Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy kétbalkezes
Akkor te rejtett balkezes vagy.
lesz@rom mit ír az "időkép" ! én megkezdtem a szezont . az érdi csúszka egy feltúrt , felázott úton jó bemelegítés volt.
öpp.. még az upc-sre küldtem. Akkor küldöm erre a gmailesre
Az remek, csak akkor nézzed is . Még éjfél előtt küldtem mailt.
Van mailcím az adatlapomon.
Van ajánlatom skótoknak is . De az csak pü-ben
Sajnos túlzottan skót vagyok ahhoz, hogy olyanért fizessek, amit én is meg tudok csinálni
Gyere velem. Panzióban alszunk
Kösz a tippet nyárra! Úgyis most agyalok azon, hogy merre menjek idén.
Messze vok meg ettol.
A legjobb szakaszokon nem megyünk nagyon többet napi 300-400 kilométernél. Az simán vállalható. A hosszú szakaszokon meg nincsenek ilyen visszafordítós utak. Egy bizonyos szint felett szerintem nem lehet gond a teljesítése.
Én ehhez már öreges vagyok.
Azt a túrát amiből ezt a szakaszt kiemeltem kifejezetten haladó motorosoknak szánom. Más nem is tudná teljesíteni a távot (5000km) 12 nap alatt végig hasonló , kanyargós mellékutakon
Nem biztos hogy kifussa.
Harcolok az angolbeteggel.
6 idomból 4 fenn van.
Ha sikerülne úgy megoldani a tyúkbeleket hogy elférjen a légszűrő és nem zárlatol le semmi én már buldogan halok meg.
Azthiszem egy ilyen túra előtt még vár rám pármillió balos kanyar....
Valami köcsög szigeten 1 hetet.
Nagyon hosszú buszút vót.
Egyébként nem akarlak invitálni. Neked idén szardíniára kell eljutnod.
Voltál már görögben? tükörsima utak vannak... a mellékutak is olyanok mint a billiárd asztal
Jó........ha van aszfalt nyomokban.................drága a benya...............és messzi van.
Ez milyen? Itt van elég bal meg jobb is.

A túra ki van már írva motologon (Bazi nagy görög..)... csak a kanyar
Balos nagyon cupákos.........he.
Minden körforgó tutter.
Az új M31-re vezető a császár.
Pontosan ezt hallom mindenkitől a környezetemben, én vagyok rosszul beállítva! Sőt mi több, a balos kanyaroktól a mai napig tartok, az egyszerűen nem érzem. Jobbosoknál viszont már a kis ciberén is leért a térdem. Főleg az árokban... :D
Én jobbos túrára szavazok!
Írj ki egy túrát csak balkanyarra.
Érdekes... pedig mintha pont ellentétes irányba szokott volna jobban menni a döntés a többségnek.

Én gumi és idomkopás alapján ugyan annyira döntök mindkét oldalra de valahogy jobbkezes létemre jobban érzem a balosokat mint a jobbosokat. Valahogy magabiztosabb vagyok a balkanyarokban.