Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a villódzás engem is zavart kicsit ott, pedig elvileg nekem jó a szemem.

Zoli tavaly egyszer 40-es átlagtempóval repesztett végig azon a szakaszon. Már azt hittük visszafordult. Lillafüreden megkajáltunk, pisi-kaki, megnéztük a helyi nevezetességeket, majd megjött Zoli és azt mondta elég kavicsosnak találta a szakaszt.
Szeretek de a szemem műtve volt 4x és utálja a fény-árnyék dolgot.
Ezért az erdős részeken szart se látok így KB denedérként tájékozódom.
És a szűk murvával bőven megszórt lillafüredi rész kurvára fosat emiatt.
Az se segít hogy magyar részeken beteg módon az út széléről susnyával kétember magasan van benőve így nem látom be rendesen ezeket.
A szélesebb mátrai részen nincs nagy gondom csak az hogy szar tanklőtérszerű az út a legtöbb részen.
Nem lát az erdőben ahol átszűrődik hébehóba a fény. Kénytelen fátlan helyekre menni kanyarogni
Csúnya gonosz kanyarok vagy mi? Azt hittem te is szeretsz kanyargózni.
Azt hallottam hogy egy kör 1 km és kb 1 perc.... szerintem kétszer 10 perc is elég lesz nekem. Bár úgy kicsit drága percdíja lesz
Kakucson mész 2-3 órát és még mindíg ugyanaott vagy a táj se változik.
Furcsa lesz neked.
Ott már jártam többször is.. kakucson pedig még nem. De nekem a kalocsai pálya is megfelel
Na azt pesttől is jobban utálom.
Most olvastam, hogy szezonnyitó GS összeröffenést terveztek. Annyit engedjetek meg hozzáfűzni, hogy ha tényleg 2 (esetleg több) naposra tervezitek akkor bobalya által felajánlott Ilona-völgyi útirányt venném célba. Első nap mátrás tekergőzés, második nap meg nem hagynám ki a helyetekben az Eger-Lilafüred szakaszt ha már ott vagytok. Nagyon szép környék, mármár kakucsot megszégyenítő kanyarokkal
Még csak futni sem kell, csak ügyesen motorozni.
Erről jut eszembe a két alaszkai természetjáró beszélgetése a medvéről.
-Te mit kell csinálni ha támad a medve kérdezi a fiatalabb.
-Hát.............futni kell előle.
Szerencsére a medvénél nem kell gyorsabban futnom, csak nálad.
Futva a fatva elöl
Jèè, nem csak én? !
Vajon miért nem csodálkozom....
Amíg nem klicskó az illető no problem.
Bár bárki lehet ha gyorsabban futsz nála.
Hát ha még csak Fisi orrolna rám.... mondjuk ő most már így kitüntetett helyzetbe hozta magát
Nem kell megvédeni! A h.sz itt marad az idők végezetéig...már többször hangoztattad ,hogy megvered...emlegetted az ütőt..
...még ha nem is te vered meg..beazonosíthatóan te fenyegetted.
Ne érts félre..nem kötözködni szeretnék veled...meg aztán nem is vagyunk egy súlycsoport (az én előnyömre ...A hatóság szemszögéből részedre igen hátrányos helyzetből indulna a nyomozás

Béke velünk!
Jövő 7 végére már 10 fok körülit mond + napsütést.... lehet, hogy egy bemelegítő gurulás kellene...
Azért ehhez kissé több minden is kell, nem csak ez- az meg hogy véded ezt az alakot ... na akkor inkább tényleg ne szítsd tovább..
Na most érzem először, hogy lehet vége.
fisi bebiztosította magát, ha valaha is bárki megveri Dipshit-et, nála fognak először kopogtatni, Dipshit meg látom megunta, helyes.

Dipshit, mondjuk ha valaki megfenyeget legközelebb, hogy megver baseball ütővel, szólj fisi-nek, hogy védjen meg, mert ha mégis elkapja valaki a töködet, fisi addig fog ülni, hogy veterán lesz a ER-5

Na jó nem szítom tovább, jóccakát, szvsz. ez meg lett beszélve.
stílusosan egy Bloody Mary cocktail ?
Helyes !
Részemről itt a téma le van zárva. Elmondtad a véleményed, meghallgattam, tudomásul vettem. Innentől kezdve teljesen felesleges tovább szaporítani a szót, mert előrébb úgyse fogunk jutni
Jó, persze el lehet bújni az ilyen elcsépelt frazisok mögé amiket írsz.
Nem mellesleg kisgyerek állítólag te is felnőtt lennél mégsem értettél soha a szép szóból sôt most is bújsz a többiek mögé. Jól mutatja ez azt hogy mennyire vagy felnőtt ...
Szerintem meg nyugodtan be vállalhatod ezért hogy beverik az arcod, de lehet én járnék szarul, de még így is megèrnè.
Számomra percig sem kétséges hogy megerdemelnel egy jó nagy "primitív" ruhát.
Ez tudod a szúnyog tipikus esete. Sokáig zümmög a fuledbe,zavar stb, egyszerûen lecsapod,ennyi ..

De van itt pár ember aki legalább normális nem úgy mint te, szal köszönd meg ezt most nekik.
Gondoltam reagálok, nehogy már a gyáva nyúl jelzőt elsüssék rám