Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melegszik az idő...hmm
Hali! Az első fékbetét érdekelne.Írnál róla pár sort?Kösz szépen!
Üdv! Én egy tizesért vettem puig-ot feketében, füstszínű 7-8 körül van. http://www.bazismotor.eu/index...
Nekem van egy felesleges plexim 5e-ért.
7-8 ezer a puig plexi...ha jól emlékszem...de nézd meg a Louis katalógust..mert lehet ,hogy most jóval olcsóbb!
Sziasztok valaki megtudná mondani menyiért lehet venni plexit a gs500-ra a válaszokat elöre is köszönöm széles utat nektek
Eladó Brembo első, hátsó fékbetét és gyertya GS500ba. Akit érdekel írjon.
4.00 18-as volt mindig, egyébként meg 4.10-18 heidenauval vettem (az furcsa mód az kisebb volt mint a 4.00-ás, de nevesebb gyártó gumija.. Metzeler, Pirelli,Bridgestone.)

Szerintem befér. De 4.00-val jobban járnál szerintem
Szeva!
a 4.10 es gumi befér hátulra a Gs450-be? Neked ha jól tudom nagyobb volt a gyári előírtnál.
Valószínűleg a bemutató előtt kapott vagy 3-4 darabot edzésre.. azzal a feltétellel hogy majd a bemutatón használt darabot véletlenül se zúzza le.

Ha nem lebeg az ember feje felett az anyagi felelősségvállalás gonosz réme, sokkal könnyebb kockáztatni.. és nyerni is.
Ezzel a bálnával ezt megcsinálni...Minden tiszteletem.
Amikor megláttam az ipse nevét azt hittem hogy "ok, megint egy stunt videó a sok közül.." De ez ...Döbbenet.
(Nem merném egy belvárosi ingatlan árát magam alatt így dobálni)
Egyedi bútorban és nyílászáróban én vagyok kompetens.
Elérhetőség az adatlapon, hívj!
Hali!
Én is csak itt olvastam a többiektől hogy olyasmi a különbség a kettő között, hogy az egyikben van egy plussz "cső", ami valamiféle folytásként szerepel. Úgy tudom a HFA 3501-esben van ilyen, a 3503-ban nincs. Várj még egy kicsit hátha hozzászól egy hozzáértő is.
Hali!

Meg tudja mondani valaki, van-e lényeges különbség a HFA 3503 és 3501-es levegőszűrők között? Azt látom mindenhol, hogy a 01-es az európai modellekhez készül, de azon kívül, hogy ez 1000 ft-tal többe kerül, lényeges különbséget nem látok a két szűrő között.
Amikor vettem a gs-t akkor is Varta volt benne, lehet akkor marad az a márka.
Én Bosch-t elvből nem veszek semmit, ha lehet, iszonyat fos lehet a minőségbiztosításuk, valahogy mindig pont Bosch ami beszarik a dolgaimban
Nekem ugyanolyan Vartám van,elégedett vagyok vele.
Kicsit erősebb, mint a GS Csajomnak tetszene!
Ne bonyolítsd túl!

Homasitában veszel egy üreset, meg hozzá való akkusavat, feltöltöd és kész. Nekem már 2 éve hibátlanul látja el a dolgát!



L.
Még van mit gyakorolnom :)
http://youtu.be/FsLO05UZyi8
Széria.
Bár csinál egypár gyár egyedit is.
A széria kevésbé macerás.
Sziasztok!

Akkumulátor vásárlása előtt állok és érdeklődöm, hogy milyen fajtát vegyek varta és Bosch között vacillálok szerintetek? Válaszokat köszönöm!
http://bolthely.hu/akkumulator...

http://www.akkubox.h
u/motor-ak...
Hali!

Zoli32!
Bocsi, hogy csak így itt! Te széria bútorokkal foglalkozol csak, vagy gyártotok egyedi igénynek megfelelőt is?
Köszi!
Természetesen nem megyek be levágni a 2 millát, ez akkor lenne érdekes, ha úgyis akarnék motort venni: ebben az esetben fontos szempont a döntésnél. Különben állati sokszor írtam, hogy nem a pénz miatt csinálom (akkor úgyis jobban jönnék ki egy szakadt swifttel, amit ingyen hozzám vágnak, nem eszik dupla annyit, mint Teresa, alattam biztos nem, a karbantartása meg filléres lenne). Nekem ez egyrészt sport, másrészt elvi és lelkiismereti kérdés: ha már összevissza kevergek, legalább több erőforrást ne zabáljak föl vele, mint amennyit nagyon muszáj. Utálom, ha akkora a lábnyomom, mint egy yetinek (konkrétan őskori, alpári taplóságnak tartom), utálom a fogyasztói társadalmat.

Uff, én beszéltem
Mire ez bekövetkezik én örülni fogok ha a budiig kijutok segítség nélkül így az emberevők elöli menekülést hagyom a fiatalokra.
Ergo fenét érdekel.
Nálam 6500-nál KB 80-90 lóerő jön ki nem 48.És ha tényleg 6500-nál elváltok simán hozok 4 literes fogyasztást és egy árukba pottyanást elalvás miatt.
Így nem fogok 2 millát áldozni rá.

könyörgöm ha valakinek az a 2,5 liter ára a fontos az nem fog szaladni az első honda kereskedésbe szaladni és lebaxni az asztalra 2 millát.