Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Éltek még?
Egyébként nekem a HF. olajszűrő az első 1000 km-en súgó hangot adott. Először be is voltam szarva, hogy valami baj van, de azóta már tudom hogy ez nem probléma, és már oda sem figyelek rá.
az utolsó két olajcserém alkalmával Champ. szűrőt használtam, annál nem tűnt fel ez a zaj.
Nekem Hiflofiltro került bele a nyáron, olaj pedig Motul 5100 10w 40-es. Nem tudom mi volt azelőtt benne, de ezzel gyönyörüen duruzsol, és a váltó is mükszik ahogy annak kell! Jól érezhető volt a különbség, nekem bevált
COF033
Hiflofiltro HF133, vagy Champion olajszűrő (ennek nem tudom a kódját fejből).
Mindkettőt próbáltam, mindkettő bevált és bruttó 1100 Ft környékén vettem őket.
ha esetleg érdekel valakit, több nap kemény nettezés után a következőre jutottam a fűthető ruha ügyében. Az alapvető probléma ugye az hogy egy főt még elbírna egy motor, de nekem mindig két fővel kell számolnom , tehát csak az akkus cucc maradhatott és mivel airsoftozom két combos akkumulátor mindig jól jön, és profi töltőm is van hozzá hogy évekig bírja a megfelelő időtartamot.
Bármilyen meglepő a motoros boltok honlapján pont egy tízessel több akármi mint egy mezei honlapon , de a lényeg hogy a Blazewear márkánál tettem le a voksom, egyrészt mert jónak néz ki másrészt mert ez a legolcsóbb és ennek a márkának van kifejezetten sporthoz kialakított vékony mellénye, egyébként nem nehéz ennek az árnak a duplájáért is kapni! Tehát száz szónak is egy a vége
http://bolthely.hu/vadlesen/id...

http://www.blazewear.com/heate..
.
akkor sorry akkor az a dunlop valami volt a sportmax
Befaltam egy bazi adag tatárbifszteket....jöhet a Világvége
12 évet élt a robogómon a hátsó Maxx...akármi...tök jó arra az 5 pacira....elől még fönt hagytam....semmi baja
Végülis terepezni lehet intruderrel is csak utána legyen lé a romok helyreállítására.
Vagy felgyujtására.
Amúgy ha nem akar bohócokat az ember körbetelefonál pár arcot az ember és nincs nyomor.
Viccet félretéve csak komoly emberek jelentkeztek rá. Így áldom az eszem, hogy úgy csináltam ahogy.
Jelentkezés csak utcai motorral 250 kg feletti előny
El lehet a nem kívánatosokat ilyeszteni egy két borzasztó feltétellel.
Pl "csak földúton 5000 KM bestoff" monológgal.
A barátok behülyítése után kell csak kitenni motorozz.hu-ra (amíg más alternatíva nincs), és kis szerencsével a maradék 1-2 helyre jófej új arcok fognak becsatlakozni
Kiírod hogy a 6-8 haverra vágysz ismeretlenek kíméljenek.De a kör-email szerintem célravezetőbb.
Nyilvános fórumon nem biztos hogy könnyebb megszervezni.
Esetleg telefon.
Bár az ódivatú.
Inkább FB.
Csak nem biztos, hogy az a 4-5 barátom iratkozik fel először, akivel szívesen motorozom.
Bár egyszer felállítottam a teszkós sátramat kertben az ér?
Van létszámkorlát is a világon.
Én pl soha nem fogok 6 motornál nagyobb csapattal elmenni élményeket gyűjteni, szórakozási célból. Sok motor sok tököléssel és időveszteséggel jár
10 pötty! Majnem dobtam egy hátast a székkel!
Nameg NO medve.
Max medvecukor de az már a horror netovábbja.
Most fogyókúrázom.2013 NO szénhidrát.
Medvék közt fogunk sátrazni. Akar még jönni valaki?