Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most gyártják le a kedvedért a bangladesi rabszolgákkal túlórában.
Hogy csináltad, rágurultál a vágásra?
Azért van itt gond, jövő hét szerdára tudják odahozni a cuccot... gyanítom konkrétan nekem rendelnek most utána, mert ha lenne áthoznák ma-holnap
De bizony!
Nem mondod, hogy "AZZAL" a gumival, mert ha igen...
Ha azokat ellenőrzöd a motoron, amiket a rutinvizsgán is végig kellett csinálni és mindent rendben találsz, akkor nagy baj már nem lehet.
Ha látnád hogy nekem tavaly milyen első gumival slisszant át...
Szerintem le sem ellenőrizték.
Hullámos tárcsa, kátyúzott felni. Ahol van fékpad, ott ez elég.

Soha nem akartam hülye feltűnösködő modokat meg tuningokat csinálni (lásd hangos kipu), aztán mégis én szívok a műszakival...
Névtelen sportkipuf?
3,8-as tárcsával mentem műszakira amikor 4,5 mm a minimum amit előír a gyár.. átment (fékhatás jó volt)

Nem tudom mit lehet csinálni hogy ne menjen át egy motor a műszakin...
Köszi, ezek közül legutóbb még minden működött!
Fékbetétek eléggé a végén járnak, átmostam múltkori szervíznél féktisztítóval a tárcsákát, és ennyi. Gondolom a fékbetéteket meg sem nézik, a fékhatás a lényeg.
Izzók, index, helyzetjelző, tompi, refi legyen rendben, meg a fék és gumi, meg mosolyogj, ha rendben a motor, lófasz pillanat és kész is van.
Nem artana ha nem bukna meg.
Nos én péntek reggel megyek ceglédre, vizsgázik a gépsárkány! Szerencsémre esőt és alig pár fokot jósolnak!
Asszem kifogástalan a gép (remélem)...
Van valami különleges dolog amire oda kell figyelni? Még sosem vizsgáztattam mocit...
Faszom, nincs időm, jó lesz az április!
Én má belenyugodtam hogy áprilisban kezdek.
Kel 10-15 nap festés után hogy lehessen fóliáztatni az idomot.
Kéne még egy légszűrő és nem kéne hóeseés hogy elektronyiából kitöröljék a barmolásomat. Ja és a francia posta egy trehány szemétláda bagázs a Royal Air Mail-hez képest.
Meg a Holleanyónak és az esőtündérnek is, mert máskülönben márciusban már nem motorozunk.
Beijedtek mi?
Irj az autópálykezelőnek meg a pintérnek is hátha teával várnak a lehajtóknál.
Csak írtam egy levelet a GVH említése csodákra képes
Konkrétan ez lesz, mert sisakot tuti nem veszek, nacit talán
Jó nagy patáliát csaphattál
Felrobbantottad a fosbombát!
Én a helyedben odamennék, bemutatkoznék hogy én vagyok a panaszos, végignézném a portékákat és közölném hogy nem tetszik, nem vásárolnék semmit.
ez gyors volt
Na hívott a Lidl és odavisznek a nevemre 3 sisakot, meg aláöltözőt is holnapra :D
Lehet veszek egy nacit is, tetszik a felső...
Azt írtad vettél olyan Lidliset, én is azt hordom protektoring alá, és tökéletes