Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Delta gumi a Mom parkban általában jobb árakat tud, mint az R17.
Delta gumi
Még annyi, hogy a láncvédő alá is mehet alátét, mert ahhoz is hozzáér a gumi. Gabja kivágta a műanyagból azt a részt ami hozzáérne, de az alátétezés is elég.
Szia Emy!

Ganjaninja meg én is 150-es gumit használunk, de mi vettünk a gumihoz passzoló felnit.
Hátra a gyári felnire nem hogy 150-est, de még 140-est se rakj, mert romlani fog a stabilitás. Mi úgy tudom GSXF felnit vettünk hozzá, és kis Bandit féktámasszal pont nem ér a gumihoz a 150-es. De persze lehet a gyárin is hajlítani, és akkor még a 160/60-as gumi is befér. Itt már a lánckerék alá be kell rakni egy-egy alátétet is, vagy távtartót, hogy a lánc ne érjen a keréknek. Ilyen meg Laca123-nak van itt.
Egyébként nekem a 150/70-es nagyobb huppanóknál beleér a sárvédőbe. Kicsit megdolgozta a gumi szélét, meg az is a sárvédőt, de nem vészes!
fú én már mennék vele :) nekem nincs olyan,hogy szezon vagy nem szezon...nekem majdnem mindig szezon van :D de rajta leszek a témán :D
Most néztem meg, most pont egy tizessel több náluk!
Még így is kb ott a legolcsóbb....
Vagy beleér a 150, vagy pedig nem olyan lesz a keresztmetszete, mint kéne, mert a felni túl keskeny már hozzá, fel ne rakasd...
max 140-es, vagy 130/80 17-et, de inkább várj egy 130 / 70 -re, az az igazi...messze még a szezon... vadássz.
R17. hu-n, Bridgestone BT45. még karácsonyig akciós volt + nulla ft a kiszállítás. Most kb 2-3ezerrel több.
38 volt a kettő? :O az nagyon jó,hol vetted?
Szia Emy!
Először is szép a mocid! (ugyanilyen az enyém is)
Szerintem ne tegyél rá akkorát hátra, talán beleérne már a féktámaszba, vagy a burkolatba (ha leül a hátulja). Erről Ganjaninját kell megkérdezned, ő szakértő a témában. Nem tudom mennyiért veszel rá használtat, én még decemberben vettem rá újakat az R17-ről. 38ezer forintban megállt első-hátsó+kiszállítás...
egyszer már talán volt itt téma a jobb-balkezesség.
a motoros oktatómat és ts.-it is érdekelte a téma. vagy félórát körözgettek bal, és jobb irányba. mérték a körök átmérőjét. .szignifikánsan eltérés volt a bal ill. jobbos szűk körök között.
náluk gondolom nem a rutintalanság miatt volt.
talán összefüggésben van az agyféltekékkel. állítólag a síelőknél korisoknál a megállásnál van hasonló dilemma. miért jobbra vagy balra ?
Sziasztok :)
A segítségeteket szeretném kérni:)
ma voltam a gumisnál,használt,de nagyon jó minőségűek :) sajna nem volt 130/70-17es hátra előre kaptam viszont 110/70-17est,
mi a véleményetek,hogy egy ilyen első gumi mellé elférne hátra a 150/70-17es?:D mondta,hogy már szerelt GS-re ilyet és oké volt minden :) mi a véleményetek? megvegyem? :D
Nem vagyok a sértődős típus!
Egyébként én is gyanakodtam, mert a családban és a felmenőim között senki sem balkezes. Lehet hogy egyszer betoppan a Dártvéder hogy " Lúk, zsösz ví don pápá! "
Viccen kívűl meg is kérdeztem a szülőket hogy nem lettem-e átszoktatva gyermekkorban balkézről a jobbra. Azoknál szokott ilyen zavar lenni.
Én meg hét elején megint bementem kétszer motorral dolgozni, már csak rövid havas részen kellett átvergődni. Reggelente fölfele még vicces is volt, mert recés-keményre fagyott, és nagyon szépen feljött rajta Teresa az emelkedőn, aztán sikerült egész kicsit keresztbe rakni, mikor a szokott parkolóhelyére ráfordultam

Erre újra beborított minket. De már nem tarthat örökké...
ha sz@r időt jósolnak akkor 100%
Simán!
Akkó még leeshet 40 centi hó?
Hétvégére már tavaszi időt gagyogtak a TV-ben...
Egyébként 3 napnál előre nem látnak tovább az időjósok, azt is kb. 51%-os biztonsággal, úgyhogy még bármi lehet márciusig.
Az még odébb van.
Ahogy nézem március vége.

én a motoros-szezonért mantráztam, kevés sikerrel.
Síeléshez kiváló.

az időjárás meg engem !
Van a Duna mellett egy kis falu.. Furkótelep. Na ha tehetném oda lennék bejelentve. Szerintem passzolna a személyiségemhez egy ilyen lakcímkártya
Azt is oda akartam szúrni, de még nem gurultunk együtt és nem akartam így "bejelentkezni" Degecre.