Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a tippet, útánanézek...
Érdekelne a véleményetek a következő sisakokról

NOLAN N103 (Jó tervezés már elérhető áron 170Euró)
NOLAN N104 ( új tervezés német motoros magazin győztese, még mindig olcsóbb mint a Schubert C3, alapvetően jó 300 Euró)

Ma felpróbálom mind kettőt, a Schubert C3 tényleg túl árazott igaza volt Zoltának még mindig 500 euró.... és ugyan azt tudja mint a Nolan n104, tehát letettem róla,
,...
Miért nem újíttatod fel a régit? Rónáék tök olcsón megcsinálják.

Most már tudom (nem is értem mit hezitáltam annyit) a GS teljesítményéhez is tökéletes a keverék, főleg ha hozzáteszem, hogy haverom 1000-es Hondán is ilyeneket koptat és nem volt velük baj, pedig igénybe vannak véve
Köszönöm, de én újat szeretnék, és azt is inkább előre, a hátsóm szinte új...
Büszke vagyok rád, fél lábbal Ukrajnában, fél lábbal meg Brooklynban voltál!
De eccer elmentem egészen Kékcse-ig.

Hát a vége felé már annyira nem vonzott.
Naiv! Látom nem jártál még keleten!
Hát a Tiszántúlon?
A yardoknál tuti akad keleten is.
pénz
Ja és a legfontosabb.............aszfalt.
Zuhany,medvék ketrecben,ágy,kaja vérhas nélkül.
Civilizáció
Szép túra, de mi volt ott, ami keleten nincs?
Ez nem feltétlen hátrány. Mikor megvolt a GS mindig mondtam, hogy 200 kg alatt nem veszek motort.
Stabilitás, biztonságérzet, stb...
Melyik az a fórum, had röhögjek egyet?
Ja, csak nem nálunk...
Nos a nagy életmentésben megfáradt szemekkel ajánlom a jelenlegi legfrisse túravidejó nézegetését a kényelmes,unalmas,elcsépelt,lassú nyugatról.

Na csak beidéztelek, ha már te lusta vagy életet menteni


"ááá majom úúúr!Pont van nálam egy tábla csokoládé!"
Pont van valakinek egy eladóra idézve...
Nem kell mindenkinek életben maradni. Lehet hogy csak donor motorra gyúr a társaság, vagy valakinek van éppen egy eladó darabja
..de hát így is túlnépesedés van
Hmmm... tök jól leírtad egyet kell értsek.
Kicsit bosszant amikor okostojások, csak hogy igazuk legyen rontják egy kolléga túlélési esélyeit.
Az ilyen agyasjancsiknak én mostanában az XX topicos hozzászólásom ([36896] 2012. október 6. 22:08) szoktam becopyzgatni, mert ott mindent összefoglaltam már a témában. De most nincs kedvem vele vergődni