Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem néztem, csak a képeket...ott olvasni? Minek
Rendben.
lehet érdekel, szólni fogok
homlokközépnél 58cm.
mekkora a fejed homloknál?
Ott tobzódik a söpredék.
amúgy mindentől függetlenül... a Műmájer Meseíró Topik egy érdekes hely
Hát igen, nekik ez a túratempó.
Tényleg hosszabb volt
Van az a sebesség ahol elmosódik a kép is.
Az mekkora volt...és mekkora kunkori kolbász volt benne!
Ahogy a kolléga megjegyezte, hosszabb mint a motorod.
Vagy levételnél lekapod a füled.
Pedig csak egy jo turatempo volt.
Ahogy adta magat az ut.
Vissza kicst ravertunk.
Parazram hogy vannak fenykepeszek.
Én a látványtól jóllaktam... bakker, de fasza volt az az út, most meg kinézek és hó.
Egyébként amikor ott mentem utánatok, akkor döntöttem el, hogy másik motor kell


Akkor becsukódott mikor a mecsek dogot kaptam.
Nem az a baj, hogy nyílik, hanem ha levetted sem áll be
Máig kicsit nyílik a pofám ha felveszem.(még jó hogy nem látják)
Jóez a japo sisak.
Új sisak vásárlásánál az a jó ha egy kicsit szűk eleinte. Idővel szépen felveszi a fejed formáját, és akkor nyújt a legnagyobb biztonságot.
Valamelyik műsorban úgy fogalmaztak hogy akkor jó ha hörcsög képed van benne eleinte.
Jaja, én véletlenül próbáltam fel az UVEX-et, mert megláttam az árcédulát és csak kíváncsiságból. Felpróbáltam szinte az összes sisakot a boltban és nyomott, lötyögött, vagy semmilyen volt és akkor ez egyszer csak, mintha rám öntötték volna. Ami azért érdekes mert másik két UVEX kifejezetten kényelmetlen volt, nyomta a csúcsfejem.
Amikor azt mondom, hogy használt sisakot is érdemes, mindig úgy gondolom, hogy olyat, amit már felpróbáltál és tuti jó a forma és a méret is.
Erre szoktam mondani, hogy nem a név számít. Rengeteg sisakot felpróbáltam, de az én fejemre MDS (ez AGV sisak) és Nitro sisak való.
Ezek voltak kényelmesek, a többinek nem volt jó a formája. Nekem a Nolan marha kényelmetlen volt.
Nem kellemes. Pont a homlokom tetején szokott ott lenni a szellőző két nyílásának a nyoma, ami ki van hagyva az ütésnyelő rétegből. Amikor felpróbáltam, jó volt, meg azt hittem, még fog tágulni. Tévedtem....
Uhh...........az fájhat.
Sajnos nem hiszem, hogy megoldja, mert az ütéselnyelő rétegnek a nyoma szokott ott lenni a homlokomon. De majd utánakérdezek.
Párnacsere nem játszik?
Ha már sisak téma: nem akar venni valaki egy ilyet ? Egy szezont használtam, de sajnos hosszabb túrákon kicsi a fejemre, kb. 200km után már elég erősen szorít... S-es méretű.