Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula! Remek kezdet, várjuk a folytatást, a sűlt galamb ínyencségekkel!
Nagyon jó! Csak igy tovább minél hamarabb a folytatással.
Dipshit!
Gratula! Jó kezdett, várjuk a folytatást!
Én előre tudtam.................hogyhogy te nem?
Ha előre tudom hogy fogom végigszopatni magam el se indulok
Szép bevezetés, vigyorogtam, ahogy nekiindultál a vadi ismeretlen, ráadásul sporttúra gumival szerelt tehénnel a terepesnek beharangozott útra, mint szerevező
Aprópénzes kaland első epizódja már olvasható itt!

A többi is jön majd szépen sorban...
Hali Skacok!

Widi! Üdv minálunk, grat a géphez, szép darab!
"Öreg, de ki van fizetve"
PEACE
Az jó vétel volt!
Köszi! 2008-as 620.000,- Műszaki nélkül, 2 éve garantáltan nem használt, szervízkönyv, és hihetően 8200 km.
Szép kis gép, gratula!
Mennyi volt?
Köszi fiúk. Péter, az s-es sisakot asszem én még felpróbálni sem tudnám.
Grat a motorhoz! Sok vigyorgós utat neked..és csak óvatosan!

Itt a bukód!
Nolan.

51 pénz
Gratula, szép a gép, nekem is volt egy kis burgmanos kitérőm amit én sem szerettem meg. Le is dobott magáról a mocsok.
Sziasztok! 4 napja boldog tulaja vagyok egy gs500f-nek. Gondoltam beköszönök. :) Csütörtökön leműszakiztattam, új akksi, hál istennek jó idő, és már gyorsan bele is toltam egy 100-ast. Most már csak egy jobb bukó kéne, mert az előző motoromon, (burgman 400) a túraplexi mögött fel sem tűnt, hogy milyen éktelen zajos.
Látom tavaszodik, a trollok is előbújnak a barlangjukból.
Könyörgöm, ha láttok a földön egy sötét foltot, az csak az árnyékotok lesz, és akkor nehogy visszabújjatok a barlangotokba, mert akkor még soká tart a tél!
Ne hisztizz, gyere nyáron motorozni.
Na akkor ez az időrendi sorrend, de valsz ott valami nagyon el van baszva, vagy nem forgatta meg rendesen.

csövi65
[17181] ma 12:43
Még karácsony előtt vettem a gépet, még kipróbálnom se volt lehetőségem rendesen. Tegnap én is kihasználtam a jó időt, és rápattantam, mert már nagyon viszketett. Kb. 20 km-t tudtam menni a szűk időkeret miatt, de az első benyomások jók a gépről, bár a 250/1-es Ts után nem tűnt egy erőgépnek, kicsit többet vártam teljesitményben. De a 2 ütem után, nagyon jó érzés volt vezetni.

később:

csövi65
[17196] ma 19:37
Az tény, hogy 120 fölé nem mentem, mivel itt a Börzsönyben még vannak bőven vizátfolyások és egyéb meglepetések. Az is tény, hogy a felújitott mz-ém is meglepően jól megy, igaz 125 a vége. de piszokul gyorsul. Az igaz, hogy csak a karbi lett kitakaritva az ER 5.ön, valószinűleg egy szinkron is ráférne. Hétvégén remélem meglesznek a jó membránok, és meglátjuk változik-e a kicsike.

később:

csövi65
[17199] ma 19:48
Nincsenek átszakadva a membránok, csak már sérülés látható rajtuk, ezért javasolta a szerelőm a cserét. A forgalmi szerint 25 KW-os a gép, de Sanyi szerint a fojtás meg lett oldva, elméletileg most 50 lovas.

később:

csövi65
[17201] ma 20:01
Az lehet, hogy a gyorsulás miatt nem éreztem a várt különbséget a két motor között, hiszen az mz valóban egy jól gyorsuló gép. Azért nyomatékban jól érezhető a több paci.

pontshow
[17202] ma 20:04
Akkor te valami ritka szart fogtál ki
Nekem aztán teljesen mindegy
Visszaszívom. Nem akartalak megsérteni, hisz még gyerek vagy. Storno.
leszarom.
Meg a hazudozásra...
Nyugalom... ha felhúzod magad azzal csak magadnak ártasz
KP-ra lett véve... és használni is tudom. Csak erre fussa