Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amíg GS-ed van addig mondjuk elmehetsz akár a többiekkel az Odessza túrára. Ahogy néztem pici pénzből ki fogják hozni. A CBR-rel úgyse lenne jó
Lehet, de részben kurva jól megy, részben minek basztatni, ami tökéletes
Konkrétan kivárom a telet, mert mindig beesik valami, most is persze és utána 3 forrásból fog érkezni a zseton, ha csak kettőből, akkor kérdéses, mert nagyon pengeélen táncolnék, akkor a telje jövő szezon GS.
Elég biztonsági játékos vagyok, nem vágok neki tartalék nélkül.
Ha minden ok, akkor tavasszal, elkezdem keresni a vasat, de akkor is kivárom a megfelelő példányt. Az a helyzet, hogy a GS most nagyon egyben van, nem szép, de tökéletes, (mármint GS-nek). Gyalogkakukk meg nem akarok lenni
Hitelt nem akarok, az legyen a legnagyobb csapás, hogy GS500-al kell végignyomnom a nyarat.
Meglátjuk, bizakodom, ahányszor ráülök a garázsban, vigyorgok... nagyon kis kezes jószág, összenőttünk.
Szerintem egy kis keveréksűrűség állítással, és finom női csuklókkal abból is kihozható a 4l.
Mikor jön össze?
Követlkező mecsekburgert még GS-el nyomod le?
Azért ismerek egy nagyon fasza darabot

De amíg nem lesz meg a lé nagy része, nem megy piacra. Ha akkor kell, majd Tsanyi megnézi, ez legalább nem zsákbamacska. (nameghát még szeretnék vele motorozni )

Az enyém 34kw-os papíron. Wiki szerint 89-96-ig 52 pacisok voltak még, de a fene nem érez különbséget, kivétel, hogy az enyém 4.5-5.2 körül zabál, csak nektek termeli a brengát
A lehető legjobb választás, és akkor tuti elkezded gyűjtögetni a szelephézagoló korongokat.
Szerintem nyáron a szívo oldaliakat cserélni kell majd.
Akkor félreértettem...
Nem mondod hogy korlátosod van csak...
De legalább előnyt élvez a CBF500 és ER5 -el szemben!
Ha az atmero stimmel barmibol csinalnak szarat amit hozol.egy dekli oszt annyi.
Nagyon öregből meg nem lesz könnyű olyat találni, ami tényleg jó is... Többségük bontószökevény.
Szerintem ezt simán ki lehet görgőzni.. a blokk oldalát "be kell foltozni" aztán már kész is
Attól függ, hogy a becsúszószár mekkorát kapott? Ha cserések, akkor 100 alatt nem állítod talpra... Mondjuk ha 250-ért el lehet hozni, akkor megéri. Alkudni kell, pofátlanul.
Ez azért nem lehet vészes.
Ha nem ment el a váz apróból javítható.
És szerintem akkorát nem kapott.
Annyi pénz nem lesz....csak nagyon öreg jöhet szóba...
GS-ből most rengeteg jó vételt lehet kifogni. F-esből több 2008-ast is láttam, amit 600-650ezer Ft körül biztosan el lehet hozni némi alku után.
Ez Anitának jó hír....GS-t nézegetünk ha összejön és így akkor nem kell új jogsi az ak helyett...
Annyira nem érdekel.
Se GS-t nem veszek se A2 jogsit.

Mondtam már hogy megvan a korlátlan A?







olvasd újra
Nem 34?
Pont belefér. Mivel 35 kW legfeljebb.. a pont 35 kW meg még A2
Nem bukik, pont 35kw a felső határa.
Akkor pont bukik az A2.