Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, most kicsit fejre állt a piac...Van mindenre példa.
Ember legyen a talpán aki ki tudja választani a legjobb ár-érték arányú CBF600-at. Ahogy nézem a "használtak" között 7 kilótól 2 milláig ('11-es modell, 3 dobozzal 0 kilométerrel) lehet válogatni.
Ezt írtam lentebb én is.
Ebből az egységnyi pénzből....Sok sok motort lehet válogatni.
Természetesen azt tiszteletben tartom ha valakinek valamiért mégis van egy határozott elképzelése.
Mennyi újonan?
A majd 1,7 milla meredek picit.
Nem drága, három jöhetett szóba, mindenképp 2008 utáni kell, Abs-es és idomos, már csak 3eladó van, ha ez nem jön össze Pesten van még egy 3 dobozzal, de sajnos 60.000 km-el, bár ez nem tart vissza
De néztem de ez még a régebbi modell, mindenképp szürke blokkost akarok, meg nem mondom mi a különbség de mikor utána jártam letettem a voksom az új modell mellet
Igaz. Ha figyelmes az ember, észre veszi a rajz pontatlanságát. A kép amit felraktál csak nem magyar szervízköny egy része...
Ha igen kaphatnék egy példányt az email címemre? Az angol és spanyol manuálba beletörik az elmém.:-D
-A tulaj.
-gumik
-féktárcsa,betét
-idomok
-váz
-tulaj.
Szerintem
huhhh...............én kinn vennék nem szarakodnék magyar merítéssel.
Nem drága ez ennyiért?
A Nagy vizes bandit sokkal többet tud, és ugyanebben az árban mozog.
Bakker...hát ha Büdöspest felől mentél volna akkor hétfőn elkísérlek..mert én meg ott rendelném meg a Daciát...
Győrből, haza megyek 4 napra, motort venni. Jön a szezon és elviszik mind....
Honnan mész megnézni?
Hétfőn úgy néz ki hogy megyek motort nézni ő lenne a kiszemelt

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_600_sa-6562721


mivel sajnos egyedül megyek, kéne írnom egy listát hogy mit kell átnéznem rajta :) Stressz helyzetben felejtek :P szal segíthetnétek hogy mit hol merre :P
ez tényleg szép moci:

http://totalbike.hu/hirek/2013/03/01/a_harom_henger_dicserete/
Így már tuti!
Ez a lényeg!
Így igaz!
Értsétek már meg, hogy a bekötés valóban így van de a tankon lévő csap a rajzon fordítva van, ugyanis az elzáró rész a valóságban jobb oldalon van, a rajzon pedig balra néz. Ezért keresztezik a csövek egymást. Helyesen felszerelve nem keresztezik egymást. Ha így raknád fel az első csapot nem lehetne elzárni.
Sziasztok!
Találtam egy rajzot a tank bekötésről...
Így kell bekötni!
A rosso II-t 34-ért vettem.
Ez meg pályagumi inkább.
Kérdés mikori.
Emlékeztem hogy Corsa meg II-es is van benne.
Amúgy ez 35-ért kedvezőnek mondható?
Ja.
Pirellit.Az a gyengém.
De nem supercsat.
Nagyon pályás.
Nagyot tapad,könnyen melegszik de szemre látod ahogy kopik.
Rosso corsa vagy Rosso II ami borzongat általában.