Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van, de gondolom, hogy itt az egyik elsődleges vonzerő (bár nem néztem a többi GSX-et) a bejáratás közeli kilométer, és ebből adódóan az állapot. Alkudni meg mindenképp. Kell most nekik a zsé.
Nem a kilométert kell itt nézni, hanem az általános állapotot.. és alkudni keményen (nyár óta áll a kereskedésben.. a képek alapján)
Elég csalók a képek, de Zolinak valahol igaza lehet. Reális az, hogy ennyi kilométer alatt az első (mondjuk, fingom nincs milyen a gyári gumija) így elkopjon? Egy ránézést mondjuk simán megér.
Noss.
Ha beszámítják+van rá pízed mért ne?

A képek rohadt életlenek.
Gumikat meg kéne nézni.
Ha jól látom hátul Road 1 van és elöl meg kopott mittoménmi.

Kérdés az életlen képen tényleg az e amit látok és hogy road 1-el adják e gyárilag?
Végülis ha beszámítják értelmes áron a tiédet, akkor nem rossz bolt, bár van a hahu-n 1,28M-ért is egy fekete, hasonló futással.
Biztos csak úgy voltak vele, hogy majd megszokják a színét.... aztán nem sikerült



(fel ne vedd... nekem egyszerűen nem jönnek be a kék dolgok.. kevés kivételtől és árnyalattól eltekintve)
Erről mi a véleményetek?:

GSX650F

Szerintem elég meredek, hogy 4ekm sincs benne, és már második tulajtól! Persze ha második alatt a szalont érti, akkor talán már nem olyan gáz...

Lehet Ő lesz a kiválasztott!
A cipi dönti el, hogy kell-e fogynom, pozitív motiváció
Esésre ne..............inkább a komfortra.
Bár ha jó passzos az sok fogyókúrára jó.
Nem enged hízni.
Na ezt bepróbálom, ha elbasszák is leszarom, mert nem lehetett otthagyni.
Azért nyáron volt már egy-két bátor megmozdulásom, most már esésre készülök, persze nem fogok, de jó az
Egyértelmű hogy a legjobb a bőr.
Annakidején végigjártam.
Mondom elég a cordura.
De nem.Lobog,eláll a testedtől befujt a nyaknál satöbbi.
Bőr passzentos és a szél sem bánt annyira.
A nacit kipróbáltam és lehet igazatok van a bőr, van esélye, hogy mindent üt... kurvára nem fáztam 10 fokban és kényelmes is volt
Van valami szűcs mester vidéken.
Egy halom átvevőhelye van pesten.
Minnyá kikeresem.
Ok, akkor más, vettem bőrruci, kétrészest szarárban, hol cseréltessem a cipit a dzsekiben?
Ha nem elég akár még lehetsz kétpupú is.
Vicc amit véd plusz szerintem ha keményebb simán eltörheti a nyakadat is.
Sose jutott eszembe a púpos izé.
De ha 20-é van valakinek kesztyűvel és csimmával akkor ne finyáskodjon.
Szivacsot bele oszt hajrá.
Jah, csak balesetnél nehogy azt higgyék, hogy az agyvize folyt el
Ha nincs tele, szerintem bele lehet tenni kicsit nagyobbat is
Az ötlet egyáltalán nem rossz! Köszi
Mekkora camel megy bele egy púpba? 1 liter? És ha esel vizes lesz a tarkód? szvsz. a púp a nyakat is védi, nem csak aerodinamika, bár a fasz tudja. az én púpom gyári, görbe a hátam
Be lehetne azt úgy csomagolni.

Pár napja beszélgettünk (talán itt) a tevepúpról... na ezt is lehetne arra használni. Italtartózsák be, cső ki. Aztán már csak tankolni meg pisilni kell megállni.

( a linken látható elég drága... csak illusztráció)
Camelback-ért nem vinném cölöphöz.
hát nem tom... Te szívesen fogyasztanál izzadtság szagú szendót? Nyári napos túrák után brutál döglöttszagom szokott lenni...
Kárvolt.
Az EPS nem nyomható össze.
Szivacs jobb.
Én is erre gondoltam, sőt megmondva az őszintét volt már egy nem túl sikeres vállalkozásom. Lábazati hőszigetelőből (kemény hungarocell) megpróbáltam kifaragni, szép is lett, aztán belehúztam egy fekete harisnyába, nehogy morzsolódjon. Csakhogy az nem fér be a kis cipzáros nyílásán mert azt összenyomni nem lehet. Szóval ebből senki ne próbáljon se önnön magára se a tevéjére púpot esztergálni mert az nem jó!
szivacsszerző projekt indul....