Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezabeszéd.

Sarazásra fel.

Most is az van mindenhol.
De.
Kaptam érte annyi pénzt amennyit szerettem volna.. innentől kezdve a továbbiakban már nem érdekel a történet. Ha keres rajta akkor keressen..ő dolga.
Neked nem mindegy?
Ej a francba, nekem pont bal oldali konzol kéne!
Na most nézem... éjjel egykor már újra meg is hirdette (több mint dupla áron...hát sok sikert neki) Mondtam neki hogy kicsi lesz (bár ezek után szkeptikus vagyok.. lehet csak egy "kupec" volt a gyerek)
Péntek-szombat 12-12 óra suli...nem nagyon fért bele
Mestercsizma volt?..piros, vagy fekete és azért árultad éjfélkor?...
Lábtartót valakinek? A bal oldali konzolt leszámítva minden megvan, amit a képen látsz!
főleg ha von hozzá piros kulcs
Meg egy dögös fiatal hosszúcombú szőke lenge ruhában.
Meg a telihold fénye
A petróleum lámpa hangulatosabb.
Szerencsére be van vezetve hozzánk az áram , úgyhogy a nappaliban a lámpafénynél tisztán látszódott minden
Nem a legelőnyösebb ilyen későn üzletelni, mert nem látod a sötétben mit veszel, de a vevőd lehet mondjuk este 10-ig melózott.
Tegnap éjjel fél 11-kor elpasszoltam a Berik csizmám... fene se gondolta volna hogy egyesek éjjel járnak cipellőt nézni
Na..........ma reggel végre felsírt a kicsike.

Jó hang pöcc-röff.

A lehúzott szenzor csati miatt egy check engine lámpa befigyel.
Mehetek kitöröltetni.

De legalább haladok.

Menni megy,villog,dudál,pöfög,zörög.Úgyhogy bódottság van.

Megérkezik a fékcucc összedobom és hajrá jégkorszak.
Nekem ez már a második hétvégém volt hogy gurultam. Ki nem bírtam volna hogy bele ne ugorjak a motorosgöncbe, majd ugyanazzal a lendülettel a motor nyergébe.
Csak itt a környéken mászkáltam, mert most hétvégén már lógott az eső lába. Nem egy helyen vizes is volt az út, csúszkáltam is egy párat.
7végén jó volt gurulgatni.Nem volt szar idő:))
Jó feketék a gyertyáid...a kipuff is megérne egy kezelést
Nekem egyetlen tipusidegen dolog az az r1 felso pumpa.A tobbi street r esen szeria okossagnes az is csak azert mert jobb mint a gyari gixxer fele nissin......nameg fele arert jutottam hozza.

A linkelt peldahyt nem tudom keprol patent.hatul neki is daytona rugostag van elol sima street.es a kormaby meg a kezeloszervek meregdraga es szerintem kicsit gej utangyartott cuccok.talan rizoma,lsl vagy magura.
Tippem hogy haja nincs csak ritka nem ismert gep a kutya nem erdeklodik a penz meg kene ezert levitte az arat.
Az meg bejohet hogy 07-es igy par modositas kene ra milvel 09 utan egy rugo a valtoban kas az elektroniian is modositott program fut es a mostani fesszabcseret is meg kene ejteni gariban.ezek asszem ingyenesek.
Az wra viszont kecsegteto.
Egy atnezest meger barkinek.
Hát, olajszűrőt légszűrőt már megvettem, olaj vétel jövő hóra marad, meg kell még vennem fékbetétet, fékolajat...
Nyomokban Triumph-ot tartalmaz
A teljes futomu/fek daytonarol jott bontva.a nyergek patika tisztak de ragadt a kulso betet.igy csere karmantyuk kellenek.
A kupkungkart szlovakban letettem a fek r1 brembo es szetreszeltek a fekkart hogy elferjen egy gixxer idomjaban.
Na ezek helyere jon okosban a karmantyu es egy olcso cnc-s titan szin keszlet.
Na, én idáig húztam a szervízelést, tegnap megkapott mindent a gépezet!