Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vazze kerülünk a kedvedért...
ja nem profi szállásadó vagyok . csak nagy a kert, szeretek főzni és nem zavarunk senkit
Bittos nem lehetne a nyugatiter?
ok.Te vagy az ötletgazda.
ez egy esetleges lehetőség.
Majd meglátjuk! Én már annak is örvendek, hogy van rá érdeklődés!
pátkán
Az sem rossz!
Ez Pátkán van-volt, vagy Budaörsön? Szerintem elsőre egy egyszerű köz teres-területes célszerűbb lenne.
Adony Környéki Motoros Tekergők
(áprilisban lesz 10 éves. pont e topic révén jöttek össze. Ős GS500-asok )
Lehetne ott alvós akár vadkempingezős sokat sörözős... börzsöny/mátra vagy a vértes/bakony térségében

....a többi már messze van Budapesttől.. én pedig nem szeretek messzire menni
Az AKMT megtisztelte már a "menedék"-emet kis baráti összeröffenésre .
Is-is. Elsőre annak is örülnék ha minden összejönne. Egyenlőre dumcsis ott levös van tervben.
GS 500 v. GS500 fórumos ?
van elképzelésed, ötleted mit szeretnél? közös gurulás, vagy házibuli jelleggel fűzőcske, iszogatás dumaparti , vagy GS 500 FESZTIVÁL ?
Én innen személyesen csak Ganjaninjaval találkoztam, de összehozhatna a többi fórumtársammal is a szerencse, hogy megcsodálhassam a lovaikat!
Egy mekdoncis nyugatiteresben enis benne lennek.
ha április eleje és május eleje között lenne én mennék szívesen bár már nincs gs-em de hát ez itt nem probléma
Szervezhetnétek a motolog.hu-n.
Hali Skacok!

Egy gondolat motoszkál mostanság a buksimban! Kellene egy GS-es talit szervezni idén, tavasz végén-nyár elején. Mit szólnátok hozzá? Lenne rá érdeklődésetek? Persze mindenki más is jöhetne akinek kedve van!
Az a helyzet, hogy a postával mostanában rossz tapasztalataim vannak, ami a küldemények célba érkezését illeti. Nekem olyan 50% körüli sikerrel hozták ki a csomagjaim
És valóban!

Van valakinek tapasztalata vele?
darázsgarázs mintha árulna olyat... és mintha az ára se lenne nagyon különböző
Ha láttok az ALDI-ban újra csepptöltőt, légyszi szóljatok hogy lecsaphassak rá!
Jaja, ahogy bobalya is mondja, postán olcsón megjárja, és asszem 3-4eFt körül volt az első-hátsó betét együtt..

A ki-be szerelésért meg ne vidd szervízbe, nagyon egyszerű. Sokáig féltem tőle én is, na de ősszel gépészmérnök haver unszolására megejtettem az első csináld magad fékbetét cserémet, és totál gyerekjáték.

Ugyan korábban még nem koptattam Róna betétet (Ferodo volt nekem is), de ahogy mondtam, haver az 1000-es cbr-en már évek óta ezzel tolja, és hidd el nem szolídan túrázik

Azt ugyan nem tudom milyen időközönként cserélgeti, de ha még 2 garnitúra betétet is számolsz egy szezonra, akkor is kijön féláron...
Én itt fórumon koldultam egy használt szettet, így ha már látom, hogy kopogat, bevonatoltatom majd a kint lévőt, ha kész egyből cserélhetem is ki, nem kell 2-3 napot várnom a gurulással...

12 félét néztem ősszel, kb a piacon fellelhető összeset (EBC, AP-Racing, Grimeca, Motrix, Ferodo, Nissin, Bendik, Brembo, Lucas, Newfren, Goldfren, TRW), és csak a Shox-os Motrix szett 9eFt volt. Nem gondolom, hogy jobb lenne, mint a Rónás, viszont a többi márkának csak az egyik fele (első vagy hátsó) kerül minimum ennyibe, úgyhogy a Róna tuti a legolcsóbb...

A Brembo pl hátsó: 7100 és első: 7800Ft Ezek az organikus árak, a szinteres drágább, de jobban is eszi a féktárcsát, így azt nem ajánlom (szerelők sem).

Ha dobsz egy mail-t átküldöm az excel file-t amiben vezettem a piackutatást. Benne vannak a pontos árak GS-re és az oldalak is, ahol meg tudod rendelni ha döntöttél...

Többiek tudják, vacilláltam vagy 1,5-2 hónapig, de a Róna látszott ár/érték arányban a legjobbnak. Majd most szezonban kiderül, hacsak el nem viszik előtte
Felküldöd, ők meg visszaküldik postával oda-vissza 1520-ért.
Akkor megette a fene, 2 út oda-vissza 4-500km , Kutya-rendszerben mondjuk 19 ezer forint, és akkor a betétért még semmit se fizettem