Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Belinkelhetnéd azt az útvonaltervet, lehet én is végigmegyek rajta.
Ez tény, de most a motor, meg a külföldi túra a prioritási lista végén van, előtte még suli, az meg tejelős. Csak attól még hülye vagyok, mert folyamatosan nézegetek, és csorgatom a nyálam.
Másik megoldás, ami nekem eddig szerencsére működött, hogy ahova mentem, már vártak, és már nyomták kezembe az üveget. Nem kellett cipelnem :).
Ne azon agyalj hogy hogyan nem tudod megcsinálni amit akarsz, hanem hogy a nehézségek ellenére hogy IGEN! Nem kell ide gépcsere és stb. Elhatározás kell, egy irány és benzin.. Csak egy átírás árából el lehet menni 2-3 napra külföldre tekeregni
Vagy áramvonal, vagy humánum, minden egyszerre nem mehet:).
Zoli úr.. Ágyban alszik, kocsmában iszik
háát azt gondolom ,hogy kicsit fájna....esetleg valami humánusabb csonkítás?
Arra nekem még fájna a fogam, bár az is igaz, hogy igazából mindig meg tudtam nélküle oldani a dolgot. Meg amúgy sem a kiegészítőkön kéne agyalnom, hanem a gépcserén, de az most a világpiaci szituáció miatt asszem újfent tolódik.
Biztos elég az a két táska? Miért hány sör fér beléjük?
Nem egy tasakkal hozott
Azt hittem úgy gondolod, hogy amikor éjszaka benéz a sátorba a maci, gyorsan előkotorássza a táska aljáról, majd meglepetésszerűen ráfújja.
Azért a sátor körbeszórásához már ipari mennyiségben kell. Még jó hogy nem sáfrányról, vagy kanabiszról van szó.
Van otthon egy stihl 110-es.
hö hö...ha sietek bebújok a "plexi" mögé...így csak az agyamból csinál turmixot..bár a tanktáskára könyökölve (fejem a karomon) múltkor majdnem elaludtam.....már csak a vállaimat kell otthon hagynom....akkor marhára aerodinamikus leszek

148-227 ig elfelejtettem.
Mivel rájöttem hogy nem kell annyi cucc 2-3 napra így az idei szezont egy tanktatyózással folytatnám.Meg az ülésen a kis gyerekhátizsákkal.
Hagyom a fenébe a nyeregtáskát.
Nem lenne egyszerűbb egy kommentben mind a 234-et leírni
Kemény!
Nekem louisos van.. ingyé volt, de többet ér
Az behorpasztja a tankot.
2.
patakba motorozás.
Filóztam rajta éni, hogy kicserélem, de igazából amennyiszer használom a táskát, amennyi cucchoz, amennyi útra, arra így nekem megfelel. Meg úgyis majd egy nyeregtáskát kéne inkább szerválni, azzal aztán sokáig meglennék. Földutakat meg vagy kerülöm, vagy gyökketővel megyek rajta, uh ha lerepül a cucc, akkor már én se vagyok fenn :).
Medve nem él mindenütt. Egyébként pedig őrölt borssal el lehet őket ijeszteni. Volt már olyan túratársam aki körbeszórta vele a táborhelyet Csapkodtuk a térdünk a röhögéstől
De jó hogy Krissal lebeszélt a Lidisről!
Egyértelműen.
A neoplan busz mőgé húzódás sem rossz a jók az idegeid.
Akkor vegyem fontolóra ezt a megoldást?