Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként az a fura ,hogy a motorom/autóm az Omv sima 95 benyájától megy és fogyaszt úgy mint a többiek prémium benzinétől.Nem tudom honnan szállítják...ha a MOL-tól akkor az adalékolásban lehet a varázslat. Nekem az az infóm van ,hogy az OMV prémium tutira nem MOL.
Ennyi Km után már van némi ráérzésem...mivel írom a fogyasztást..
Mondjuk a franc tudja de inyektorba hónapokat áll ugyanaz jobbára agip benya és pöcc-röff.
Má lassan 4-5 éve így csinálom.
Sose találkoztam algával.
Ez az "alga" a kipárolgott benzin adalékhalmaza....Sokat állt motoroknál nem egy alkalommal tapasztaltam ezt a makacs lerakódást. Sajnos amivel az üzemanyag kapcsolatba kerül...éééés kiszárad...ott ez lerakódik. Célszerű leállítás..azaz a téli "konzerválás előtt a karbiból leengedni a szószt!
A MOL-os benzin kb. 3 hónap alatt "megromlik", kiválnak az adalékok ragacsos kocsonya formájában. Mivel itthon mindenkinek a Mol szállít, mindegy hol tankolsz. Nekem román benzin van az autóba és motorba, Petrom kútról, ami az OMV-hez tartozik. Nemtom az itthoni OMV honnan veszi a benzint, lehet az is kintről jön, mert a gázolajat egyedül ők hordják M.o.-on kintről (legjobb is a gázolajuk).
ganjaninja köszönöm a hozzászólásod!
Hát még ilyen karbit nem láttam.
Mintha algás lett volna az úszóház belseje. Tökéletesen zöld...
Benzinnel ki se tudtam mosni. Kromofág, az ami jó munkát végzett.
Szerintem a tűszelep rendben volt. A bal oldali henger árasztva volt üzemanyaggal. Ezután újra szét bontottam, és másodjára már a membránok fedelét is.
Ahova a szinkronórát csatlakoztatjuk, az alatta lévő kicsi membrán le volt ragadva a sok állástól.
Összeraktam, indítottam, és
Még egyszer "köszönöm" a válaszod!
Van aminek jól áll a pelxi, de ennek az elejéhez sztem nem menne. Elterelné a figyelmet a két szeméről, pedig az benne a pláne.
Uffáré, ez nagyon baba lett!
1100-as nncs belole sok x-el a vegen?
mielőtt megvennél egyet mindenképpen probálj ki egy cbf 1000-t..
meglepően kezes csak 22 le erősebb, folyamatosan nyomatékból lehet moccolni vele.. ennyi pénzért jobb választás 98le 95nm
Ocsmány narancssárga...pff

ÉNISILYETAKAROOOOOK!
Miért nem veszed föl a telefonodat? Azért hívtalak ...mert eszembe jutott ,hogy műteni kellene az első féked kiegyenlítő tartályát...fékolaj csere ügyben....
valahogy így

tudod védem a környezetet
Értem, de nem tartja jól az árát egyáltalán és pénzügyileg soha nem térül meg, legfeljebb élményben!
Egy pöpec 2004-es darab 600 ezer huf, egy 2008-as meg 1,4 misi, tehát négy év alatt 800 ezret esett az ára...
Azt megértem és gondolom ez áll fenn, hogy kinézted magadnak, hogy injektoros 2009 utáni kell és ezt nem engeded, mindegy mennyi, ez az álmod és ezt tiszteletben is tartom!
Hát az hogy mind drága ezzel nem tudok vitatkozni, de gondolom nem véletlen ilyen drága és jól tartja az árát, mind1 nekem ez egy álom
ami ennyibe kerül, ez van már elfogadtam! Hosszú távon remélem megtérül!
Szvsz. azért kurva sok, mert ehhez a technikához az injektor kivételével 2004 óta nem nyúltak hozzá, hiába 2009-es, nekem ez kurva drágának tűnik...
Félre ne érts, ez egy híresen barátságos és jó motor (nagyon sokáig szemeztem vele), csak nagyon sokallom az árát, 7-9 kilóért hibátlan darabot lehet kapni, igaz nem 2009-es. Szvsz. geci drága mind.
Gondolom azért 1570000 mert 70.000 alkudni lehet ha nem akkor is fogok :) Egyébként meg még mindig csak három opció van és a 3.ba sok a km, bár 3 dobozzal van, ez a 2. amit megnézek ha nem jó az első! a 3. meg a legdrágább 1.650000ft ért
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_600_pc_43-6213535
Szerintem is szebb, kurva szép ez a szín, pedig a fehér is jó volt, de ez nagyon vad!
Ez tutibb.
A feher tuti volt..
Mindket oldali kulso dugattyupar erosen fogtava feket.tolasra is erezheto volt.gagy szar fekfolyadek vagy sokat allt.igy teljes felujitason esik at.4000 lenne a szett ara darabonkent.ha lenne.
De nem hozzak be.
Szemetseg.a gyari ugyanez meg 12e.
A féket miért bontottad meg? Volt valami baja?
Tudom.
Nem ez idei beszerzes.
Fek szetdobva asztalon.kell ra karmantyukeszlet.nehez olcson.dragan lenne.varok.
Plexi nem volt .lehetne de hezitalok hogy kellene e egyaltalan.
Jó lesz az!
Hasidom volt eredetileg is, vagy az most került fel?
Első ránézésre azt látom hogy első fék feldob és útra kész vagy. Plexi nem volt?
Akku töltésfigyelő........mivel semmi nincs ami jelezné ha elmegy a töltés, csak ha elfogy az akkuból a szufla.