Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sose egyenesítettem még ki körforgalmat éjszakás műszak után - de autópályát már görbítettem meg

(Budaörs előtt a "villa" görbületében egyszer csak észrevettem, hogy kiszédültem a leállósávra )
Bármin a pofáraesés ratyi dolog.
Lószaron pofáraesni elég ratyi halál.
ohh akkor én nem fotózom le a gumimat...akkora a majré csíkom,hogy a looser jelző örökre rám ragad....de néha egyenesekben már jó vagyok....főleg akkor ha egy egész éjszakás meló után megyek motorozni....olyankor akár a körforgalmat is kiegyenesítem egy vélt vagy valós folt,repedés...de akár egy magányos kavics miatt....és a lószart még nem is említettem
Pedig mély nehezen gyógyuló sebeket hagyott az egomon.







És a pénztárcámon.
Tudom, nem is akartam felemlegetni.
De aztán hamar visszagyorsultál.
Na az a 40-es átlagsebességhez az is hozzájáult hogy nem egész egy hónappal azelőtt csúsztam hason mint csiga a nyálán egy ugyanilyen úton.
Én is megcsúsztam az egyik kanyarban.
Sajnos hiába fasza az aszfalt, annyira keskeny ott az út, hogy ha felhordanak valamit az útra az már rögtön rossz helyre kerül.
Ráadásul kavicsos a széle és padka sincs.
Ez is megoldás.

Vagy No fear és carpe diem.
Lehet ott nagyot menni, csak ahhoz nem árt ha nem csúcsminőségű alpesi szerpentinen szocializálódik az ember
Az, amit Zoli32 is emleget, akkor tényleg sok helyen volt kavicsos murva az úton, szóval nem nagyon lehetett dinamikusan menni.
De kétségtelenül csodás az út!
Tavaly direkt elkanyarodtam Cered felé, hogy ellenőrizzem a jó híreket, de nekem csalódás volt. Tényleg beláthatatlan, de nem csak az, hanem még marha keskeny is volt, ami nekem állandó para főleg a balos kanyarokban: a sáv külseje nekem mindig láva, a balosokban a belseje is, mert félek a szembejövő átlógóktól, meg én is könnyebben átlógok érzésre, ha dőlök... szóval keskeny, beláthatatlan út nekem is szívás. Ráadásul Cered fele néhány szakaszt úgy random kihagytak a felújításból, és ott igazi zötyögős-telekavicsozott magyar mellékúttá vált az aszfalt.

Érdekes módon a lillafüredi szerpentinnel nem volt ilyen bajom, azt kulturáltnak találtam.
Nyugi..én is vaksi vagyok!.az a sok éjszakázás...zavar a fény .Amúgy akkor és ott amikor megelőztelek nagy bátran...talán még mehettem egy-két kilométert...aztán egy csuszi jobbra...egy csuszi balra...zabszem a seggbe...gyök kettő Lilafüredig
Hát a horvát részen kúúúúrvajó az a köves semmi.
Nem akadályoz az a sok rohadt növény.
De osztrák részen is kellemesen nyírják a széleket és valahogy úgy vezetik azt a sok ökörhugyozásszerű utat hogy látok.
Azé az szívás hogy cereden nem látok semmit be és tuti hogy valami balfasz matizos simán lecsapja a kanyart.
Igazán amúgy is a szívével lát az ember.
Anekin! Érezz ne töprengj!
Nyugaton biztos ez a bajod is elmúlna...
Fasza ötlet ha valamitől szart se látok tegyek elé még egy sötétebb felületet.
Úúú, az nem jó.
Engem is zavar nagyon mikor a fák árnyékából kibukkanva pont a szemembe süt a nap, de egy tükrös plexi megoldotta. Igaz hogy sötétben szart se látok így...
Akkor ez a környék nem lesz a szíved csücske, az összes jobb kanyargós szakasz amit ismerek elég erdős területen van. Mátrában még nem jártam de az éven be kell pótolni a hiányosságot. Gyöngyösvisontán is van egy pálya, ha bobalyánál vendégeskednétek, és mindenképpen pályázni akartok.
Napszemüvegben vagy valami sötétített plexiben nem lenne jobb?
Tudom, tőlem kell kérni engedélyt!
Az Cserépfalun van.... és a Bükkben a hegyi utak zöme csak engedéllyel használható. Nem vagyok biztos ebben a lehetőségben
Akkor sikerült a rossz irányba menni az egyetlen eltéveszthető kanyarnál.
ez
Úgy tudom errefelé le lehet csordogálnia hó/hőbagoly felé is...
Lillafüred előtt lementem jobbra valami köcsög faluba.
Amúgy mondtam hogy utálom?