Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismeretlen oldal
rossz a link!
A felni nem kopik el, ha eladom a motort azt is külön elsózom ugyan annyiért amennyiért vettem. Éves szinten 20 ezetből megvan a gumim szereléssel együtt, és el tudok velük kanyarogni.
Apai ágon félig én is.
Ja.
Teljesen.
Némileg jobb hogy R1 brembo felső munkahenger van rajta.

De nem jelentős.
12 ért vettem karral.
A nissin R-est ami gixxer cucc 15-20 kar nélkül bontva.
Az sajnos nincs. Nekem is úgy lett, hogy a törökbálinti Red Baronban elcseréltem egy olyan méretűre, ami nekem kellett. Ha nem is ingyen, némi pénzért szerintem te is meg tudsz egyezni az ottani fiúkkal!
Na neeeeeeeeeeeeeee!
Én nem azt mondtam, hogy mi rászorulunk! Isten ments! Ne fesd az -t a falra! Csak lehet valaki MÁS rászorulhat!
Értem, csak 25-ből veszel egy tök új fasza első 110-es gumit, ami hidd el még jobb is lesz, mint a mostani szarul ívelt használt, vagy veszel egy felnit 20-ért és felrakatod a gumit 2-ért és van egy elkopott régi gumid, nem beszélve a szerelgetésről és a rohangászásról...
Sváb vagyok, engem nem győztél meg eddig
Dehogy zavar, jól teszed!
Aztán ahogy Krissal mondja, lehet mi is majd rászorulunk.
Hézagoló korongod nincs véletlenül?
Akkor most a tied egy R-esnek fog megfelelni?
Féktárcsa nélkül sokkal olcsóbbak a felnik. Most is 120-as gumma van, legalább akkor jól is állna a felnin.
Nem reagált. Másvalaki viszont elvitte a balos konzolt. Sokan vannak, akik csak olvassák a fórumot, de nem írnak bele, nekik jó, ha időnként előkerül a hirdetés. Akit meg zavar, az úgy járt.
Upsz.......... .................Lebuktam.

Talán 2 kiló.
De minimum 180-at visszaveszek az eladott sercliből.
Sok a különbség, aztán a költségkülönbség is sok éves szinten, nem is beszélve az átírásról. Idén tuti nem!
Mondod te
Mennyit toltál bele a Gülüszembe?
Tehát 110-es gumi helyett, veszel inkább felnit... de a féket hagyod?!
Ne tuningolj inkább gyüjts másik motorra.
A múltkor az egyik srác keresett bontott GS alkatrészeket. Nem sikerült nyélbeütni?
Jaja, és ha jön a nyár, sajna előbb utóbb valakinek lesz rá szüksége
Hát az idő és a szerpentinek kaviccsal neked dolgoznak!
Tényleg, az hova tűnt? Már hiányzik.
Milyen 120-as felni megy be előre a GS-be, amire fel lehet rakni a GS féktárcsáját, meg a km óra is megfelelően működik vele.
Ha már 120-as gumit használok elől, kéne egy megfelelő felni is hozzá, mert így túlságosan ívelt.
Mennyibe van egy ilyen felni?
Szerintem bőven elfér a többi hülyeség mellett, havonta kb. 1-szer.
Kezdesz olyan lenni, mint az első kerék tárcsa nélkül....
A tulaj biztos motorozni szeretne ahelyett, hogy mindig a fórum előtt ülve várja az alkatrészeket a világ másik végéről.
vazze én 1.-e óta motorral járok a dógozóba... ( hétvége azért most kilőve)
Az új csizmámon jól mutat a sár... úgy is tettem el hétvégén