Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak tudnám hol van ez a sok kiló... a 450S 190 kiló volt teletankolva, pedig az nem egy csúcstechnika, még a saját kora színvonalán se
Sokeszű barmok...
Lehetne kevesebb, csak ahhoz alu váz kéne, ami jóval drágább. Szerintem a 194kg menetkész tömeg nem sok, a GS is olyan 210 körül mozog menetkészen.
1,8M az ára, ami elsőre soknak tűnik, de ha belevesszünk, hogy a GS500F 2007-ben volt 1,4M és műszakilag sehol nincs ehhez képest...
Csak a miértet nem értem...mi ebben nekik a jó? Hogy elmennek együtt és jaszkariznak, hogy jobbak, vagy mi a szar?
Hát most a CB1000R re beszélik rá a fórumon egy jóembert hogy tök tuti az a gép egy kezdőnek.
Csatlakozom, de azért vigyázva, 48 paci 8500-nél. Szépen fel van gumizva, igazi spórolós gumik 120/70 és 160/60 17"
Ja, de ami van az meg tragikusan rövid élet.
Szerintem sor 600-al sem szabadna kezdenie senkinek. Megtréfálhat a "lendkerék".
Nincs mi?
Az a helyzet, hogy nekem nagyon tetszenek, ha még a fogyasztásukat is jól lőtték be, akkor sikertörténet, egyedül a 194 kg menetkész tömeg, ami kicsit soknak tűnik így 2012-ben...
Pedig mind tudjuk hogy ezer alatt nincs is élet.
Jó ötletnek tartom!
Kezdő motorosoknak, akik sportosabb kinézetű motort akarnak ideális választás. Persze a GS500F melett.
Az látszik hogy modernebb, jobban hozza a sportmotor érzést mint a GS, vszon árban gondolom más lesz az erőviszony.
Remélem majd meglephetek egy-kettőt hátulról az utakon, kíváncsi lennék mit tudnak!
"Módosítom a vallomásom....Pelikán is rendőrspicli volt...."
Igen. Egy újratervezett CBF500 idomokkal. Kb. mint a GS500F volt anno.
Hurráááá! Tavalyi év végén ez még nem volt!
Akkor köpködjetek Árában tolom a táskát . De jó hír hogy van.
Mindig tartjuk ezeket készleten, mert jók.
ez ha jól értem egy cbf 500, a suttyóknak menőzni?
Kíváncsi leszek, hogy erre mit lép a Suzuki, lép-e egyáltalán?
Erre gondoltál:
Louis hengertatyó
Ferodo Platinum és Sinter grip. A hátsó teljesen új, az első bent volt kb 2000 kmet. Ezt mondhatjuk újszerűnek, elvileg 12ezret elmegy egy betét, ahoz képest én 22ezernél cseréltem. Gyertyát adom ajándékba ha viszed mind a kettőt. 10 körül mozog mind a kettő, mert márkás. Reális áron gondoltam eladni őket. Mennyit érne meg neked?
Engem érdekelne. Újak? Mennyit gondolsz értük?
Első, hátsó fékbetét és gyertya valakinek GS500ba?
Mint kényelmes kikérem magamnak................tudjuk................csak nem akarjuk vinni.
Sátor, matrac, hálózsák, főzőfelszerelés,stb..
De hát ti kényelmesek ezt úgysem tudjátok....
Reserve(tartalék) és On(nyitott)?