Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az a pageres, ami jelez a kulcson is, amikor riasztás van, de lehet, hogy most hülyeséget mondtam :)
2 éve Teddy erdélyi túráján 4 l.alattit számoltam kb. a 3.ik tankolástól már nem számolgattam.
Ennyit számít a nyugodt , egyenletes tempó és biztos kéz ! (és mág a tájból is láttam valamit.
Te Ganja mi az hogy pageres riasztó? faszom tudom hogy a google a barátom, meg hogy van pegeres riasztó egy rakás, de mitől lesz valami pageres ? mire jó az?
Na erről van itt szó kérem.
Marcsival a hátam mögött, felpakolva mértem már 3,8-3,9-et is. Bár az iram nem volt halálos...
Hali Skacok!

Egy kis segítségre lenne szükségem! Vett ki valaki GS-ből folytást konkrétan, saját maga? Az a kérdésem: Mit kell, és merre állítani a karbin? Elég csak a suber tűn állítani, vagy kell mást is?

Köszi!
Konkrétan egy 400-as Bandittal motoroztunk Ganjaval együtt és szegényke vért izzadt, mert folyamatosan váltogatni és a forgatnia kellett, hogy tudja tartani a tempót! Lámpánál meg annyira csúnyán odavertem, hogy ki is volt utána akadva, mert papíron erősebb a kisbandita, de mire megforgatja, már váltom a 2-t 11ezernél...
Kb. a kishonda is ezt tudja, jó kis motor, de ha eljön velünk szerpentinezni, akkor bizony szálkás lesz a vádlija, ha tartani akarja a tempót
Tudom hogy Krissalnak nincs Simsonja.Különben azt hinném ő írta
Ő ilyen full hü.. lalás:)))
Szellemes a fickó az biztos.
Párszor felröhögtem:))
http://www.expressz.hu/simson-s51-segedmotor-59-cm-19
86-45301103/
És ha szét van szedve atomra?
Nem fontos, és mennyiért megy bele neki a gps-es? én saját aksisat is nézted kicsit húzósabb az ára, de akkor lehet megérné
Kedvező áron vállalom a beépítését bármilyen típusú motorba
Mondjuk ez se egy rossz vagyonvédelmi megoldás
Az enyémnek tiszta karc és horzsolás a jobb oldala.. valamint napját nem tudom mikor volt lemosva utoljára.. elég riasztó
Az ex csajom most szedeti ki a dragjából a pager-es riasztót..mert GPS-es megy be helyette. Egyet tudni kell...a többség hosszú állás után leszívja az akksit......amúgy az ami nálad is jelez...elég érzékeny találmány..sok funkcióval. Rákérdezzek ,hogy esetleg mennyiért adja? Kb két éve tetette be.
Ganjának van.
Van esetleg valakinek a mocijában riasztó? vagy tud valaki valami bevált típust?
Sziasztok !

Tudnátok nekem segíteni.
Van egy eladó gyári akkumulátorom esetleg ha valakit érdekelne.

http://aprod.hu/hirdetes/suzuk...
Nekem esélyem sincs félig pakolni, ha fotóstáska + gyalogbakancs bekerül, már túl van ezen a ponton. Pedig pólót, alsóneműt még kell pakolni, nincs mese. Esetleg ezek mehetnek a kis táskámba (kicsiny hátizsák, ami tanktáskaként üzemel). Vagy a fotós felszerelést redukálom, és azt pakolom bele, akkor van helyem a dobozban.

Sör? Hát, majd ha megálltunk. Motoron úgyis csak összeráznám, amilyen útjaink vannak, aztán lehetne kibontáskor szembeköpősdit játszani

Na jó, vannak jobb utakkal megáldott helyek is. De akkor is, a sör ráér megállás után, nem szoktunk a zöldben táborozni, csak van ott valami település.
habár én nem a sör miatt szeretem félig pakolni a tárhelyet, hanem mert ha ki kell venni a cuccok késöbb csak elég vissza dobálni és úgy is csak 90% ig lesz teli szal gyorsabb a pakolás
Attól függ mi a cél.............városnézéses slattyogás vagy motorolás.
Ha motoros túra egész héten ugyanabban a büdös bőrben rohadok minden nap csak az alsókat cserélgetem.
Estére meg kell egy farmer/rövidnaci és póló,sportcipő oszt annyi.
Meg egy pulcsi.
talán fürdőgatya/törcsi/mosdócucc.
Hajszárító a legtöb luxus.
Én már rájöttem hogy jó a félig vagy addig se pakolt doboz... mert az esti sör könnyen belefér. Egyedül polárpulcsiból ajánlott többet vinni a kelleténél (tehát nem 1 darabot), mert akkor lehet mibe tenni a hideg sört...vagy üdítőt. Órákkal később is hideg lesz még