Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, ez az!
Boldog Új évet Dipshit!
Az MRA megoldása ilyen és lehet külön rendelni is
A plekó nem téma, veszek bontott, sérült plexit. A távtartón agyalok.
Nekem is LIDL-ös tanktáskám van, fél éve vettem, és nekem nem gyengék benne a mágnesek, tök jól fogja. Mondjuk ha ki van nyitva nagyra akkor néha tényleg elmozdul kicsit jobbra vagy balra, de a kormánynál is odacsatolom, a szél úgy tuti nem tépi le. Hátsó ülésre pedig a Tecsóban gyűjtőpontos osztogatásnál szereztem be olyan kis Fila edzőtáska szerűséget. Az hosszában pont jó oda, cucc is fér bele, aztán lefogatom ilyen sok kampós gumihálóval a segédvázhoz. Meg sem moccan....
Blué viszont munkavédelmi plexiből van.
Az Enyém gyári.
A plekómagasítóhoz vetted a távtartót, vagy fabrikáltál? Nekem is kellene valami olcsó változat...
Igen, motorzani voltam!
Nem.Én egy kicsit túlbiztosítós fajzat vagyok.
A kistáskát ami gyerekhátizsák is a segédváz pontjaira rögzítem.
Nem bízom én az ülésben.
Bár a gyári tizliteres táska is az üléshez van zipzárazva.
Az üléshez rögzített kampó is megoldás lenne. Nekem van két ilyen kampó a Divin.
Persze már fejben agyaltam rajta.
Láttam gyári csomagtartót (iszonyat idétlen forma) ami hátra nyúlik a segédváznál.Na két olyasmi ami a lámpa környékén kibukkana egy szemben végződne annyi már elég is lenne.

Na ezt kell megszakérteni hogy kapcsolódik hátra.

Mer hogy úgy egészben ilyen nem lesz az fix.Csak épp hogy kijöjjön az idomok mögül.
a segédvázhoz kéne valami kampót illesztened
3 napra egy lidl-s be belecuccoltam a félcipővel,pólókkal,pulcsival,tartalék karokkal törölközővel meg tartalé kesztsűvel együtt.
Igaz ki kelet zipzárazni a dupla alját és úgy nézett ki mint a felfújt lufi.
A gond hogy hátul nincs rögzítési pont a motoron semmi.
Ezért felpaszírozott a tankra mer mindíg előrecsúszik.
Na ha a félcipő meg egy-két holmi megy a kistáskába hátra az esőruha mellé akkor a szimpla vastagság a többinek untig elég.
Olyan két éve lehettem utoljára ott, a koktél eksön már volt, csajok sem voltak rosszak, csak annyi befeszült drogger is járt ezzel párhuzamosan, hogy attól ment el a kedvem. Mondjuk jó volt egyet koktélozni, máshol úgyis max sört iszok.
Idejét sem tudom, mikor hajoltam el úgy rendesen. Na jó, most szilveszterkor nem voltam szép, de előtte, lehet hogy tavaly szilveszter? Az is elképzelhető.
Az nem hangzik rosszul! Morrisons 2-nél lehet elidőznék egy keveset. Legutoljára amikor voltam, 500 volt minden koktél este 10-ig talán. Szerintem délutántól addig olyan 7-8-at elfogyasztottam...csak kíváncsiságból.
Na meg volt ott néznivaló is...
Így elolvasva nem is a sör meg a pálesz ami hiányzik, az itthon is van, de azok a frédibéni szeletek a faszénen, na azt nehéz utánozni.
Nem vagyok nagy alkesz... így én nem mentem el egyszer sem ilyen programra. Most is pl karácsonykor ittam először nyár óta. Kinőttem már az ivásból
Blaháig sikerült már eljutnod? Sztem már az sem kis érdem :).
Hú de kár hogy végigolvastam.
Idén minimálisra szorítom a sörfogyasztást, meg amúgy is le kéne dobni pár arasznyit derékból, mert tavasszal lehörre alattam a GS.
Felszállsz a Móriczon a 6-os villamosra, de előtte iszol egyet egy kocsmában.. majd minden megállónál meg kel ezt ismételni, egészen a Moszkváig
Az milyen?
Győrből kell indulni, át kell menni sógorékhoz, majd lehetőleg este Kőszeg mellé kell megérkezni nővéredékhez, akik hideg sörrel, házipálesszal és melegedő grillel, meg bepácolt fűszerezett 20x20as hús szeletekkel várnak. Hm, de jó rá visszagondolni. :)
Olyanra gondolsz mint a 6-os túra?