Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz szépen majd rálesek ha felépültem
Mofakernél MZ kormány pár ezres talán.
Sziasztok rég jártam itt az oldalon mindenkinek boldog új évet.Azt szeretném kérdezni hogy mennyiért tudnék venni egy kormányt a mocimra mert az enyém elgörbült.
az előző "gagyi" (értsd nem márkás) tanktáskám teljesen rendbe volt. bevásárlószatyor. fejpárna, útközben könyöklő, ...olyan erős mágnes volt benne, hogy a salgópolchoz ragadtam vele. a rögzítőpántokra nem volt szükség. 130-nál ha rosszul pakoltál bele (fölül a sör ) akkor persze kicsit táncolt. csak a zippzárt vágtam gajra. a mágnes mentve, és belevarratom az újba. két ember kell majd leszedni a tankról !
Amit linkeltem azt csak azért, hogy ha valakinek kell most kis táska hátra, talán érdemes...
Érdekes, amit mi vettünk ataa, XJ900 és én, annak eddig csak a mágnesét használtam és elöl a kormányagyhoz csatoltam, de a többi pányváját még elő sem vettem és kinyitva telepakolva is rendben van, de lehet pont a plexi miatt
Most is van finomság, de ugye szállítással, ami 10euro, csak többet érné meg...
Remélem január közepén még nyomnak egy leértékelés Louis és Hein-gericke barátaink
http://www.hein-gericke.at/gep...
Az én tantáskám egyébként olyan, hogy szinte az államig ki lehet nyitni mint egy harmónikát! Nem túlzok! Baromi sok cucc elfér benne, nagyon hasznos dolog. ..... Na olyankor már tényleg kell a gumipók! .... De működik!
A régi GS-eden biztos nem vigéckedne már a táska. De egy gumipók megoldja ott is a problémát.
Majd egyszer felteszem a kocsi orrára.. ott legyen kemény
Most látom a képet! Ez a szélvédelem miatt stabil!
Csak a két mágnes a füleken, semmi több.
Próba szerencse. Nekem tommot van, kényelmetlennek biztos nem kényelmetlen, viszont nem tudom mihez hasonlítani, mert én már a gyári ülést nem ismertem. Drágának meg drága.. ez biztos.

