Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

délelőtt írtam hogy a Lidlis felső is ezt csinálja.... az is aláöltöző, és az összes aláöltöző ezt csinálja, 30 fokba is száraz a kezed és mindened...
Persze jövök, okos fejem nem bírná a stresszt
nem is az a lényege az aláöltözőnek, hogy meleg legyen, hanem levezeti az izzadságot, konkrétan ezt lehet pont nyáron fogom hordani...de meglátjuk. Vannak néha Decathlonban akciók, edző fölső, ami pont azért jó, mert elvezeti a bőrödről az izzadságot, ezen gondolkozom, ha veszek protektor inget, fasza lenne alá...
Az hasznos dolog tizenX fokokban. Én mackóalsót szoktam húzni a bőrnadrág alá, de az úgy elég vastag. Bár lehet egy kínais cicanaci is megtenné, az meg mégsem 4000 Ft, meg általában van is ha odamegy az ember.
El is hiszem hogy húzná a fejedet a nehezebb sisak, aki olyan okos hogy még hétvégente is iskolába jár annak a feje is nehezebb.
De ugye nem vagy bent minden minden szombat, vasárnap és azért majd gurulni is jössz?
Nem is akartam, csak meg akartam nézni, de felbaszott, hogy mi lett volna, ha akarnám? Egyébként a nacin gondolkoztam még, de felsőt azt vettem, na az fasza, remélem hasznos is.
Az UVEX marad, öreg már a nyakam, nem bírja a súlyt
Sisakot magadnak akartad, vagy asszonypajtásnak?
Nehezen férne a fejembe, ha nyugdíjaznád pehelysúlyú bukódat.
Igaz nem felnyitható, meg úgy kb. 12E-el drágább, de érdemes megfontolnod ezt a bukót, én ilyet vettem ajánlom: http://www.youtube.com/watch?f...
Télen volt 80 Euró körül (vagy talán még olcsóbb is volt), de most csak 230-ért látok.
Én már letettem róla, de egy Lajosos protektoring akcióra egykeréken mennék Bécsig.
Ja, akkor módosítom a véleményem, nagyon faja cucc, vegyél egyet!
Mondom hogy tűrd be az alsógatyóba!
Ott mászkáltam a hátprotiban és lifegett a farcsont védő, mint egy kis farkinca... szóval gyagyi.
Igen nálam is történnek furcsaságok, de az országban ahol élek és ez van hatással a számlámra
Baszki ez nem is vicces
Csak keményen, ne fogd vissza magad!
Lehet azt a fityegő farcsontvédőt be kell tuszkolni az alsógatyába.

Van itt OTP-s rajtam kívül? Tavaly volt DirektBrókerem, de már eladtam minden részvényemet és fel is mondtam a szolgáltatást (ne részletezzük mekkorát "kaszáltam" ).
Direkt megmondtam hogy csak az alap szolgáltatás kell, hogy a lehető legkisebb összeget lopkodják le a számlámról mindenféle szolgáltatásra hivatkozva. Erre a minap felnézek a DirektNet-re, és újra ott van az értékpapír forgalmazás menüpont és le is húztak gyorsan egy ezrest havi díjként, pedig a kutya nem kérte.
Mással is történnek ilyen furcsaságok?
Na, elugrottam és vettem is aláöltöző felsőt, de már naci nem volt, sisaknak meg híre nyoma nem volt... azt mondták hoztak párat, de már nincs, be is durrantam rögtön

Megírtam a kis féreg levelem a lidl felé, aztán megy a GVH-nak a bejelentés, most baszták meg az Aldit és Tesco-t is hasonlóért!

Azért egyék már meg egy jóképű afrikai elefánt nemi szervét! Elvillantanak egy akciót, lemászom 20km-t oda-vissza és szar sincs? Persze ha ott vagyok, akkor már veszek banánt, mert az kell a majomnak?
Persze volt az a fos hátprotektor, na felejtsétek el, meg volt 3 aláöltöző, meg egy csomó fos-táska, meg vesevédő, na az még ok. JA, meg banán, azt is vettem

A hátprotiról:
Alapban kényelmesnek tűnt, de a vállpántok nem hiszem, hogy a helyükön maradnának, illetve a farcsont védő csak úgy lifeg, mint egy halott Makákó farka, ha esel tuti nem fog védeni, márpedig egyébként meg mi a fasznak?
Aztán van a seggeden két kantár, amit talán a lábad között kéne áthúzni, de a fasz tudja, valahogy nem értettem hol a helye, viszont eséskor pont a seggedbe nyomódnának a csattok, illetve a heréidbe, lány esetén a komolyabb határvonalat rajzolna a szeméremajkak közé, lehet ha választhatnék, inkább levágnám. Maga a hátproti, jónak tűnik, ez a keményebb puha-protektor, elég hosszú is lenne, ha nem lenne az a béna Makákó-farok rajta, meg az a két seggfarok... szvsz. egy használt tatu páncél 10-ért bárhonnan jobb vétel, mint ez a seggfing-pendely.
Van akciós csemege uborka is, de az nem annyira motoros cucc, viszont finom
akartam én is mondani de nem voltam bent biztos hogy mintha ez már lett volna fent olcsóbban is
Kb. 1 éve Csontiéknál tűnt fel, asszem 300ezer Ft-ért...
Blue motorja megint kísért! [ O16]
Barátnőmnek vettünk ilyen gerincprotit anno, ez kalap kaka
Nem tudom ez az a lábbal is bele kell bújni fajta de ha az akkor nem jó, ha leveszed a belebújós részét folyamatosan felcsúszik, ha fent hagyod állandóan bújhatsz bele, ami sokszor be is vág a combodnál, aztán a kantár részét egy tépőzár tartja ami jó ha félóra múlva nem csúszik szét...
tehát ezt én nem ajánlom, ismétlem ha ez még ugyan, az de képről olyan
Hát eleve az aláöltözők jók ugye, mert kivezeti az izzadtságot bőrödről, így te száraz és üde vagy mikor leszállsz a motorról még 30+-ban is, az még annyival jobb hogy ott a látható kényesebb helyeken vagy több erősítést kapott az anyag a tartósságért, vagy még jobban szellőzik! Nekem nagyon bevált egy nyarat hordtam eddig, semmi baja nincs neki!
Szerintem ez a gerincvédő inkább egy csicsás vesevédő. Nem tudom mennyit védhet a tatupáncéllal szemben?
Ha valaki bevállalja, írjon majd róla egy kis élménybeszámolót!
És az a gáz, hogy tényleg az tűnik kényelmesnek... na megnézem ezt a szutykot, mert konkrétan eddig az összes Lidl cucc tök használható volt, majd gurulok párat a Lidl-ben benne
A forcfield olcsosaga tartott vissza engemis.
Valahogy nem bízom benne, de majd megkuksizom. A forcefield puha nagyon bejön, csak hát... olcsó a szentem
Mesélj róla, miért jó?
A gerincvedot neztem.
Az meg jois lehetne.De csak M es volt.
Nem egy forcfield de 7500.- ert elmegy.