Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.
Medvék.
Volt.
Nem tudod Sanyi volt Újévi karikán?
Kicseréltem a mágneseket winyókból kiszedettekre és a tank vonalával egyben leszabtam a füleket.
234. ok amiért nem földutazom.
Jegzem ám.
Tanktáskából nekem a fincsi occsó lidlis van, de nekem nem ezért panaszkodik. Kapásból első alkalommal, mikor feltettem, majdnem elhagytam 100nál. Gyengék benne a mágnesek, és 90 fölött belekap az oldalsó fülekbe a szél, aztán olyan, mint dumbo füle. Uh sisakhálóval kell használnom, de különösebben nem zavar a dolog, nem volt drága, annyit is ér.
Az enyém már földutas ugratónál elemelkedett egyszer a tankról. Szerencsére jó nagy tankom van, így volt hova visszahullania, ahol meg is tudott kapaszkodni
Nahátnekem a tanktáska még a büdös életbe nem panaszkodott.
Arra tényleg jó, hogy a tanktáskát nem csapkodja a szél, nekem is valami hasonló van, valamit azért fog, leginkább pályán érzem. Valami kis terelő kell, ha meg húzom neki, be tudok mögé bújni, mondjuk én alacsony vagyok, jobb mint a semmi.
Ponytosan olyan van fenn nekem is, amit linkeltél. Ahogy írta foregon, nem nagyon ér sokat, én is csak placebónak használom, baromira nem vettem különbséget észre sehol sem, bár nem érzem, hogy mellkasomnál annyira szeles lenne, és odadobná, de a fejemnél sem. Igaz, sztem én pár centivel alacsonyabb vagyok, mint foregon. Igazából plexinél sztem két út van: vagy olyat veszel, ami még jól néz ki, és nem akkora, mint egy nagyszoba ablak, de akkor az tényleg cask esztétika, és nem használ sokat. Vagy veszel egy nagyot, eltereli a szelet, csak olyan lesz mintha üvegeshez mennél. Már csak azért is, mert GS-en nem jellemző, hogy nagyon előre dől az ember, sportmotorokon a bubis plexik ezért számítanak jobban. Sztem.

Praktikus! Sárga öntapadós cetliken tusom hová ragasztani az itinert!
Nem tudom elképzelni a GS-en...
Az állítólag nagyon jó.
Köszi a választ!
Ha mellkasra nyomja a szelet, akkor tényleg nem érhet sokat.
Most is a mellkasomat nyomja, pedig nincs rajta semmi...
Milyet lenne érdemes felrakni, ami ér is valamit?
a "hóbagoly"-t én se vállalnám !
A gondom kettő van.
Párásodik a sisakom cefetül.
A másik hogy a sós lé miatt mosogatni kéne a motort minden nap.
Ééééés egy rohadt lusta ember vagyok.
Így hagyom a fenébe a motorozást a keménycsávóknak.
nincs itt már igazi "klasszikus" tél.
a szezon már november-decemberig kinyúlt, a kezdet meg már március ! közte meg bónusz napok tömkelege !
Nekem ilyen volt bár Givi
Azon kívül hogy valaki szerint jól néz ki, semmit nem ér, sőt talán még zavaró is hogy folyamat a mellkasodra nyomja a levegőt, mert ugye nem dobja a fejed fölé!
Én arra használtam hogy amikor a tanktáska pupon volt ez megfogta a szelet és nem dobálta a táskát oldal irányba
Szilveszterkor mentem egy 15-öst.
Úgyhogy coming soon.
tegnap elvittem lábon a vasat a szerelőhöz.
nem nagy távolság volt. mehetnékem is támadt, de nem akartam kínozni a drágámat. ( a lánc mint a lógóhasú malacé )
kb. egy hét és pikk-pakk lessz !
Sziasztok! Szeretnék infót kérni erről a plexiről.
Használja valaki? Tapasztalat? Észrevétel?
Nemrég vettem a GS500-asomat, és gondoltam veszek rá valami légterelőt tavaszra...
Esetleg más plexire ajánlat?
Köszönöm!
fagypont közeli az idő egész janárban nappal meg 5-6 fokok.
Titta hawaidizsi.
Igen, csak lelassítottam bioritmusaimat a téli álomra való tekintettel.
Rohadt időkép egyre zordabb időket jelez előre, pedig én meg már azt hittem lassan itt a tavasz.