Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idén se tudnám eladni a volt GS-em... azt hiszem a legjobbkor adtam el, mert az Ak jogsi miatt vették meg végül
No..........akkor már vezethetek ilyet is.
Pont az A2 tetejét üti.. 34-35 kW talán
Mé mennyi a GS?
Erről már múltkor is beszéltünk, hogy 25 helyett 34kW (ha jól emlékszem a számra) lesz a határ. Ennyit a szerencsémről.
Hali Skacok!

Nagy a csend mostanság!
Látom hó helyzet van. Én tegnap simán megjártam a Fót-Tatabánya-Kisbér-Zirc-Veszprém-Fót útvonalat 3,5t Jumper-ral, hólánc nélkül. Mókás volt nézni azokat a hókotrókat amik csak letaposták az utat és nem toltak-szórtak.
25 kW-os GS tulajok igyekezzenek eladni a motorjukat, ha felárat remélnek a kisebb teljesítmény miatt, mert az a hír járja, hogy kérésre az Ak jogsikat tanfolyam nélkül A2-re lehet majd cserélni. Utána pedig minden GS egyenlő lesz
Spórolnak ,hogy többet nyúlhassanak....nyáron pedig pazarolnak...egy éjszaka alatt vagy ötször locsolták fel a kiba Rákóczit..Körutat..pedig nem volt kánikula. ..vagy négyesével nyomták a két sávos Bartókot..és sorolhatnám.(csak azért tűnt föl mert fekete az autóm és utálom mosni) Arról nem beszélve ,hogy 86-óta nem volt igazi hóhelyzet a fővárosban az a 2-3 éves alkalom pedig nem hinném ,hogy sok lenne..
De, takarítják......ha kint elakad valaki nem áll többet 1-2 óránál....főleg mert előtte lezárják mielőtt keresztbe állna valaki és ha tiszta továbbmennek......félre ne értsd, ez nem pártfüggő....mindig így volt itt és sokáig így lesz....simán spórolás.....mondták a héten, hogy Bp.-n 1 nap kivonulás kb. 100millába kerül a városnak, ha csak a felét küldik ki akkor a felébe, ugyanez az országban is.....
Nálunk szenvedett a Mogyoródi elágazásnál hétfőn két kamionos.
De felesleges.
Kicsit túl van lihegve az egész.
Máshol is van hónapokig hó.
És máshol sem takarítják vehemensen.
Különben nem lenne annyi sorállós komment a tévében.
Nincs...mi a fenének?...azért 2-3 napért egy évben értelmetlen tartani itthon...nem beszélve, hogy súlyadó és útdíj együtt egy évben közel 700000....abba bele kéne férni-e egy kis takarításnak... ....odafelé 5 órán ár tartott az út(180km) és kettő darab kotrót láttam, de a 85-ön lévő pl. nem szórt csak taposta a havat jéggé...
Hólánc van?
Nekem nem tetszett...Szanyban voltam kamionnal és nem volt jó világ...
Győrben tegnapról ma reggelre leesett olyan 20-30 centi között, de nekem tetszett. Csak a főutakat tolják inkább, uh jó pár utcában lehet gyakorolni a kézifékes fordulót...:)
Ajjaj.

Akkor ez nem fog tecceni a Doctornak.
Akkor azt fogom hinni, hogy sms-t kaptam
Majd aszt fogja krákogni hogy
Exterminate,exterminat,exterminate.

Oszt futhattok.
Itt is 20 centi fölött van, még a kocsit is úgy kéne kiásni, hogy elindulhassunk, hagytuk is a francba, inkább itthon maradtunk hódalekot építeni
Tudom, Pesten sem volt semmi délután, pedig akkora pelyhekben hullott és olyan sűrűn, amilyet ritkán látni.
Semmi,nuku,ami esett azis elolvadt.
Nálunk most jó 20 cm-es a hó, nyugatabbra még nagyobb!
Szűrreális távolkeleti rajzfilmkocsi.
Kicsit olyan, mintha a twingo orrát felfújták volna. De komoly, nem lesz mi tönkremenjen rajta, jó dolog.
Naná.

Valami embertelen rajzfilmfigura pofája van.
De megy.
2,5-es dízel.
Lassú tehát nem gyors de semmi elektronyos cucc és turbó meg mindenftanc sincs benne.
Ergo egy villáskulcskészlettel darabokraszedem.

veled mi újság ? jártál mostanában valamerre ?