Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak egy kérdés: ha mindezt láttad, miért vetted meg?
Tegnap megvettem a keeway matrixot. Amit az eladó 2010-esnek tüntetett fel, csodáltam is hogy 2 éves motorban hogy lehet 13 e km. Az adattábláján van 2002-es dátum is, és a többi alkatrészen 2005-ös-t is találtam. Így kevés esélye van 100 körül eladni. A vezetékek szigetelő szalagozva stb.
Kérdésem lenne, honnan tudom meg ennél a robógónál a pontos gyártási évet? Illetve ha vásárolok másik 50-es robogót honna tudom?

Üdv:
Barbara
a KEEWAY-ről mint márka NEKEM rossz tapasztalotom van,
Exxed (?) 125-ös endúróutánzat. slendrián összeszerelés. vajpuha csavarok, újonnan öreg, szétmálló gumibakok, alátétek. a műanyagidom a rögzítéseknél már repedt. motorikusan nincs tapasztalatom mert gyorsan megszabadultam tőle. ára akkor sem volt.
mint írtam egyéni tapasztalás, lehet valaki szerencsésebb vele...
jajj hol vagyok? Ez a Mátrix?
Árban jó a robi..de a szerintem ne erőltesd...hacsak nem egy idős bácsitól veszed..aki eltaknyolt vele..és többé nem akar motorra pattanni.
a 2006-os társai is még 100e. fölött vannak. Lehet ,hogy a torka véres..
Talán itt érdemes érdeklődni:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Na van uszkve 7-7500 kilométer után van újra működő kilométerórám. Nem tudom mi a bevett szokás az új kihajtás tesztelésében, de 190-ig egész pontosan mér

Kicsit viszont aggasztó belegondolni, hogy amit én eddig 60-nak gondoltam érzésre az közelebb volt a 80-hoz mint a 60-hoz
Szerintem ennyiért meg lehet venni, ismerve az alkatrészáraikat, 100-nál nem lesz több a vége, ha rendbe szeded és tényleg csak idomsérülése van.
Az meg mindig lutri, hogy megveszik-e vagy sem, főleg manapság, de 100-ért szerintem elviszik, ha nincs nagy baja és szépen megcsinálod.
Most abban nem vagyok biztos, hogy 12.000 km van a keeway-ben, vagy 7000, mert másik motort is néztem, de az biztos,hogy 2010-es. Már meg lett nézve, az elejét biztosan hegeszteni kell, vagy kicserélni, motorja jó, és fiatal a motor. Csak ha pár hónap múlva nem veszik meg tőlem, akkor nem adok érte 75 e Ft-ot.
Szia, 2010-es a motor és 12000 km van benne.
Először is, milyen évjárat, milyen futásteljesítmény? Ezeket nem árt tudni, mert így kicsit sötétben tapogatózás.
Ahogy néztem az árakat, ez nem különösen jó vétel, inkább árában van, de a fentiek nélkül nehéz közelebbit mondani.
A Keeway-től mint márkától egyébként óvnálak, hacsak nem az a célod vele, hogy elsajátítsd rajta a motorszerelés alapjait. Ugyan nem robogóm, hanem Supershadow-m volt, de a nálam töltött 16ezer km alatt 3-szor kellett szétszedni a blokkját és mindig volt vele valami nyűg. Lehet, hogy olcsó maga a motor és olcsó hozzá az alkatrész, de ha beleveszed a munkaórát, amit a bütykölésével kell tölteni, mindjárt nem olyan fényes az összkép!
Persze tégy belátásod szerint, ez csak egy vélemény, nyilván lesz, aki nem ért egyet velem.
Sziasztok,

segítségeteket kérném motorvásárlásban. Egy Keeway Matrix 50-es robogót szeretnék venni. Az első maszkja törött, 75-e Ft-ért adja. Ennyiért megvegyem? Kb nyár végéig használnám, utána egy jobb motort vennék. Ezt el tudom utána adni? Motorikusan nincs baja, csak egyszer estek vele.

Köszönöm
Barbara
Mechanikus.
Köszönöm az ajánlatot, de még nem most lesz mikor sisakot veszek, csak álmodozok. Egyébként nagy fejem van, az s tuti kicsi...
Sziasztok! Érdeklődöm, a GS -nél a km óra meghajtása mechanikus a ford mérő elektromos? Válaszokat köszönöm!
51 pénzért viheted a zsír Nolanomat..még az összes fólia rajta van...szombaton vettem.
N90 highline n-com 75th Louis. (ez annyit takar ,hogy hátul van egy matrica ami élteti a 75 éves Lajost...amúgy még jól is néz ki rajta..de minden további nélkül leszedhető..
Matt fekete S méret.
Alku nincs!
...tényleg nincs
Én katonait vettem, mert bírja a gyűrődést, pár szezon óta használom airsofthoz és nem keveset kúsztam-másztam már benne, nyáron gondolkoztam is, hogy felveszem, de úgyis örökké megálltunk...
Pedig van elvben van (gyakorlatban nincs :) )
Schubert C3 1450 +/-50g
illetve a LS2 FF386 RIDE 1400 +/-50g, amiről itt van teszt, de hát azért jó lenne tudni, milyen menet közben, mert túl baráti az ár... eléggé két véglet
Viszont a mérés szerint mindkét gyártó hazudik és túl van az 1500-on.
http://www.tesztmotor.hu/tesztek-1309.html
Nalátod.
Olcsóbb mint a legolcsóbb lidlis felnyitható
találtam is.. 5900+ postaköltség (2,5 literes), vagy venni kell mellé valamit mert 10 felett ingyen posta van
Ez olyan mint a kacsaszalag.

Vagy az arckönyv.
Ja, ilyesmire gondoltam én is. Nem esett le a fordítás
Nöm.

Tényleg tevepúpnak híjják.

US standard felszerelés a hadseregnél de van polgári cucc is.

Camelback.
Vagy infúzió... lóghatna mondjuk a bal tükrön
Neked egy tevepúp kell.
Én rájöttem mi bajom van a zárt bukóval. Rengetegszer kell levenni a dög melegben ha inni akarok (úgy óránként) Mivel nem akarok ólomgolyót a fejemre húzni így lehet hogy be kéne szereznem egy szívószálas vizes tasakot.. aztán szopkodhatnám menet közben a nedűt, nem kéne megállni, sisak fel-le procedúra és víz után matatás se lenne. Elég lenne egy túranapon 2szer (tankoláskor) úgy megállni hogy neki is kelljen vetkőzni