Az egyik BMW-s ismerősöm például átkozza azt a napot amikor átszabatta az ülését, mert nem lett jobb
Gumipók nélkül? Kivétel erősíti a szabályt, vagy lehet, hogy a motorod szélvédelmének az eredménye.
ha a köv mocira kényelmesebb ülést akarok, mindenképp tommot-ot keressem fel vagy esetleg már nagyon elszálltak az árakkal? érdemesebb -e valaki mást keresni?
Az én tanktáskám nem tudom hogy közepes vagy nagy méretű-e, az biztos hogy nem kicsi. A képen teljesen tele van pakolva, és nem csak könnyű dolgokkal. Teljesen faszán működik
Kösz.. legyen úgy
Dettó. Párom motorján a tanktáskát szintén pókoztuk az első kísérleti utak tapasztalata után. Nekem meg a tanktáska olyan, mint a sörnyitó. Mi nem az?
Szerintem is! Ehhez képest sok megpakolt táskán nem látom, ....és ilyenkor csak szenvedés: mert menet közben igazgatni, mert rádőlt az egyik karodra vagy még csak kezd dőlni, nem sokára kell igazgatni stb.
én is gumi-pókozom ha fullon van mind a két része, de sztem ez tök egyértelmű
Ha nagyra kinyitod és jól megpakolod, a legdrágább tanktáska is elmozdulhat, "elhajlik" balra vagy jobbra. Ezért inkább a legtöbben meg se pakolják a táskát, inkább csak "dísz" marad pár aprósággal benne. Én ilyenkor a jól megpakolt táskát átkötöm egy gumipókkal és a probléma ezzel megszűnt: stabilan feszül a táska a tankon.
Nem értem, más miért nem használ ilyenkor gumipókot. Ehelyett alig tesznek a táskába valamit, hogy ne mozduljon el.
Gumipókkal, ha fullra pakolod, akkor sem mozdul el a táska. Csak ajánlani tudom. Legalábbis nekem bevált.
itt látod a képen....
Szia. Én is ezt tettem rá ősszel, árához képest jó kis design elem. Mikor előszőr fordultam vele, próbáljam ki, nem volt semmi baj, 110ig(gondoltam kicsit nagyobb tempónál nézzem meg mi lessz), ugyanis ekkor szép lassan kezdett lefordúlni, amig meg nem akadt a km órába, nem húztam meg rendesen a csavarokat Na akkor éreztem abban a szögben, hogy pont a fejemre érkezik az egész szél, a friss őszi levegő! Haza gurultam, vissza állítottam a jó szögbe, és a lámpa elejét lekaptam, így tudtam meghúzni rendesen a csavart, valamint még egy kis biztosíték csavart is feltettem(azt is adják hozzá újan). ezután megint gurultam, és minden oké. Nem azt mondom nem használ semmit, legalább kevesebb bogarat kell lepucólni a kabátról(de lehet több lessz a vállamon ) az esőben, a melledet is védi, és hát a széltől is egy keveset De ahogy djani86 is mondta, inkább díszként funkciónál a kevéske védelem mellet. De méretéből is már adódik a dolog, és logikus, hogy ennyit tud, nagyobbat nem akartam tenni rá mert csúnya. Amúgy is ki lehet birni azt a szelet a Gs-en, egy 100as tempóval, felette,már kényelmetlen Ha segít, én 1,80 körüli magas vagyok, ez is számít mondjuk....
Na, sorry, már változott a szabály, szóval az aktuális itt van:

"Gazdászok/GTK-sok/Gépészek Arcának Látványos Alakulása Miközben Berúgnak.(hozzászólásban jöhetnek az egyéb ismert megfejtések a rövidítésre) A túra lényege ugyanis az, hogy a reggel utazással indul, az egyetem előadóinak koptatása helyett a hévnél kezdik a reggelt, és utaznak.

Cél: Őrs vezér tere.

A nap további része is az utazásról szól, ami azonban kiegészül az ivással. Visszafelé Gödöllőig több állomáson is leszállnak, ahol a helyi vendéglátóipari helységben isznak. Persze ezt igazolni is kell, hogy a túra sikeres legyen. Reggel mindenki kap egy menetlevelet, amiben fel vannak sorolva a meglátogatandó kocsmák. Pecséttel kell igazolni, hogy a résztvevő járt az adott kocsmában. Igenám, de a pecsét szigorú szabályok alapján kapható. A fő szabály, hogy inni kell, és az is meg van szabva, hogy miből mennyi az a mennyiség, ami után jár a pecsét.

Az kérhet pecsétet a menetlevélbe, aki az adott megállóban:

4-10% alkoholtartalmú italból 0,5 litert,
10-20% alkoholtartalmú italból 0,2 litert,
20-40% alkoholtartalmú italból 0,05 litert,
40%-80% alkoholtartalmú italból 0,03 litert fogyaszt."

Rosszul emlékeztem
Igen, erre gondoltam. Csakhát tízezerért maradhat ott, ahol van!
Úgy látszik, minden egyetemen van ilyen szép szokás....

Gödöllőn ez az un. GALAMB túra.
(GALAMB: Gödöllői Agrárosok Látványos Arcváltozása, Miközben Berúgnak)
HÉV-vel be az Őrsre, majd vissza Gödöllőre, de minden megállónál le kell szállni, és inni egyet. Ez 19 megálló, vagyis csak 17 lesz, mert 2 megállónál nincs kocsma. Volt, aki végigcsinálta. A legkisebb válaszható egységek: pohár sör, deci bor, 0,5 dl tömény. A jó hír, hogy visszafelére nem kell jegy.