Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy hogy kellenek neked ezek?
Csak pár postán lévő cucc kell.
Karmantyúkészlet franciából.
Karkészlet kínából.
Meg egy fóliázás a tankra és a hasidomra.
Én vasárnap akartam felhozni budára a vasat... hát ezzel várni fogok két hetet azt hiszem
Én még olajat sem cseréltem, jó nekem meleg szobából nézni majd a mínuszokat, április elején is még csak tavaszka lesz, na majd akkor talán...

Mivel még nuku motor nem idegesítem magam.
Fasza lesz majd kitekingetni az iroda ablakán.
19.-én meg 16 fok.Az kedd.
Lesz az még rosszabb is! Múlt héten -5 öt jósoltak, aztán -6...tegnap -9, most -10.
Nem vészesen.
Szombaton meló.
hosszú hétvége lesz....
-10 C° hétvégén! Ezt nem hiszem el!
Nos, úgy látom a hidegben való indítás (
Valószínű, hogy aksi lesz! Vidd be egy akku kereskedésbe, ott elméletileg ingyen bemérik neked terhelő villával! Amúgy pedig az aksik "0" fokon elvesztik a kapacitásuk felét!
Helló!

Köszi, meg kaptam!
A titing már történelem
Givi-ért nem drága, de szerintem találsz olcsóbban használtat, vagy megnézném a moto-detail-t.
Ilyenkor mindig örvend a kicsi lelkem, hogy bizony, én is letettem a névjegyemet a motoros társadalom asztalára...
Ezen a Honda NTV-re való dobozajtókon nem tudok napirendre térni... mi a szar kerül 100 rongyba két szaros műanyaglavóron?
Jah... egy 3 dobozos szett az használtan is legalább 40 de inkább jóval több
27ezerért? Végülis nem lehetetlen, de a minőség felől vannak kétségeim...
Az, hogy ennyiért dobozszettet kell venni, nem egyet.
Poweroad, ha jól írom, de a gugli megmondta a frankót. Pont ilyen: http://nobarex.hu/kepek/termek...
Nekem az egyik új (előttem lett felsavazva) 2 hetet bírt....amit cserébe kaptam már 3 éves.....van ám szórás..
Miért ne menne föl...csak az a bökkenő ,hogy a km óra és a ford.szám mérő bowdenes nálunk egy ideig......ezen meg ahogy nézem...elektromos ...de lehet ,hogy tévedek........öregszem