hátul nézik?
Ha azért akarsz felrakni 120-ast, mert pont van egy, akkor simán feldobhatod. Nekem is 120/150-es párosításban van. Viszont ha még nem vetted meg és választani lehet akkor én inkább a 110-est választanám, mert jobban ki tudod használni a gumi teljes felületét.
120-as gumi annyira torzul a 110-es felnin, hogy marad majd mindkét oldalon egy jó ujjnyi rész, ami soha sem fog találkozni az aszfalttal, és így a közepe is gyorsabban elkopik.
De amúgy teljesen jól viselkedik a 120-as elől.
Ez csúnya.
Egy a lényeg,hogy jó minőség és ne öreg gumi legyen.
Nekem most is elöl 120 van...hátul 150..
Bocsánat ,hogy blokk témában vacak tippet adtam... Mivel max egy-két óra átpakolni....régi blokkal vizsgáztatnám 2 évente...köztes időben a kutya sem nézi. Fura mód egy csomó országban nem foglalkoznak ilyen marhasággal..
ganjaninja:Kőszőnőm a választ legyen szép napod.
Én jártam ilyen felállásban....nem vettem észre semmi különöset..
Igen,kell igazolás a Suzukitól.Nem egyszerű,de meglehet oldani.Autónál is így van......Volt benne részünk:)
Szép napot mindenkinek,Érdeklődnék,hogy ha gs 500-ra előre 120-as gumit tennék hátul meg 130-sa van ,hogy viselkedne a motorom?Kőszőnőm ha segítettek további szép napot néktek.
A topic történetében már volt olyan hogy GS500-ba GS500 blokkot se tudtak flottul "belepapírozni"
Ha tudja igazolni hogy ebbe a vázba tették ezt(500) a mocit,simán összeépithető,csak győzze pénzzel.Összeépítési engedély stb......
Mivel ez GS400, nem fogják neki bejegyezni hozzá a GS500 blokkot, legalábbis nem olyan egyszerűen...
Vennék papirosan egy GS 500 blokkot...oszt csáááá.
Motorcsere bejegyezve...típus azonosság..stb.
És még menne is
Én is bízom benne, hogy ez csak vicc marad
Én nem érzek nagy különbséget közöttük... bár biztos nem így van
Azt a büdös k*rva életbe! (Elnézést a szóhasználatért!) Valami más formában hallottam már, de ez mindenen túl tesz. Azért bízom benne, hogy velem ez nem fog megtörténni...