Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém meg nem eladó.
Az enyém is eladó és alkuképes az ár! Lásd adatlapom!
Szar utak!?....vazz, a hétvégén kicseréltük az első tengely stabilizátorában minden szilentet és csavart...ma mentem Szerencsre és a 37-esen kátyúhegyek voltak amiket ahogy tudtam (mint mindenki) kerülgettem....mire hazaértem megint megszólalt valahol az eleje...és a héten vizsgára kell vinnem....egyszerűen hihetetlen, hogy nem fér bele az útjavítás......
Ez a rész is jó lett! Viszont kérdezem, hogy a motolog.hu az a te saját oldalad?
Mekkora súlyokat pakoltak a kerekekre?
Nekem ez már a 3.telem ilyen gumival....meguntam ,hogy minőségi gumikat reszkírozok ezeken a szar utakon...gazdaságtalan.
Nekem gumi még nem kopott el a városban...mindegyik szálszakadásban pusztult meg.
Bakker Ganja, én nem is a motorról raknék fel képet, csak a garázsodról, mert aki látja milyen, tuti leveszi a gondozást!
Bocsi a reggeli hívásért, végülis a futózottat vettem és fasza! Jól tart csendes, egyenes a futása, jól kontrollálható, ha megcsúszik és ennyiért ingyen van. Thx!
Ott figyel a fotógalériámban
Na muti! :)
Ok.
Van egy egészen egyedi Gs eladó...szólj a lánynak!
Szerintem Krissal legkevesebb egy "rétestúrára" gondolt.
és a hangsúly nem a rétesen van !
Ok, Érden amúgy is gyakran megfordulok. Laknak ott barátaim. Van ottani lány sporttársam (siklóernyős) aki szintén gs beszerzésén töri a fejét. . 620.000,- volt
Grat a géphez!

Mennyiért sikerült megszerezned a vasat?!
Na majd a szezonban találkozunk, legyen benne örömed :D
Igazán nagyon köszi.
akkor HASZNÁLD is egészséggel !
Asszem gyári cucc, de a motorral kaptam.
egyedi készítésű a konzol (-ok) vagy "gyári" ?
én deszka nélkül is igazítanék egy- két tükröt, vagy fennakadnék , de gondolom szokás kérdése.
Ja, és még nem is láttad hátulról. Viszont nyugodtan ráköthetem keresztbe a wake board deszkát nem lóg le róla.
Már fent van a 2 rész is... motolog.hu
a fotó alapján q...va széles a hátulja.
ha meg sörrel pakolod tele, KO-val visz a földre...
Látom unatkozol
Inkább csinálj olyat a motoron amit eddig talán soha....
Hátsó futómű himba rendszer,kormánycsapágy zsírzása..önindító pucolása,bowdenek,fékek..és sorolhatnám.
Viszem fenyezohoz.Mostmar erdekelni fog.
Penzert csinalja.
Konkrétan engem nem érdekelnek a karcok, persze ha veszek, hisztizem miatta.
Milyen lesz a tél?
a tél