Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv a SUZUKI GS 500 ! fórumon !
Azért volt egyetlenegy srác aki ilyennel jött egyszer az 577-re és alázólag lépett fel többünkkel szemben.... ......,de az igen ritka eset volt...
Na akko odase.
Semmire sem jó legfeljebb igen gyenge túrázásra a földutak kerülésével.....Shrek vett egyet az SV után és volt nálam vele....épp azért vette mert Dipshit féle túrákra akarta használni....nem mondott jókat, gyenge, földre nem jó a futómű és nehéz meg ilyenek....mentem is 1-2-vel és nekem sem tetszett...
Az apropenzes nomad foldutak tokeletes partnere bar szerintem oda picit nehez.
Ketfos kanyarvadaszatra az alpokba meg lajhar.
Vegre valaki rendes motorra cserelne a gs-t...
Ott a pont.
A Világból kimegy..és egyszerű mint a fakocka! Igazi vérbeli túra motor! Én bevállalnám!
...bár én nem adom a "mérvet"
mi a véleményetek a HONDA XL 700 Transalp-ról?
Jobb mint nonstopp hallgatni a kimegyek ha beledöglökis-nemmegyekmertszopás örök vitát és a milyengumitolajattegyekberle örökzöld témáknál.
különben nem lenne prémium
nagy mocskok.
az kifejezetten korrekt mikor ők már tudják, hogy valami nem kerek, de addig egy szót sem szólnak még nem tudnak halmazatban büntetni
csak nem akartam nevén nevezni a gyereket
ezt a szállásmizériát hallomásból ismerem, de annyira sosem izgatott, hogy rákérdezzek, vagy hogy egyértelművé tegyem magam számára
maguktól (NAV) is "kreatívok !
Van ezüsthátú mozdony?
Huhu gyerekek, már megint mit indítottam el

Na, de legalább megértettem az ezüsthátú mozdony legendáját, ha jól vettem le a dolgokat
Halottam pletyit a nálunk működő boltról.
A gyártótól követték a kocsit.
mikor pénz cserélt gazdát keresték a számlát.
Pedig a gyártóról simán lehetett tudni hogy csak számla nélküli és a nav már vitt el tőle számítógépet.
Én mindíg ráírom a faxra megrendeléskor hogy számlával kérem.
És valahogy a szállító sose hozza.
Két hét is eltelik huza-vonával mire hozzám ér.
Nem is szeretek tőlük vásárolni.
Az akár még érthető is lenne csak aljas....a magánszorgalom ami még féreg is...
Nameg anyagi érdekből.
Attól, hogy én pl. nem értettem Veled egyet ezt nem kívántam volna soha és most sem kívánom....,de vamzerek mindig voltak és vannak.....sokszor csak úgy önszorgalomból....tehát készülj erre is
Köszönöm BIKE-R, én is szeretlek
Vannak még ilyenek, csak kicsit szét kell nézni a neten :)

A profi túraszervezőkkel (pl. Rhino Tours) tényleg nincs gond, azok tudják, hogy csapatot nem viszünk be lakott területre 110-zel, hogy mindenkinek legyen egy gyorshajtás büntetése, meg hasonlók.

De manapság már mindenki "profinak" érzi magát, ha már 2 alkalommal 3000 km-nél nagyobb túrára el mert menni

Mostanában a NAV-osok is kedvelik az "egzotikus" feladatokat (fogorvoshoz, meg tetoválószalonba járnak), vicces lesz, ha majd megjelenik egy ellenőr valamelyik fizetős túrán (mert ugye ez a tevékenység hivatalosan számla és adóköteles)
Indulás 7.-kor.
Na az nemigen volt sose betartva.
ok. ok.
hol a probléma ? én minden reggel 06:00 -kor pisi,06:15-kaki és 06:30-kor kelek.