Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a felnyitható óta , nem vagyok elégedett a zárttal súly ide vagy oda
Nem is lehetne.
Nekem bejöhetne csak a keménytető összecsukása miatt zárt állapotban elcseszett arányai lesznek az autónak.
akartalak meggyőzni,csak hozzászóltam a sisak témához
A nyitható keménytető az autóknál se jött be igazán, mert több hátránya van mint előnye. Úgyhogy vagy háromnegyedes sisak vászontetővel (kendő az arcon), vagy esetleg egy jó kis targa..(levehető állú)

Ha végre tudnának értelmes felnyithatós sisakot csinálni 1500 gramm alatt akkor már lenne miről beszélni.. de ilyen nincs
Vannak világok amit kihagyok.

Volt egy GIVI x01-em.

Többet nem kell nehéz,kényelmetlen,felesleges funkciójú kübli.
Ami még zajosabb mint a többi.
hát egy caberg jusstisimo flip up nekem is volt. nagyon zajosak a nyitható sisakok,de azóta is lesem mikor lesz valami jó akció,megint veszek egyet. egész más világ
Enyhén füstszín plexi jó megoldás.Nekem fura a szemem.Nem szereti az árnyékot.Jobban birom ha napos az ég.Mindíg rühelletem a napszemüt.
Fel le nem basztatom az állat,vagy nem szólok vagy kézjelek oszt annyi.
Inni meg akkor iszom ha a ló is iszik.
Hát én a beépített szemcsit kimondottan jó dolognak tartom, kikészülök amikor itthon felejtem a napszemcsit és pont a nappal szembe motorozunk egy órát (pl.: mikor nap végén már tiszta szmötyi is a plexi és alacsonyan jár már a napocska)! Nem kell megállni hogy felvegyem meg levegyem, már volt hogy menet közben vettem ki, vagy tettem be a tanktáskába de az nem a legbiztonságosabb. Meg jó lenne nyáron 40 fokba, városban felnyitni az állrészt, vagy mikor csak egy-két percre állunk meg valahol inni egyet, ill. piros lámpánál gyors kérdés-válasz a túratársaknak üvöltés nélkül. Persze ez csak az én meglátásom...
lassan 4 év és 30e Km után egyszer nem éreztem kevésbé praktikusnak ezek nélkül a sisakot.
Baz...ne hajtsd le a fejedet, úgyis tudod mennyi az olajhőfok magadtól is
Nagyon jó kis bukónak néz ki, a következő buksim nekem is ilyesmi felnyithatós-napszemcsis lesz az tuti! Sokkal praktikusabbak mint a sima zárt. Esetleg erről vélemény?http://kelomotor.hu/hjc_fsmax_...
Sziasztok!
Akit érdekel és vállalkozó kedvű, annak ajánlom a motorhoz való GPS nyomkövetőt: GPS nyomkövető
A GPS tracker szóra keresve még sokkal több készülék van a bolt kínálatában.
Igazándiból rájöttem ,hogy mi a gond.. Ha lehajtom a fejemet..akkor a csat pont az ádámcsutkámat nyomja...ha egyenesen tartom..vagy kicsit fölfelé nézek akkor minden ok....
..persze motoros pozitúrában a fölfelé nézős verzió játszik..mivel a testem előre dől...csak akkor van gond ha szokás szerint lenézek az olajhőfokmérőre...
..ezt találtam ki.
..de szerintem árában bármikor el tudom adni..
Vannak rá gyors műtéti eljárások.
Toka réjsz drájver.
Nyugi, én is az vagyok.
tuti a tokám a ludas..
Nincs más, fogyassz nyakra...
Lehet ,hogy eladom a bukót...szorítja a nyakamat....vagy lehet ,hogy csak meg kellene szoknom?
Ja?....vazz, én szépnek láttam.... ...lehet, hogy a nosztalgia miatt...
Köszi, de nem volt ez olyan szép. A képen jól néz ki, de már lelaktuk rendesen. Odaadtam bagóért, csak ne foglalja a helyet...
Köszönöm, úgy legyen!
Mennyiért ment el az a gyönyörűség?...nagyon szép!
Kurva jó az a bukó, bőven megérte!