Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátt...........őőőőőő....................mmmmm..................
....
Ezt pont Sanyinak mondod?
Vagy csak eccerűen nem mek hüviben.
Sajnos nem mindegyik sisakhoz lehet kapni na meg nem is olcsó....így aki csak ritkán megy hüviben annak olcsóbb megoldás a spray...
sajnos nincs hozzá...de idén veszek új kupakot.
Mondjuk a tökéletes megoldás kétségtelen hogy a pinlock!
A sisakodhoz nem lehet kapni pinlock-ot?....nekem két sisakomon van és igen jó....
Nincs fent az oldalunkon.
Milyen, én airsoft közben próbáltam már ki mindent és hát.... nincs nagy pozitív tapasztalatom...:(
Nem találom az oldalon, este ránéznék hátha... a reményhal döglik meg utoljára :)
kipróbáltam már mindent....eddig ami a legtöbbet ért az a búvárszemüveg párásodást gátló zseléje volt.....csak elfogyott..és nem találtam szaküzletben..
Te egy rinocérosz vagy, már láttalak hidegben-esőben, fagyott kutyák között is. Neked síruha kell, nem motoros.
Van páramentesítő spray 990-ért
haha én ma mentem..igaz csak a kicsivel......csak ne párásodna a plexi
Akkor én is papírból vagyok...15Celsius szélcsend, napsütés. Nálam ezek a kritériumai a "feltétlen kéne menni egyet "érzésnek.
nem úszod meg a leszedést..úszóház..tűszelep..
..mondjuk annyiért vétek lett volna otthagyni..
Ezt is nevezhetjük szinte újnak, 90-95%-os kb és megkapnád az új árának feléért, rádásul ez normális jó minőségű fékbetét ami nem elhanyagolható szempont... Ha attól félsz, hogy többet lett használva és mégsem "szinte új" akkor megmérhetem tolómérővel meg lefényképezem és akkor össze tudod hasonlítani egy újjal
Gyufa?
Na végre beindult a GS500.Jól megy, szép a hangja is. Viszont 10perc utcában való motorozgatás után azt vettem észre, hogy csöpög a benzin. De a légszűrő aljából kijövő csőből.
Másik, kb 5e fordulat felett felpörög a motor menet közben. Kuplung csúszársra gondolok. De lehet olaj is. Bár az új benne. Szintetikus angol.
Nincs kedvem megint kivenni a karburátorokat... Valami ötlet? :)
Jaja, én itt nézegetnék, nekem sincs bajom a használt sisakkal, én is így vettem, pedig már majdnem megvolt az újra a pénz, de visszautasíthatatlan volt az ajánlat

http://www.willhaben.at/iad/ka...
Nekem lehet leszakadna a fejem, van egy system4-es Schubertem, na az ilyen nehéz, fáj is től a nyakam, ha megyek 100km-t, az olyan városi felhajthatós, de amióta megvan a carbon, fel sem veszem...
Papírkutya vagyok, esőben sem szeretek, hidegben sem... rozsdásodik a belső vázam, ez van
Hali!

Foregonnak válaszoltam csak, nekem megvan a jóképű 1000g-os Carbon UVEX-em és nem szívesen vennék a fejemre egy tonnás bilit, nem T800-as vagyok, hogy bírják a csigolyáim, vegyék ezeket a fiatalok
Használtba nem gondolkodsz?Az ebay-en ki lehet fogni akár féláron is én is vettem egy Schubert-tet tavaly előtt 300 euró környékén teljesen új állapotba.Ne hallgass senkire a felnyitható sisakok között nincs párja
Jó ég de nehezek....................vagy én lennék papírkutya?
Hali!
Nekem bejön mindkettő, ha fel tudod próbálni, akkor szuper az döntsön, ha nem gond a pénz.
N103 fasza, csak hát nehéz, mint minden nyitható sisak és nem pinlockos, bár nem hiszem, hogy nagyon párásodna. 149 euro+szállítás, tehát 160. (10 euro a szállítás Louis/hein-gericke)
http://www.louis.at/_10f17856d...
Az N104, na az fűt-fest-világít, pinlockos és kicsit könnyebb is 300 euro, ha ezekbe szerettél bele, én ezt venném.
http://www.louis.at/_10f17856d...
A C3 valóban drága, most 450 euro, de kicsit könnyebb is, egyébként nem hiszem, hogy jobb a Nolan, de akkor is kurva drága a C3 :(