Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hangsúly a TALÁLKOZÓN van. Persze lehet, hogy ehhez utazni kell majd kicsit, és mindjárt túra is lesz benne.
Nem zárják ki egymást.
Az a Kakucsos is jól hangzik.
Most túrát "szervezünk" vagy találkozót. El kéne dönteni már az elején,. hogy min van a hangsúly
Esetleg is-is?
Hosszúnak tűnt nekem ez a tél, halálra untam magam, úgyhogy oda kell baszni az élvezeteknek!
Esetleg inkább a mecsek?
Azt én is támogatnám!
Fasza hely az Északi-középhegység, csak hát messze van. Viszont így több idő lenne rá hogy bejárjuk az egészet.
Kössz, akkor a héten rálibbenek.
Nagy az Isti állatkertje!
Szegedet nem ismerem annyira.
talán 1x volt ott dolgom.
De az se bittos.
De úgy ám blokk kihagynám egész pest-buda-aglomeráció.
Pedig Buda jó hely. Mióta ott lakom nincs honvágyam, és nem akarok kényszeresen hazajönni Szegedre
Azt is utálom.
Az EBC igazán jó betéteket gyárt.
Szeva srácok mit szóltok az EBC fékbetéthez jókat hallottam róla és a Suzuki márkakereskedés is ezt mondta de ha nem olyan jók akkor milyet használtok ti a választ előre is köszi
Akkor nem Buda.
4000 forint egy fél nap... Ha csak úgy betoppanunk.

Viszont ha odamegyünk 20-30-an lehet hogy engednének belőle kis alkudozással.. aztán onnan tovább lehet állni valahová eltölteni az estét.
A végével oda te visszafelé integetsz?
Mondtam már hogy utálom pestet?
Hali!

Engem is érdekel... ha lesz GS, ha nem.
Kakuccsal talán egyetlen baj van, hogy kicsit magas bérleti díja van! Főleg hétvégén!
Hogyhogy? Az nem is Bp.
Klikkesedve az se rossz. Csak ne egy konvojba menjünk tucatnyian
A vége egy bazinagy görög felvonulás lesz.

Amúgy lehet sátrazni kakucson.
Már csináltam.
Ötletelés szintjén. Kakucson nem lehet sátrazni véletlenül? Mert akkor lehetne délutáni pályázás és ott helyben esti sörözgetés is.

Vagy Bugacon a puszta közepén tudok tanyát hétvégére intézni (az onnan nincs messze) két ház, ezerpárszáz négyzetméteres udvar. Jelképes összegért (egyesületi tanya..cserébe ingyenes a pusztába a belépés, amúgy az is fizetős dolog sajnos) Olyan 50 embernek van ott ágy meg hát az udvaron elfér még ennyi sátorban.
A végén sportmotoros összfórum tali lesz
Ez a vízeséses dolog szimpatikus, persze mit dumálok, nem hogy nincs GS500-am, sose is volt