Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kéne sütni egy adag popcorn-t.
apa kezdődik ! xxx.-ik felvonás...
Ez maximum a te ügyed... mert én teljes mértékben leszarom mit gondolsz. Ha találkozunk verbálisan szívesen csatázok veled de ökölre menni..?! Az a primitívek sportja, úgyhogy köszönöm nem kérek belőle
Felnőtt ember lévén ezt ugye nem gondoltad komolyan?
Semmi értelme ,hogy idáig fajuljon egy internetes szájkarate.
Én úgy gondolom ,hogy a többiek nevében is mondhatom ,hogy szívesen vesszük ha bárki csatlakozik hozzánk....a motor márkájától függetlenül.
Ha megnézed...bárki megnézi eléggé befogadó a társaság...
A kettőtök ügyében pedig javaslom ,hogy sör virsli verseny..utána ki tud több fekvőtámaszt....oszt off
A gond az hogy kézzel forgatva nagyon akadt.
És szabályosan toláskor is éreztem.
A betéten látszott.
A nyergek külső dugattyúja mellőli betét alig akart kijönni annyira fogta a tárcsát.A belsők meg simán kipottyantak.
Ez nem nóóórmális.
Van használt első tárcsám, ha érdekel, a bordázottságot kell leesztergáltatni róla, de a vastagsága még rendben van. Rögtön lecseréltem mikor vettem a motort, mert gyalázatosan nézett ki, azt hittem kuka miután megjött az új akkor néztem csak meg a vastagságot tolómérővel, nem is kellett volna újat vennem :)
Először nekem is, de egy 100-as alatt rendbe kopott, mondhatni összeszoktattam őket, szerencsére a betét a puhább
Inkább az, mint a tárcsa, elég drága vicc a tárcsa
Az igazság az hogy fogta még állás közben is.
Ezé aszondanám faca ha ez nóóóórmális.
mentem vele egy 40 Km-t.
Az biztos hogy csinos árányszín a platnija.
Én AP Racing fékbetétet használok, itt a környékbeli motoros boltban ez van hozzá mást nem is tudnék venni. Harap rendesen, de kopik is szezon elött cserélnem kell.
És eddig mi a véleményed? Fasza mi, zérót kopott?
Nekem EBC lenne................ha nem az asztal mellett heverne.
Nekem MOTRIX van benn most és nem jobb vagy rosszabb, mint az előző, normál motorozáshoz elég.
Navégre................lépj túl te ballra ő jobbra oszt annyi.
Valószínû igazad van, de nem ártana állítani a hülye gyerek gyújtásán, mert eléggé vissza durrogott egy idôben.
Végül is igazad van, nem szeretek szart fogdosni, és úgysem fogunk össze futni. Hadd fusson a kis csira ...
Ha normálisan fémragasztóval csinálod nagy gondot nem okozol.
A karbi amit vettem egyben van, vákumcsövek nincsenek széthúzkodva, még a gáz bowden és szivató bowden is megvan vele.
Leszarom nagyívben hogy kettőtök közt mi van és lesz.......................ha egyedül szemtöl szembe vagytok..............
De csapatban egy halom motoros közt csak nem gondolod hogy haggyák a bézbólütős laposraverést vagy bármit?
Én személy szerint nagyon nem szeretem ezt az ököllel revansos témát.
Volt már ilyenem és nem jó egyik félnek se.
Akarsz évekig bíróságra járni és esetleg ha valami baja lesz ülni emiatt?
Megéri?
Pláne egy fórumos vita miatt?
Ez komolyan vihar a biliben esete.
És a többi kütymütyöt is megkaptad a karbihoz,
Akármi lenne is, érdemben semmi közötök ehhez a dologhoz szerintem. Már bocs, ez a kettőnk ügye...
Nem akarok kókányolni a lyuk beragasztásával, akkor inkább veszek új tolattyút.
Szóval az elektronika így néz ki ami az "új" karbimon van:

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Nem az elektromos csatolás ami engem aggasztana, hanem a plusz vákuum+vezérlése. Egyébként miért nem ragasztod be a régin(saját) a furatokat?
Tuti hogy nem lesz verés ha arra megyünk.
Ha Kalocsa felé jonnetek vele szóljatok !
Erre a jeles eseményre csak neki esztergeltatok egy baseball ütőt,lehetőleg fembol hogy tovább bírja amíg pufolom ....