Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mélyszar meg egy szakadt jamahával tolja. urambocsá. sok hülye egy helyen. Kövezzetek!
De ugatni azt tudsz egyből igaz?
Nem kell a rizsa...
Sajna itt nem erről van szó- hanem arról hogy a nagy tudású elég hazug kis csávó- itt megint megbuktatta magát.
A baj ott kezdődik hogy vannak akik (még) hisznek neki...
Nem akarok vitát nyitni.
Nézd meg mikor írtam ide és azt hogy mikor lett beírva er-5 topicba hogy szarok a membránok. Remélem nem várod el tőlem hogy a jövőbe lássak
Megy a harc hülye szuzukisok.
Na persze és a szokásos módon ferdíted el az igazságot te szellemi szegény, azt nem kopizgatod be hogy rosszak a motoron a karbi membránok, és az sem tuti hogy kivették a fojtást rendesen belőle- persze a te szava hihetőséged már rég egyenlő lett a nullával mese bajnok.
Itt bezzeg a hátunk mögött baromságokat azt tudsz írni, aztán mikor megkapod mekkora faszkalap vagy akkor még te jössz azzal ki a jó modorú...
Ennyit tudsz!
Biztos kibírná, azt simán elhiszem neki. Mondjuk eddig összesen egyszer tévedtem pályára vele, pár kilométernyit. Pörögni pörög, de hát az a dolga 100-nál 3000. Teresa meg 4000, na bumm

De egyébként normál útjaimon nem szoktam nagyon pörgetni, sőt, mivel van benne fogyasztásmérő, új dimenziót adott kedvenc szórakozásomnak
A literes Yaris kemény kocsi... egyszer autópályáztam olyannal... nem mentünk gyorsan de végig 5000 körül meg fölötte forgott szegény... de bírta
Bezzeg én most majd' egy hónap után a literes Yarisból ültem vissza F650CS-re, a különbség magáért beszél
Tényleg marha jó volt, ma este már én is Teresával jöttem munkába (22km), miután ellapátoltam a havat az utolsó 20 méterről. Ameddig följött a hókotró, ott mára elolvadt talajig Bőven megérte a hólyagot a tenyeremen

A továbbiakat meglátjuk, vasárnap már megint havat látok az időképen. Volt már elég tél az idén, de hát február eleje van, lehet még bármi...
Szomszéd topicban micsoda gyöngyszem található

"az első benyomások jók a gépről, bár a 250/1-es Ts után nem tűnt egy erőgépnek, kicsit többet vártam teljesítményben" Első benyomások egy friss ER-5 tulaj tollából.. szegény
Én minden nap megyek vele, ha nincs hó vagy jég. Most nézem milyen rondák a GS-ek :)
Én is mentem vagy 20 km -tert ma :-)
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én már nem bírtam tovább. Délben 12 fok volt. Ki kellett vinnem egy órácskára a paripát.

Elmondhatatlanul jó érzés volt.
Sziasztok köszönöm a válaszokat csak a plexi ára érdekelt mert most kaptam egyet egyik kolegátol teljesen ingyen nem kért érte semmit és ezért érdekelt hogy még is menyi az ára mert nem kért érte semmit de én megszeretnén hálálni neki.
Jobban mondva áttervezték az egész csomagot.
A TL-mnek hajlamos leszakadozni a szelepe.
Hogy ennek is az kérdéses.
Nagyon jó lett a vasad de fura azért így látni
Az van a DL-ben is, meg a SöVö-ben is. Csak átdolgozták, mert az ős TL blokk elég érdekes karakter volt.
Ez még nem DL blokk szerintem... Ezres V-stormot csak 2002 óta lehet kapni. Szerintem ebben egy áthangolt TL blokk lehet.
Olyanom nincs.
Freewindre szerelhető kézvédőd van esetleg? Meg törött robogó plexi is érdekelne gombokért, pleximagasító projekthez.
Nálunk 6990-ért van a puig. Nagyon szokták szeretni.
Készleten figyel , velem szemben
Tetszetős, DL blokkal. Azt sem tudtam eddig, hogy létezik ilyen:
Navigator
Ajd egy mail címet, vagy írj.
szobipeti@vipmail.hu
Ma láttam valakit Bodajkon GS500-zal. Azt mondta, nemrég vette. Én meg irigyeltem, nekem van 500 méter hó az útig. Remélem elolvad hamar. Utána már csak 500 méter sár lesz