Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ilyen Lidlis aláöltözőm van, sztem kurwa jó, és hülye nem vettem a meg hozzá a gatyát is... na majd most...
predakon másik fórumon felhívta figyelmünket... hátha...

Lidl motoros akció...

http://www.lidl.hu/cps/rde/xch...

Lehet egy ponyvát bevállalok, mert van egy nálam kölcsönbe, de már egy éve
A sport felső aláöltöző még szimpi, már ha van terhes-férfi kivitelben!
, ez Blué volt ha nem tévedek
kicsit már átalakult, a km-et oda sem írják
Zuhany és a recsegős ágy sem rossz.
Pontosan, nagyon hatékony sátorhely választás, ha egy kósza birkacsordát áthajtasz a kiválasztott területen, majd odaküldöd az asszonyt, hogy állítsa fel a sátrat, addig elmész sörért, ha kész a sátor, akkor minden ok, ha mégsem, akkor kevesebbet fog enni a motor a kisebb súly miatt
És most nem mond, hogy úgysem viszed az asszonyt, mert látod, lehet annak haszna is

Viszont én is még mindig a fedett szállás híve vagyok, reggeli kávéval és rántottával
Esetleg felrobban tehénhullák.
Jaja, tábla jelzi, vagy hangjelenség
26 kW-os. Az meg mi, meg hogyan, meg mér?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gs_500_e_u_szerias_digit
alis_kijelzos_k-6702044

Valahonnan ismerős...
Országja válogatja. Általánosan elmondható, hogy a magyar-osztrák határtól keletre és délre lehet, kivéve Szlovénia. Bár a volt Jugoszlávia területén a vadkempingezést behatárolja, hogy néhol még vannak felszedetlen aknák, de azt úgyis jelzi tábla...
De nagy a csend, mindenki elment havat lapátolni?
Ugyan már én örülök, hogy segíthettem ..........
Oh, köszi!
Ha már vadkemping. Az mennyire szabályos? A hatóságok baszogathatnak ha valami réten felállítom a sátrat?
ezé' jó a vadkemping. Nem kell foglalni, nem kell lemondani... most is bárhol kidobhattad volna a sátrat, az idegeskedés helyett
Azon röhögök, hogy kinéztem az ablakon és konkrétan kutyasétáltató idő van, alig fúj nincs is hideg... de ami lent volt, nem az időjárás volt a durva (mondjuk az ittenihez képest igen), hanem az a szervezetlenség és információ hiány. Persze ha több infót kapok, vagy tudom amit most... 2 hónapja lefoglalta mindenki a szállást és persze, hogy elindult.
Igazad van!
Te nem kimentél Szibériába titokban?
Hali!

Na itt az a helyzet, hogy nem ez van... azt tudom mondani, amit én láttam és tapasztaltam.
Nem volt információ, nem jött rendes infó a rádióban, tv-ben, neten sem, konkrétan, csak annyi, hogy az M7-en 42-es baleset...
Senki nem fogta össze a infókat, 5 Rendőrrel beszéltem és senki nem tudott semmit, nem irányították őket!
Éjfélkor még volt kamionforgalom, mi a faszért nem terelték le őket, ha tudja a kamionos, hogy ilyen a helyzet, akkor beáll a parkolóba és bevackol 2 napra, azt hali!
Most beszéltem egy kollégával, ő még lent van Székesfehérváron és éjszak a kúton dumáltak a katasztrófa-védelmisekkel, akik mondták, hogy hát össze kellett rakni a hókotrókat, mert már szétszerelték őket, gondolom ezek többcélú járművek.
Szóval srácok, kinézek a Pesti parkra és nyomát nem látom a hóviharnak, sőt van felvételem, amint megyünk lefelé és semmi különös, jeges és hóátfúvás, de kezelhető, mondjuk nem hétvégi autósnak, majd egyszer csak megállított a sor...
Konkrétan a kommunikáció egy fos volt, irányítás nem volt és most megy a hazudozás... nem volt Tea, nem volt kaja, benzint sem osztottak, infó sem volt, ott állt a kolléga 15h óta a M7-en és nézett ki a fejéből...
Amit ma most mutat és mond végre a tv-na az volt tegnap, de tegnap erről szó sem volt, nem tankot nem láttunk, hanem 7 óra alatt 2 kibaszott hókotrót...
Srácok, én leszarom a politikát, de ez el volt baszva!
Fehér vót most kukásnarancs.
És még mindíg áll.
itt vagy te is?
Velem? Oszt mé? Legalább az egy kerületiek ne bántsák egymást!
Láttam a múlt héten mikor 15 fok volt egy cicifix gépet zőőőőd volt meg fekete. 2 személlyel.
De akkor tuti nem te vótál mert neked sárga már.
2 vel mert nekem 1 van neki 3
Há nem megy a matekolás?