Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valahogy úgy kéne kibekkelni hogy addig ne is fizessek értük.
Robogóval bátrabbak............meg több a pénz.
Az a jó sok plasztikot nem adják ingyen mikor pofáraesik valaki.
Majd ha eladod lesz.
Lehet én vagyok túl vájtfülű.
Engem is eleinte zavart csak amikor még új volt a vas. Azóta tudom hogy GS-nél nem kell annyira megijedni a hangoktól. Előfordulhat néha egy kis ssssssss, csett csett, titing.
Egyébként én is pont ezért halogatom a Gixert. Jól kiköltekeztem tavaly, nincs pofám hazaállítani egy új motorral.
Ez az a CBR, ami meg volt hirdetve. Ott is a cseszneki pihenőben volt róla fotó, az egyik képen egy pont ilyen rózsaszín bukóval, mint ami a csajon van.
Elnézést, hogy bele szólok, de mennyivel véd jobban egy nagyrobogó a gs-nél?
Ha csúszol a motorral, akkor ugyanúgy viszi a bőrt az aszfalt, hiába mondod közben, hogy te robogóval vagy. Szerintem arra is kell valami védőöltözet. Az más kérdés, hogy nem használnak.....
Köszi Krissal , jó arc vagy ! Kicsit elmatekoztam magam lehet.. de még nem értem el a 29 ezret !
Jó neked.
Nekem még lebegő pénzem sincs.
Vagyis hát most vettem 42 db széket meg 10 ágyat úgy hogy nincs pízem.
Én mióta megvettem a vasat (most volt 5 éves) azóta csak ezt a fajta olajszűrőt használom! De én nem vettem észre a súgó hangot.
A GS addig nem mozdul, amíg nincs meg a másik, egyébként annyira nem is bánom
Az összes pénzem lebeg a levegőben és csak akkor tudok cserélni ha a plusz források bejönnek, mert alapban motorozni akarok, nem nézni, hogy de jó van egy újabb vasam, de nincs pénzem gumira, benzinre, faszom...
Ha így marad, akkor egy nagy GS-ezős nyár vár rám, ami nem megvetendő lehetőség

Ez a video ez mi?
Szívesen máskor is cartshee

Aki hazugsággal nyit, ne várjon jóindulatot, 4 komment alatt 2 hazugság.
Annyira alig mentél vele 500-at, hogy nemrég írtad, hamarosan 29 ezer lesz benne és a képek szerint 28624,9km-el vetted... segítek, kis matek, később még segíthet, ha leveszed a mintát.
375,1km van a kettő között, de mivel még nem érted el a 29-et, ezért motorozhattál 375-öt, na ez úgy jött ki, hogy a 29ezerből kivontam a 28624,9-et, eddig ok? Azért a 29-ből, mert azt írtad még nem érted el, akkor elvileg ez is tény, mint minden amit eddig leírtál?!
Tehát így lett 375, 100métert meg benne hagytam a pool-ban, hiszen még nem érted el a 29-et.
Korrekt a számolás?
Csak mert ha később majd meséled a haveroknak, hogy volt rendes motorod is egy Suzuki, mert mondjuk csajozol, akkor tudd pontosan idézni a belepörgetett út hosszát.
Mivel korrekt csávónak tűnsz, már körbe is küldetem mindenkinek, hogy van egy eladó GS megbízható tulajtól, csak legyen feltöltve a telefonod.
Ne vedd a szívedre szerintem!
Egyébként szerintem ha 500-as robogóval mész, ugyanúgy be/vagy nem kell beöltözni mint egy normál motoron.
Kösz Krissal.... ez nagyon barátságos volt tőled..
Maxi robogóra szeretnék váltani, ezért adom el. Tavaly ősszel vettem, mert jó ajánlatnak tűnt, ezért vettem meg.. alig mentem vele 500 km-t. Jó kis gép, de egy maxi robogót több célúan fogok tudni használni, és még talpig bőrbe meg csizmába se kell öltözni + 30 fokban...
És téged idén milyen motorral fogunk látni, kiderült már?
Ismerős ez a motor, meg a rózsaszín sisak? Szerintem tuti ez az, mert a helyszín is Csesznek.
Ha rajtam múlna, ezután a mondat után bannolnálak a GS fórumról.
Jobb is, hogy eladod, nem való neked komoly gép.
Nem neked válaszolt.
Miért adod el? Meguntad? Kimotoroztad?
Jinnike, ha jól látom HF133-as szűrőt használsz.
Majd érdekelne hogy neked is jelentkezik e az a súgó hang gázadásra, az első 1000 km-en. Championnál nem tapasztaltam, így tuti az olajszűrő adja a hangot.
Szép napot mindenkinek!

Meg volt az idei első gurulásom.
3 km.
Az autósboltig és vissza.
Vettem motorolajat a paripába és olajszűrőt.
Már cserélem is az olajat!
További szép napot!
Szimplán nem tömítenek a karbiban tűszelepek....egy pucolást megér...főleg 3 év után...ha úgysem jó akkor cs.
2009. márciusában vettem egy 2004-es évjáratú Suzukit.
Az érdekesség az, hogy 3 és fél évig nem használtam, be se lett indítva ezalatt az idő alatt 1x se. Mégsem váltam meg tőle... Nem vágyok nagyobb teljesítményre, ez nekem megfelel.
Most akarom műszakira vinni a jövő hónapban. Viszont akadt egy kis gondom, aminek az okát keresem. Ha a motort elindítom, a karburátorból ömlik az üzemanyag.
Ez a rajz nem jó, valójában fordítva vannak a benzincsövek. Isten biz' ki is próbáltam.