Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mind buzi , ne hallgass rájuk, ha ilyen fasza ruhát szereztél, lehet érdemes megkérdezni mennyi bele a profi púp. Zoli, meg Tsanyi már szabatott át ruhát, jól emlékszem?
Esetleg egynapos túrán tehetsz oda egy szendvicset is
válasz elfogadva!
vastag szivacsból faragd ki.
Ne szídd fel magad.
Szerezz egy darab szivacsot.
Valami vastagabb darabot.
Azt szépen le lehet csiszolni alakra és belerakod.
Nem, nem a légellenállás miatt húztam ilyen gúnyát, és nem is a "mekdönci" előtt szeretnék benne feszíteni. Használtan jutottam hozzá egy hozzá való roleff kesztyű és egy stylmartin csizma társaságában. Mindezt hibátlan állapotban egy barátomtól 20keményezerforintért. mindössze a púp hiányzik a dzsekiből, és így ott az összerogyott bőrzsák bután néz ki. Van cordurám is de ez kicsit komolyabb és mivel nem vagyok profi, ebben nyugodtabban gyakorlok. Minden jót nektek is....
Ja............akkó nemszótam.
Kell az áramvonalidom a hátamra.
ne ítélj elhamarkodottan !
és ha pályázni akar egy speedmotorral ?
Jól mutat a mekdönci előtt.
-a világ harmadik legerősebb embere a sírásó, mert előbb-utóbb mindenkit betakar
- a második a púpos, mert nem lehet kétvállra fektetni
-a legerősebb a púpos sírásó...

én kérek elnézést!
oszt minek vajon ? magas a Cw értéked ?
Ha kőzetgyapotot használsz 5 centiset marad hely egy behűtött sörnek is.
Köszönöm a válaszokat! Bíztam bennetek!
A kép alapján motorolajjal van feltöltve...
Ki kell nyomni purhabbal...
Valami szivacs.
Sziasztok!
Nem tudja valaki egészen véletlenül hogy a motoros bőroverálokban a púp miből van? Milyen anyaggal van az kitöltve? egy roleff mugellóba kéne szerkesztenem egyet, nem tudom hogy kezdjek hozzá....
Hát lehet hibernálták magukat mint a MEDVE.
és mindenki lederMEDVE ...?
Még jó.............de remélem medve sincs.
Jajmáá...
Kb egy éve nem motoroztam... küld el mint motorozni vágyónak. Hátha olvasva átéli mindazt amit a szerző is.
Bekuksiztam
Az... de itt nincs zacsipacsi mint a banditosban.. csak diszkréten homokozunk
Majd sikíts merre van.Ez a homokozós-fetrengős túra?
Gyurin kívül már két motoros olvasta, mindkettőnek tetszett (egyik se vett részt a túrán). Most már publikálásig nem küldöm el több motorosnak, mert a végén hamarabb fog terjedni, mint bármi..aztán kutya nem jön az új honlapra, hogy elolvassa
Nehogy átírd!
Nekem küld el akkor a "nagyon motoros"beszámolót! Én olyat keresek. Eddig több könyvet is olvastam, mind csalódás volt, egy kivételével. A Treszl Gábor-- Pannónia Expedició c. könye. Na az pontosan az én szám íze szerint lett megírva. Már kétszer is elolvastam. De biztosan még többször is el fogom. Mig tönkre nem megy a kemény kötés! :) Szerintem neked is tetszene. Gyorsan vedd meg!
Most már aztán végképp várom az írásodat.
Bevallom neked, a Gyuri irományait szinte alig bírom elolvasni. Nagyon vontatott, unalmas. Sokszor lapozok is benne... amíg érdekes részre nem kerülök. Ha tájleírást akarok ,előveszek egy enciklopédiát. :) Akkor már inkább BBkapitányé.

Kobra