Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg Zoli.

Megvetted akkor az angol gülüszemü mellé a koreait gülüszemüt is? Egyszer még egy fehér platós, ha jól tévedek Hyundai-ról linkeltél képet. Az lett?
Nem tud valaki üzemképtelen, de papíros GS 500, GS 500-ről esetleg?
Kocsival járok.
Latyakolt nálunk a hó oszt annyi.
Még Ödönnek sem okozott gondot pedig a 12 colos duplakerék 60-al is driftel mint atom.
Én mindjárt indulok. Remélem járnak a vonatok!
Ha meg nem, majd Ganja hazataxiz!
A GS500-asok mind ritka keverékkel járnak alapban. Ha zavar, tehetsz ellene, de szerintem nem muszáj. Az enyém így is elment elég sokat és nem lett gond belőle. Az biztos, hogy huzamosabb autópályázás után ki tudnak fehéredni a gyertyák.
Én is úgy szerettem a kuplungot, hogy kb 2 centi volt a holtjáték a karnál, máskülönben fárasztotta a csuklómat. Azért ha annál több a holtjáték, akkor állítani kellene.
Hát,január,hó,és a többi.
Nem pörgök az fix.
Unalom? csak nem a melóhelyen?
Van még 3 óra unalom és megyek haza.
Ha még kilátok a hótól.
..én is mindjárt bealszok
Hállóóóó....éltek még?
Nekem volt Keeway-em nem gáz ha előtte szoci vasakon szocializálódtál
Az alkatrész bagó a minőség hullámzó de nem bántam meg 17 ezret tekertem bele és egyszer robbant csak le..
nnna..., elhoztam a szerelőtől a vastot. egy hete már kész volt, de a bukócsőt én festettem le büntiből, mert én "horzsoltam"meg. azt szerelgette le, majd vissza.
a kalkulációba belefért minden amit terveztem. akksi, láncszettcsere, olaj-olajszűrő, fékolaj, és gyertyacsere. egy kis szépítészet a lengővillán.
két apró (?) kérdés:- a szerelő szerint nagy a kuplung holtjátéka.
én meg így szoktam meg. "szokjak le róla
-a gyertyáim szürkés fehérek, ami oxigéndús keverékre utal ? állítgassam ?
( azért még egy izzócsre hátul rám vár ! aztán majd a heggesztés jön. )
szerintem motort is úgy vásárolt ahogy idekeveredett......ez volt a lap legtetején..
De örülök hogy Keeway szűz vagyok Pedig hogy irigyeltem a szomszéd gyereket 13-14 évesen, hogy neki volt egy Knightja
Legalább ha vesz egy másik hulladékot, nem fog neki gondot okozni az útszéli generál!
Mondhatjuk kicsit rövedebb de velős mondatban.

Ekúrtuk a vásárlást.............nem kicsit,nagyon.
Kedves Barbara!

Bár nekem halvány fingom nincs, hogy miért pont a GS500 topicban teszed fel ezeket a kérdéseket, de jobbára hetero férficsapat lévén örömmel válaszolunk a kérdéseidre, mondjuk néha hallgathatnál is ránk.

Veszteségnélküli értékesítésének az esélye Keeway paripád esetében csupán akkor nő reális százalékra, amennyiben az országba drasztikusan megnő a kretének száma, akik sem a kínálati piacot, sem a minőséget, de még a több éves tapasztalatot sem veszik figyelembe és agy nélkül vásárolnak.
Bár szvsz. alapján a kretének száma nem elhanyagolható, még nem érte el a számodra kívánatos tömeget.

Jelenleg a HAHU-n 3 db-ot kínálnak eladásra (50-est), mindhárom jobb vételnek tűnik, már ha lehet ezt a kifejezést egy Matrix-nál alkalmazni, mint a te példányod.

Azt gondolom, motorodnak inkább használati és praktikus értéke van, használd ki, motorozz és spórolj, néha ezt megszakítva kérdésekkel felénk, esetleg egy-egy tapasztalati szelettel a kínai technika bravúros minőségét illetően!

Alapvetően gratulálok, hogy motoros lettél/leszel, jó esélyel nyár végére komoly szerelői tapasztalattal!

2000-es a Sliderem....szerintem sokat megyek vele és nem kímélem ...mi több mint minden jármű órája a valóságnál többet mutat..és többet is számol.
Most van benne 26000 km....jahh és nem kellett semmit kókányolni rajta. Vario 2x cserélve (ebből az első csak a mayerkodás miatt ,hogy 10-el többet menjen) szíj 3x..az fogyóeszköz....izzók és gyertyák...
..végül is ameddig szar van addig veréb is..
Még használnám nyár végig, amíg egy komolyabb motort tudok venni. Ezzel sajnos így jártam, az eladó meg már elérhetetlen.
Őszintén szólva: nem hiszem. Egyébként a helyedben azért rákérdeznék az eladónál ezekre a dolgokra...
Csak azért vetted hogy nyerj rajta?
Úgy hogy még költeni is kell rá?
Nem hinném hogy menni fog.
Amúgy bármi lehet.
Az alkatrészek gyártása nem biztos hogy a gép gyártási éve.
Kérdezz rá az importőrnél.
Akkor még nem láttam, este vettem meg. Kipróbáltam jó volt. Hanem elkezdtük szétbontani és akkor egy tábla volt a hátulján, hogy 2002/.... Így mennyit ér a motor? Az eleje törött újat kell venni, 74 e Ft-ért vettem. 100-ért el tudom adni?
Két éves motorban 13 ezer? Akár miért ne? Vannak, akik nem mennek sokat.