Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fain grillrács.
Szia Aston!

A hátsó idom és az ülés között kell benyúlnod, egy aránylag vastagabb dróttal, vagy hegesztő pálcával. Enged annyit az ülés, hogy kicsit felhúzd, bevilágítasz, és látni fogod a pöcköt amit meg kell tolnod a dróttal. Érdemes a végére egy pici "L" részt hajlítani.
Már látom, nagyon pöpec, nem csináltad indigóval?
Fasza
5k-ért a tided, de várd meg csinálok róla képeket. Jövő héten felrakom.
Sikerult nagy nehezen...koszi a segitseget;) Hat nem tom mikor lesz nekem ebbol moci ;( Azt legalabb megtanultam h ismerosbe ne bizzak..meg h olcso husnak hig a leve....
Küldj képet légyszives emailbe.
Igény mindig van mindenre, mennyit gondoltál érte?
most készült el a csomagtaró-projektem
megerősítve,és alátámasztva a majrévas helyére. (dobozt kap rá fixen) van pár kép, de ide nem tudom feltenni
emilbe tudom küldeni. a zenyim emil az adatlapon.
2x15l-es nyeregtáskát vettem. a pánt elfér az ülés alatt-felett.
ez még nem lóg be a kerékbe. + hevederekkel lehet rögzíteni.
A karbin a két cucc közül az egyik a fojtószelep állását jelzi a gyujtás elektronikának, a másik egy mágnesszelep ami a vákuummal kapcsolatos. Ha régebbi típusra teszed fel nem kell figyelembe venni, csak benzincsap -karbi kapcsolatában lesz némi probléma.
Üdv! Engem lehet érdekelne, képet meg árat szívesen fogadnék róla a birog1012kukacfreeméles címre! köszönöm
Megnéztem a képeid, Neked már újabb a géped, uh lehet nem pálya, sztem a Tiéden szélesebb kicsit hátul az idom, és akkor gondolom a felfogatási pont sem stimmel.
Mondanál rá egy összeget? Filóztam rajta, hogy idén kéne vmi hasonlót eszkábálni. Nem mondom biztosra a dolgot, de elképzelhető hogy érdekelne.
Nekem a régebbi modellem van, és ott bal oldalon. Sztem enged annyit az idom, hogy óvatosan "kihajlítod" picit és mellette már be tudsz nyúlni. A régi modellen amúgy is a segédvázon lévő lábtartó vason van egy nyílás, benne egy gumigyűrű és az idom ebbe pattan be, itt van egy kiálló rögzítő gömb az idomon. Sztem az még akkor is kihúzható a helyéről, ha amúgy a nyereg alatti idomtartó csavar be v0an tekerve. Én ezt próbálnám meg, de tényleg csak óvatosan, és az sem baj, ha mondjuk valamilyen melegebb helyen tudod csinálni, nem, hogy a műanyag rugalmasabb lehessen. Sok sikert!
Hali van egy acélból készül fekete top-case tartóm GS500-ra a hátsó kapaszkodó helyére szerelhető. Használtam egy évig, azóta porosodik. De igény esetén megválnék tőle.
Várd meg Gaben78-at, ő vagy lehet hogy Újtordai pont ezzel a gonddal küzdött és végül sikerült megoldani.
Melyik olalrol lenne erdrmes tamadni ;(
Tipp: vmi kampóval nem tudsz benyúlni az idom mellet hogy meghúzd a bóvdent? Majdnem azt írtam, h leveszed a hátsó lámpa fölötti takaró műanyagot, de rájöttem, h takarja a csavarjait az ülés, legalábbis a régin.
Sziasztok!
mostmár egy jó éve használom a kis GS500E-asom, kaptam rá egy jó kis dobozt (bartel volt), csinálnom kellene, hozzá egy jó csomagtartót, aki már csinált, vagy van neki azoktól szeretnék tanácsot kérni, ki hogy csinálta meg, és sok sok fotót, hogy néz ki, rögzítés stb. (kérlek tegyél mellé egy csomag gyufát a méretarányok miatt köszi)
AKMT oldalt is áttanulmányoztam már ;)
Ezenkívül lett egy jó nyeregtáskám is (vászon), annak is kellene valami tartót eszkabálni két oldalra, csak hogy ne lobogjon be a kerékhez, valaki használ hasonlót, ha igen arról is szeretnék sok sok képet.
Segítségetek előre is köszönöm!
Ha kell privát mail cím, privát üzenetben küldöm.
Sziasztok! Milyen lehetoseg van...ha ra lett rakva a mocirA az ules..ugy hogy a zar szerkezet bowden nem volt a helyen.. es most nem lehet leszedni....pls csak jo otleteket kerek...mar igy is sik ideg vok ;(( elore is koszi mindenkinek..
Még mindig van mindegyik lábtartóból meg konzolból!
OK, még filózom rajta, elutalgatom a kis számláimra a pénzt és meglátom... jelentkezem :D
Egy csomó apróságot néztem...Szólj ha rendelsz!
Feltöltött aksival pöccre indult a verda. Csapattam is egy 160-ast. 2 GS-el is találkoztam, az egyikkel az 1-es úton, a másikkal Tatabánya-tarján szakaszon. Szegény pont beragadt egy busz mögé.
Jelentem az utak minősége egy szemernit sem javult télen, sőt...