Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Természetesen hamarosan 29.000 km lesz benne ! Épp ma raktam be az akksit, és üzemeltem be a téli pihenő után ! (Rükverc nincs benne )
Micsoda öngól

40-50-60 ezerrel meghirdetni meg kész szégyen lenne... micsoda sokat futott és lestrapált motor lehet.
Ezt megadom! Még ősszel számolgattam,hogy az enyém évekig állt..és nem vagyok egy Km. vadász...no meg egy évvel fiatalabb....mégis 40 fölött járok.
Népszokás
Pereg az idő meg a km óra
üdv cartshee !
nem kötözködésből de hátrafele mentél a vassal ?
a fotód alapján 28624, 9 km-rel vetted birtokba most meg 28e km ?
Ja, új gumik vannak, új láncot és új lánckereket kapott tavaly..
Sziasztok ! Eladnám GS 500-asomat ! 2002-es szép állapotú gép, 28.000 km van benne. Irányár : 570.000 ft . Szeretném ha jó kezekbe kerülne. 0630 3370546..
,
Sziasztok!
Rémlek még, hogy ki vagyok?
Már régen jártam erre fele, úgy fél éve.
Így szettben volt az egész ilyen olcsó?

Hol vetted? Ide gyors a címet!
jaaaaaaa, akkor sorry
Nem GS-be lesz, de jó az észrevétel!
Erősítsenek meg a többiek, de szerintem rossz akkut vettél, ugyanis ha beteszed a mociba, akkor pont fordítva kell lenni a +-nak!
(van balos, meg jobbos is.....)

http://cgi.stanford.edu/~sanja...
Amúgy jó árban volt: 9245 Ft.
Én olyan szárazon töltött aksit vettem, amihez még ilyen kimért savat sem kaptam. Literes palackkal bénáztam...hát mit mondjak, a végére sok volt a savam.
Köszi
Erre gondoltam ,csak kellett a megerősítés.
Bazze, mit gondolnak vegyész vagyok?
Szia Bobalya!

Nagyon egyszerű, csak óvatosan bánj vele! Vedd le az aksiról a piros fóliát. A fehér palack sorról a a fekete kupak sort óvatosan egyben, ez lesz az aksid teteje ha nem adtak másikat. A fehér palack soron kéne védő fólia legyen, azt ne bántsd, hanem fordítsd az aksira rá. Finoman nyomd rá a palack sort az aksira és várd meg amíg a sav átfolyik az aksiba. Utána palack le, aksi kupak fel, 10-15 perc és indíthatsz vele.
Rózsaszín kupakot le, löttyöt beleönteni, 1-2 órát várni és "üzemkész" az akksi.
Sziasztok
Vettem ma akkut a motorba, de még ilyen akkuval nem találkoztam. Hogy kell a fotón látható akkut üzembe helyezni? A papírjain nem írnak róla.
Nekem van egy jóárasított hátsó Ferodo fékbetét. +2 gyertya hozzá grátiszként.
egyébként meg hülye is vagyok.. mert 40-es tempó körül történt a botlás... ergo túl lassan mentem
Mióta elcsúsztam nem mentem 60-70nél többel murvás úton... pedig előtte hibátlanul ment bőven 100 fölött is. Remélem idénre már törlődik az emlék és újra kényelmes lesz repeszteni
nem azért volt mert nem láttam....láttam én ,hogy ott van...csak véltem látni más rémisztő tartozékokat is