Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem is...
Ha szerzel két 1 literest szerintem azzal már kellően megnövelted a hatótávod.

(K.daninak is még én javasoltam ezt anno.. aztán mire megcsinálta már persze az ő ötlete lett. Érdekes gyerek.. de legalább a motorral együtt profilt is váltott, úgyhogy most Scalareként riogatja a fórumozókat )
A tankom is 5 liter....szerintem túl nagy...azaz próbálgattam egy műanyag öt litykós cuccot...sehovasenem tudtam normálisan elhelyezni..
Na ez a jó megoldás! Megvettem az ötletet
Kis 5 literest nem tudod valahova felhákolni? Vagy az nagy? Lehet tényleg egy kulacs a megoldás
Armaflex lehetett.
Csövekre rakják megtekerve.
Szürke,kmény...........mint a polifoam.
Valaki készített protektort..de nem jött be a találmánya..
Ma voltam egy szerelvény boltban..és ott láttam hőszigetelő mű szivacsot.. (nem tudom ,hogy mi az igazi neve) 2cm vastag..jól vágható...de ami az érdekessége ,hogy tisztára olyan anyag mint a túrakabátom hátprotektora...csak vastagabb..
Kaptam is egy fél méteres darabot...kisimítva pont kijön belőle a vastagabb hátvédő:)
Még azért kell néhány dolog.
terepgumi
külső tartály a pótnaftának (ezért vadászom a bicajos zárható kulacstartót)
Külső vízhatlan kis doboz a szerszámoknak (ez menne a hátsó doboz alá.
12V már ki van vezetve...de egy Gps tartó megoldást is ki kell találnom..
..és még sorolhatnám..
És még mindíg a tevepúp.
Ezzel már egy éjszakai mopedrally se lenne kihívás
Nyahh a méregzsákon ott virítanak a kiegészítő lámpák....leszedhető..mozgatható ..akár szerelő lámpa is lehet belőlük... Túlélő motor :)
Esetleg valaki bicajos kulacstartóból tud olyan típust ami lezárható...tehát a kulacs nem tud semmiképp kiesni?
Nem látszik képen a sérülés. Ki lett javítva, vagy még olyan amilyen?
Már beszéltem a sráccal, az oldalán elcsúszott, így képről alig látszik de sajna sérült (lásd fekete, dobozos)

A kékért sokallom az 1,6M-t, úgy 1,3M körül meg akarok állni...
egyébként szerintem a fekete 12 ezre hihetetlenebb... de hát képről egy megvigyázott 40ezret futott motor pont ugyan úgy néz ki mint egy 10 ezret futott

Meg kell nézni.. ha az ár meg az állapot jó akkor meg meg kell venni, kilométertől függetlenül
Akár... Simán lehet valami túltárolt bemutatómotor. A boglári full-gasnal is van/volt pár ilyen darab (nem csak suzukiból)
Igen.
Szerintem a kipróbálós-bemutatós amit most forgalmiztak le és el akarják adni.
..az utóbbi szerinted hihető?
egyenként 35 literesek tudtommal.
Az a feka dobozos nagyon szép konfignak tűnik, én is ezt választanám. Nem tudom hány literesek lehetnek azok a kofferek, de ránézésre azért pár sör elférne benne.
Én vagy ezt vagy pedig emezt venném meg.

A fekete szebb és az a két doboz sokat ér..!
Én gyári gumikkal vettem az enyémet. Hátul BT020 van, elöl BT011. (Egy sapka szart sem érnek, alig várom, hogy elkopjanak...)
Láttad élőben?
Köszi Srácok!

Annyira kész vagyok! Miért nem lehet úgy, hogy egyszerűen meg vannak hirdetve úgy ahogy vannak, átverés, sumák és egyéb ügyeskedés nélkül és korrektül gazdát cserélnek?!

A végén begolyózok a keresgéléstől
Szerintem az BT021-es, akkor viszont lehet gyári (már ha avval szerelik gyárilag).
Aztán lehet lehagyott egy 0-át a végéről a kedves hirdető.
Ha megnézed hahun a találatokat.. olcsóbb nagyon nincs. Pontosabban egy jelentősen olcsóbb van, 50k kilométerrel.

Úgyhogy amennyiben abban biztos annyi van ebben meg 25 alatt, akkor ez némi alkuval jobb vételnek tűnik

Ezen kívül van még két olcsóbb. Az egyik kb ugyan ennyit futott.. két nem öreg merci van mellette a képeken.. kihasználatlanság miatt eladó. Ezzel én óvatos lennék... a gazdag emberek hajlamosak inkorrektek lenni (különben nem is lennének gazdagok )

Meg van egy állítólag 12k-t futott, plx oldaldobozokkal (én ezt tenném a lista élére)