Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért kösz a segítséget..
Megadom
az enyém? nincs itt projekt cbf 600 lesz csak egy kis elcsábulás volt az endurózás fele, de mivel mindig két személlyel közlekedem így letettem róla
Köszi!
Van a Duster abban a mély barna ( szarbarna metál) színben, asszem a reklámban is azzal tolják. No az a szín élőben keményen begyere kategória nálam. Ha vmikor később újfent festésre adom a fejem, és el tudom képzelni azt a színt pl. egy motoron, akkor tuti megszerzem a kódot.
Igen mert valójában maxi robogót akartam venni ősszel is , csak adódott ez a GS 500. Kitelelt nálam, és most tovább adom , hogy szert tehessek a Kymco Xciting 500-asra !
Oké Buster ! Sok sikert !
Ha-ha..... very funny....
Hali!
Kb fél éve esedékes lett volna egy GS500E vásárlása, de a sok melo miatt egy lépést sem tudtam tenni, de ennek ellenére megéreztem a pénz szagát és akkor inkább spórolok még egy kicsit és veszek olyan mocit ami sokkal jobban tetszik is. (Yamaha MT-03)
"mégis 40 fölött járok."

...nem mondod, aszittem 37-nél nem vagy több...
A töklámpához most készül az egyedi tartó konzol.....bár lehet ,hogy soha nem lesz befejezve..
Igen! Többen veszünk egyszerre..így már "jóárasítva" van..
Duster lesz mindenképp a befutó?
Hozz be külföldről.
Először sztem hirdesd meg cakkúmpúder, ahogy van, hátha lesz aki értékeli. Ha egy ilyen motort megnézel, akkor sejted, hogy az ilyen dolgokat, mint olajcsere, szelephézag, stb. sem hanyagolta el a tulaj, ez pedig akár döntő is lehet. A töklámpádra pl. fájna a fogam, de csak önmagában nem nézne ki sehogy se a gépen, mást meg nem tervezek alakítgatni.
Az a baj hogy ez nem vicc hanem a valóság
Én is így gondoltam...amúgy az egyedi részleg a kormány felől jó lesz a következő motorra...a kerék/áttétel/kipuff pedig gyorsan el fog menni..
Bakker csak negyed milla a mostani számítás szerint az új autó..és a leendő(remélhetően) motor átírása...ez egy vicc...kiba köcsög ország ez..
Mivel az extráid nagyon nagy része full egyedi külön esélyed sincs eladni.
De egyediként meg nagyon nehéz lesz a komplett gépet.
Így a melyik ujjamat harapjam meg esete lép elő.
Én leszedném a naggyát amit el lehet passzolni és a többi maradjon.
Őszintén szólva fogalmam sincs a potenciális vevőkör ízléséről, nekem speciel így jobban tetszik. De én nem vagyok mérvadó
Alakul már a motorproject?
dehát ebből nem derül ki hogy most mi van? a képen az van hogy 28.624-el került hozzád, most akkor nem mentél vele de eladod?
Bakker...ha most eladom a szaromat...dobjam ki a szervizkönyvet..és pörgessem vissza...
áááá..nem vagyok én olyan....sajnos..érzékeny,vékony a pofámon a bőr..

Szerintetek melyik a jobb...ha visszaépítem eredetire..vagy csicsásan hirdetem?
Kifogyott a benzin és eladó?