Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze , hogy aztán kapargassatok egy fáról, na lókuksit, abból nem eszel
Mondjuk egy pályára majd kimehetnénk, ha szerzek bukógombát... tudod, nekem egy csúszás, egy leporolás, neked komplett idomszett
A fém fékcső meg a vastagabb olaj a telóba teljesen OK, ezeket amúgy is cserélni kell egy idő után. Sőt ha esetleg beszarik a hátsó rugós tag, annak a helyére is nyilván jobbat érdemes akkor már tenni. Az egyéb optikai meg műszaki dologgal viszont úgy vagyok, hogy ha nem felel meg, akkor olyan motort kell venni, ami tetszik és aminek a műszaki paraméterei megfelelnek.
De én most szombaton kaptam vissza a mocimat.:)December óta nem láttam.
Eddig csak szélesebb hátsó felnit kapott és mást nem is kap. Az meg szerintem gyárilag kijárt volna neki.
Eddig csak szélesebb hátsó felnit kapott és mást nem is kap. Az meg szerintem gyárilag kijárt volna neki.
Mutasd!
Én az Optikát megértem, mert mondjuk a régi az csúnya, tehát az enyém, fém fékcsövet, vastag olaj telóba, sőt még a hátsó gumit is, de ennyi, ami szerintem még belefér. Utána már pénzkibaszás, szvsz.
Legalább eljátszanék vele.
Nem cserélem, mert macerás. Azon meg 8 csavar tartja az első tárcsát, nem is 6. Úgyhogy marad minden a régiben.
Igazából nem értem és sose értettem a GS500 szétpiszkálását sem optikailag, sem máshogy. Attól még ugyanúgy egy GS500 marad... na mindegy.
Igazából nem.
De én hülye vagyok.
Bár racionális érvekbe burkolom.
Na az a bajom, ha kicseréled a kereket, meg a telókat, akkor már hátsó is és akkor meg a váz lesz a gyenge keresztmetszet, utána a motor.... szvsz. hagyd a faszba, ez így jó és kész! Ha lesz pénzed, veszel mást, addig meg te vagy a leggyorsabb szöcske GS500-al és kész
(ez persze nyalás volt, mert az én vagyok )
Igen 2 misi körül kezdődnek az R-esek, nálad megérte gondolom
Most akarsz CBF telót is rátenni?
Az is igaz.
Bár a CBF500-on 120-as van és egy tárcsa.
Viszont a 120-as kerekek legtöbbje két tárcsás.Furi lesz a hiányzó tárcsa.
Egy csomó fut ilyen gumimérettel, pl. a bandit is.
http://motorgumi.eu/tipusok/su...
Nyomjatok elé egy http://
Nem értem, nekem műxik.
Keress képet Sachs Roadster 650-ről.
A link rossz
Vagy csonttörő.
Ebben lehet úttörő leszel...
Na jó, hogy ne hisztizz válaszolok a kérdésedre a legjobb tudásom szerint:
De ez tök jó hogy kérdezek valamit és sosem kapok választ. Más csak annyit mond hogy titing, aztán tízen már fejben meg is bontották a blokkját és ki is javították a problémát.
Szóval milyen 120-as felnit lehet berakni előre az újabb GS-be, amivel kompatibilis a féktárcsa és az óra is?