Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remek kérdés...majd megnézem...tudom ciki..de halvány gőzöm sincs mekkorát hordok!
Zárt napszem,bogárháló..lekonyuló áll rész..
Hifivel- Wifivel
OK, de L-es, vagy mekkora? Belefuthatok valami jófélébe, csak tudni kéne, mi érdekel?
Nyitható, zárt?
nem mértem...nagy püffedt víz fejem van...de hát láttad
Mekkora a búrád?
Sisak témához csak annyit. Van teljesen zárt sisakom...jó jó..de ha már alá veszem a napszemüveget akkor fáj.
Van felnyitható sisakom...van benne napszemüveg..de 100 fölött olyan zajos mint az állat..és néha furcsa mód a fülembe fúj a szél.
A praktikusságát megöli a motorozás közbeni "hallható"turbulencia.
Mini fülhallgatóval ..vagy füldugóval elviselhető.
Tény ,hogy nem a legdrágábbak közül való.
Most zárt sisakot fogok venni...beépített napszemüveggel...bogárhálóval..hifi-vel,dvd,video..arcmasszázs miegymással..
Nekem is ilyen van...nagyon szeretem! Megérte az árát!
Belül az a fekete merevítős műanyag szét fog mállani..én széles eresz léccel...vagy fene tudja hogy hívják...pótoltam. Melegen formára hajtottam..és a külső széleknél még polifom szivacsot is tettem mögé..
A zippzárakra hebregált gumi Louis embléma hamar ketté törik...
A többi rész bírja a strapát..a mágnes elég erős...jó sokat lehet bele pakolni. Ha nem a motoron tárolod..felrakás előtt pucold le a gumírozott alját mert a mágnes környékére ragadt fém tartalmú por össze berheli a tank fényezését.
A beépített GPS tartó nem nagyon használható...hacsak ...szintén műanyagból nem hajlítasz hozzá egy háromszög profilt ami feléd dönti a GPS-t..
Sok sikert hozzá!
Benzin folyás javítva! Szétszedtem megint mindent, és a karbiba az egyik úszó lényegesen magasabban zárt mint a másik. És mind a két tű a legalsó állásban volt. Eggyel feljebb tettem őket. Így jó lett. Szépen jár, szépen veszi a gázt.Nem csöpög nem izzad sehol.Még az eddig végig szívató vákumcsapnál is megszűnt a szivárgás... . (már 2szer cseréltem O-gyűrűt.. de mindig izzadta).
1:50perc alatt kompletten kész voltam. :) És semmi nem okozott már gondot.Elsőre szépen minden a helyén volt. Meg is lepődtem milyen könnyen ment.
Kuplung csúszás: a kuplung karnál a feszítő nagyon nagyon meg volt feszítve! Éreztem is, hogy nagyon feszes amikor behúztam, de mivel eddig még nem ment nem foglalkoztam vele. Felére tekertem, így az is jó lett. Végén olyan jó bike lesz, hogy nem lesz szívem eladni.
De ma este már meg is jött a trónörökös. Egy Honda C90 Cub személyében. :) Nem kis project lesz mire kész lesz.
vettünk egy tanktatyót is Louisos márkájú de sztem brutál jó
Nagyon sok okosság van bent a hasonló "felszeretségű" Held márkájú táskák a duplájáért voltak
http://www.louis.de/_20ec5416e...
eleve nem veszek sötétített plexit már nem egy napom belecsúszott hogy lement a nap, arról nem is beszélve hogy csak random este megyek egyet nem fogok plexit cserélni, az baj hogy sok előnyét láttam a felnyitható sisaknak nem kell minden másodpercért levenni, elég ha felnyitom, nekem tetszik és kész nem vagyunk egyformák. nekem az éri meg hogy ne szenvedjek a le fel vétellel neked meg a súly. arról nem is beszélve hogy mióta megvettük ezt a mezei beszélőkét azóta csak olyan sisakot nézünk mibe gyárilag be lehet építeni, habár horror ára van de majd valamelyik karácsonyra megkapjuk ha tönkre ment a mostani rendszer
Ha megyek rajtam van ha nem leveszem.idegesit a sok funkcio,zar,kallantyu satobbi.
Es a carbon mindig divatos lesz.
Sport nem sport en turara hasznalom.
Es pille suly fasza sotet plexi.
Nem kell ettol jobb.
A benzintank bal csöve a csap jobb oldalára, a jobb a csap bal oldalára csatlakozik.
Hali!
A N104 nagyon cool, ha felnyithatót vennék, én is valsz ezt választanám, ha meg nem zavar a súlya, akkor pláne.
Majd mesélj milyen, mondjuk dugd ki a kocsiból a fejed a pályán és teszteld, vagy ha van tetőablak, dugd ki a fejed és teszteld úgy, na itt várom a véleményt
felhajtom csak nem motorozás közben,
egyébként meg sok sisakot néztem próbáltam ami nem felhajtós először szóba sem kerültek a felhajtósak, de az összes nem felhajtós vagy sport sisak vagy valami olcsóbb "túra" sisak, túra sisak néven ami jó minőségű csak felhajtós van, ezért próbáltam fel először a C3-at, és ide vagy oda rettentő kényelmes volt, és érzetre is biztonságos volt, csak hát kurwa drága!
Na de mind1 is hogy miért kell nekem felnyithatós, akkor is megvettem méghozzá matt feketébe, nem tudom miért de a drága sisakok mind unalmas színűek mintázat nélkül, ebbe legalább van valami izgalom ha más nem hogy lehet takarítani
Szevasztok srácok megnéztem az oldalt és ott úgy van hogy a hosszabb cső megy a benzincsapnál az L alakú csőre és a másik alulra remélem így van mert így raktam össze kérem válaszoljatok
Kemííííny vagy csokiíííííí.
Fel se hajtod a felhajtóst de birod a súlyát.
hajja, és kemény, mint az 5 napos kutyaszar!
Esik rendesen a hó.
Remélem kocsival vagy....
Na itt vagyok egy Louis melleti Mekibe kijöttem végig gondolni akarom e én azt a 104est! A 103mas kilöve nem jött be próbakor! Azt már hamarabb eldöntöttem hogy felnyithatós lesz bár mindig csak csukott àllapotban használom majd. A súly ndm hiszem h zavaró lesz a mostani Laserem 1500g-s! Nem fajt tőle a nyakam sosem sőt én nem règ hallotam elöszőr róla h egy sisak lehet nehez :) szal mek es asszem megveszemm elég erős vagyok én hozzá
"- Ha gyanús hirdetést talál,..." ez nekem gyanús !
Ezz azé kétértelmű volt.
De az öreg favágós évadzárókon a sz.r is belém szokott fagyni.
De nem is jött velem... ...illetve voltunk már együtt nem túl meleg túrán---szerencsére...