Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is voltam a Hein Gericknel be de én ugye az Innsbruckiba , hát az is gyalázat volt, nem tudom hogy még nincs -e cuccuk vagy mivan, de minden drága és szar volt...a saját termékeikhez meg nem fűznék semmit...

Lajosba meg azt hittem komolyabb akciók lesznek itt a 2012-es modellek szortírozásánál
jól néz ki! nem elhagyni !
Kész a kormányvég projekt is Esztergálva lett, 4 cm hosszú és 265gr a súlya, ma szereltem fel. Szerintem jól sikerűlt, hátha segíteni is fog kicsit ...
nekem is ilyen bukóm van, ha rémlik. csak fehér. amúgy szerintem jó, annyi pénzért meg főleg!
Nyahh voltam a "Lajosban"
A 2013-as katalógusból még szinte semmi sincs..és várhatóan csak február környékén kerülnek az új cuccok a boltokba.
Vettem egy bukót.
Nolan N90 highline n-com 75th Louis verzió
169 ájró volt. (szerintem ennél többet nem is ér)
..és még pár apróságot.
A katalógusból kibogarászott vágyaimnak a töredékét...
A Hein Gerickébe is átmentünk...de ott halál volt.
Szinte semmi értelmeset nem árulnak pár tank és oldaltáskán kívül..és ezek sem barátságos áron futnak (szerintem)
Hali!
Nagy változások történtek a garázsomban! Eladtam tegnap a fészer mélyén hosszú évekig tárolt Babettánkat! Talán az első "motorkerékpár" volt amin ültem.....
R.I.P.
Az én anyukám nevén is van egy motor
Jó arc a néni...ööööö tök tökös mámi
nagy ország, nagy motor, nagy mama, nagy bealázás...
az egóm a sárga föld alatt lenne...
lelki okokra hivatkozva tekszaszba má nem is megyek
Simán lehettek ezek a nyannyerok sitten mondjuk a Hillsborough Megyei Börtön-ben kábszer terjesztésért a 60-as években.
muterok motoron
béállított képen nem, de modjuk gurulás közben egy szépkorú hölgytől ez a nemzetközi jelzés komoly lelki zavarokat okozna !
De azt se követeli meg hogy te vezesd. Éppen ezért lehet olyan faramuci helyzet hogy idős rokon nevére véve a gépet olcsóbb lehet a biztosítás, mint egy több éves jogsival rendelkező, de fiatal ember esetén. Aztán nyilván nem a nagymama fog mászkálni a nagymotorral (és nem csak azért mert nincs rá jogosítványa)
nem követeli meg valóban, mivel tulajdonos lehetsz,de nem vezethetsz.
Ergó hiába van biztosításod, ha jogosítvány nélkül vezetsz a bíztósító nem fizet semmilyen körülmények között sem
Sajnos valójában nem így van. Ha a www.biztositas.hu oldalon ennél a résznél elolvasod a gyorsinfót akkor ott leírja hogy ilyenkor az adott kategória engedélyének megszerzési dátumát kérik. De ezek szerint tényleg nem mennek utána.
Nem kategóriát kérnek, hanem jogosítványt. Így adott esetben aki mondjuk 16 évesen megszerezte az A1-et az ezt a korai dátumot adhatja meg a későbbiekben, bármilyen kategóriás járműre is köti a biztosítást.

Egyébként pedig a biztosító nem követeli meg hogy az adott kategóriára érvényes jogosítványod legyen.
Én mindig 1996-ot adok meg, ami a B-s jogsié a korlátlan A-s 2012-es.
még soha nem kötöttek bele.
Na akkor nekem kell majd váltanom! Negyedéves csekkem a balesetivel együtt 3900 az uniqa-nál! Most néztem az unionnál ez 2000 Ft lenne. Nagymotor jogsim 2010. 06-tól van, sima B-s jogsi már 2005.06-tól. Kalkulátornál az mindig adott gépjárműre vonatkozó jogsi dátuma kell?
Ennyi lesz ha az Unionnál maradok, B03-as bónusszal.
Én az Unionnál vagyok az éves díjam 4958 ft baleseti adóval együtt.
Vidéki 32 éves B5 bónuszú lakosként.
Nézegettem a kalkulátorokat pár száz forint a különbség nem akartam váltani.
Ez az éves díjad?
Márciusban lesz kötelező biztosítás évfordulója.
4233 Ft +balesetadó, ha a mostani biztosítónál maradok.
Ez szerintem egész jó. Számíthatok ennél jobbra, vagy ne is pazaroljam értékes időmet felesleges kereséssel? Nincs kedvem most végigpötyögni azokat a hülye kalkulátorokat...