Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus ugyanilyen kabátom van mint Neked ha a nadrágod is Bering beugorhatnál helyettesíteni pár alkalommal...
A motor is stimmel...
Élménymotorozáshoz,kanyarvadászathoz nem tennék fel dobozt...bár oda még tanktáskát sem......Túrázáshoz pedig mindkettőt
Én a hátsó dobozban viszem elég sokat hurcolom eddig semmi baj nem származott belőle.A dobozt is úgy vettem, hogy laptop beleférjen sőt a laptopot is egy motoros oldal ajánlása alapján vettem
Teljesen kezdőként, egy ilyen motoron oké, vagyinkább egy dobozra érdemes beruházni?
Az az időjárástól is függ, meg az útminőségtől.
Rázós úton SSD előnyben van a vinyóval szemben, esőben ügyelj a jó zárásra, hidegben a páralecsapódásra, ha meleg helységbe viszed a gépet.
Amennyire biztonságosan motorozol.
Én néha viszem a hátamon a laptopot, de még soha nem volt kedvem ráesni
Lehet nem értem a kérdést?
Ha kitöltöd az adatlapodat, nem hátrány, komolyabban vesznek.
Helo!

Tanktáskában mennyire biztonságos laptopot szállítani?
ha gondolod kölcsön adom majd a vfr hogy kipróbáld, egy tesztelést megér
ezt is meg lehet pakolni rendesen, nem nagy a fogyasztása, van benne erő bőven és nem romlik el soha
nagyon úgy néz ki
Majd tavasszal jön a következő
eladttad a gs-t?
Én árultam itt a vászontáska szettemet ha írtad volna oda adtam volna bagóért, egyébként én is úgy voltam vele hogy a táska jobb lesz, de a doboz mégis csak jobb ezért is adtam a motorral a táska szettet, mert dobozt akarok mindenképp
egyébként meg nekem is volt az aljába ilyen huzat emit egyszerűen rá lehetett húzni ha esett
cipő, csizma rendbe legyen !

Meglőtte reklamáló ügyfelét egy ukrán cipész

"Lábon lőtte egy cipész egyik ügyfelét, aki reklamálni merészelt.
Az ukrán sajtó a helyi hatóságokra hivatkozva közölte: egy 40 éves helyi férfi még újév előtt úgy döntött, hogy beadja javításra téli cipőjét a szomszédságában lévő cipészműhelybe. A mesterember azt ígérte, hogy az új év első napjára készen lesz a lábbeli, ám a férfi január elsején zárva találta a műhelyt.
A cipészt csak január 3-án tudta mobiltelefonon elérni, ekkor már emelt hangon követelte vissza tőle a cipőjét. Megállapodtak abban, hogy a műhelyben találkoznak, ám amint az elégedetlen ügyfél megérkezett, a cipész szó nélkül fegyvert rántott, és többször rálőtt a férfire, akit az egyik lövedék eltalált a lábán.
A cipészt a rendőrség őrizetbe vette, fegyverét, amelynek származása után is nyomozást indítottak, elkobozták."
(MTI)
Akkor majd viszem, a többit meg telón lebeszéljük.
Rendben !
Nem néztem elsőre, hogy melyikre válaszoltál.
?
Elhozom Ádámtól, mert cimbi a boltos. Felviszem jan. végén, megnézed megtapogatod, én meg hozom neki vissza a lóvét vagy a táskát. Oxa?
kehely OK
nem tudom a beosztásomat most fejből, vagy "esküvőre" megyek , de az Erik féle megoldás is jó.
Asszem Krisztiánnak is az van.
A posta viszont a leírtak szerint működhet.

kösz , de már beleszerettem az általad belinkeltre...AZ KELL, AZT AKAROM !
Odesszában egy fagyikehely?
Jan .26-án megyek a XI. ker.-be esküvőre. Oda jöhetnél érte, vagy lepasszolom Eriknek pl.
megvéve !
Budaörs ?
hogy boltoljuk le ? utaljak, vagy leszállításkor ?
Általában kell.
Van egy pár bőrtatyóm, amit még a veteránomhoz csináltattam. Nem túl szép egy GS-en, de 2X annyi fér bele, mint ezekbe, és egy fagyiért megkaparinthatod!
Nem kell hozzá semmi, 30 mp a felszerelése a GS-re minden tartó és átalakítás nélkül.