Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért nem értettem
Thenx. Vásárláskor próbáltam egy aránylag gyári állapotút venni, bár ez csak a szerencsén múlt :)
Ja bocs, HADLEY'S HOPE.
A hányás nyom nélkül eltüntethető a motorról...órákkal az esemény után is. Az exGS-em már volt telibehányva
Nem nálam csöppen (mint egy hányás nem csöpp az ), már így vettem, gondolom akkor nem volt benne cső...
Albániában kenődött a pleximre egy tarsza... "szinte" belefájdult a nyakam is. Kicsit nagyobb mint egy cserebogár
Nem egyszer kellett elmozdulnom madár elől.
Már egy cserebogár olyat üt mit Papp Laci, akkor mit művel egy madár.
Tatán van egy "öreg" motoros csóka, aki egyszer állítólag elkapott egy fácánt. Elég foghíjas, így hitelesnek tűnik a sztori.
Állítólag még a rendőrök is megbaszták, mert védett állít. Az elbeszélések alapján teljesen kikelt magából, azt üvőltözte hogy nem hogy elcsaptam, de meg is zabálom!
Egyébként Bociról van szó, lehet valaki ismeri is.
Lucky Hope táblánál illik lassítani!
És ha van csöved hogy löttyent a vázra?
Én darázs és méh gyűjtő kisiparos vagyok, kb minden 500km-en beszippantok egyet a sisakom alá, csoda egy pillanat, amikor szembenéz veled a méhecske 1cm-ről
Olyan is volt, aki keresztül küzdötte magát a szellőzőn majd lepihent az orrom előtt, addigra már eléggé megfáradt a kis teste, mert szerencsére nem szúrt, csak a frászt hozta rám amíg megálltam...
Hm, én még csak madarakat fogtam, abból is csak verébnagyságút. Egyet csizmával, egyet a hűtőből kellett kivakarni, az érdekes volt, egy meg mellbevágó. Na attól meglepődtem.

Szegények, nem akartam elcsapni őket, de sok mindent nem tudtam tenni
Tetszik a vasad színe, letisztult szép darab!
Illetve átgondoltam, lehet nem akusav, hanem egy szétfröccsenő Alien volt, ez reálisabb (nem figyeltem, elémugrott, eltapostam, ez van, kemény az élet még Aliennek is.)
Ne izgulj, majd kifröcsög a vázadra, mint nekem... tudod az a hányás a vázamon, na az akusav lehetett...
Egyébként meg azért van rajta az a kis túlfolyó az aksin, nekem legalábbis van és le van vezetve a motor alá.
Biztos kilötyög a benzin a rossz utakon.. csak ez lehet a magyarázat
Azokon a biliárdasztal utakon? Jó hogy kevesebbet eszik, mint a mi hepehupás, kátyús szarjainkon
Na a szervizelés és az ez évi első gurulás letudva
Én a Shellnél tankoltam kocsiba, prémiumot, 2 decivel evett kevesebbet a normál benyánál 7 liter helyett evett 6.8 -at!

Itt kint Ausztriában a sima 95 -el eszik 6.5 L-t felet :) Már tervezem hogy mit csinál az itteni prémiummal

Ezek nem egyszer mért adatok, és csak országúti fogyasztás

De a gs-el is ez volt 4 decivel evett kevesebbet itt kint
Az OMV sima benzinjével nekem is ugyanúgy megy és fogyaszt, mint a többiek prémiumjával. Vagy az OMV prémiumjával. Vagy a többiek sima benzinjével.
Csecse kis darab, de nekem a gülüszemü enélkül is jobban bejön. De nekem is fikázták már a plexim, a GS-en meg sztem jól néz ki. Kinek mi.
a cbf 1000 nagyon jó kis motor...
Kollega Skodájában most kellett cserélni befecskendező szelepet a lerakódás miatt, mert benzin helyett gázzal használja és ritkán jár az autóval. Egyértelműen ez volt a hiba.
Háát nem árt a légtér..mert ugye töltéskor melegszik....és ne már a vázra fröcsögtesse a felesleget....szerintem..
Az probléma ha az aksiban az egyik cellában a max jelző fölé került fél centivel a folyadék?
Talán mert az injektor zárt rendszer..mi több...ha jól tudom..nyomás alatt is van. (autómban van nyomástartó szelep)
...talán kevésbé párolog..