Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarlak elkeseriteni, de ennek oka van es nem gyari hiba (meretpontatlansag). Egy darabig jo lesz ettol fuggetlen persze.
Latom nagyon eltokelt vagy, ezer Inkabb hagyom a temat
Megérkezett :-D :-P
ne mondd, hogy nincs.... csekkold a mailedet
Hát ez kotyogott bizony, kopás meg annyi volt mint a galériában látható. Jó lesz, már mehetnékem van nagyon.
Ne szivass Tibor. Nehogy már sűrűbben keljen cserélnem a légszűrőt mint az olajat. Amúgy nincs szerviz manuálom a malachoz. Az olajcsere intervallumra emlékezem. Azt tudom a többit meg általában megkérdezem. De őszintén a légszűrő eszembe sem jutott.
Nem vagyok egy japan fun, de azert ez kevesbbe hiheto. Gyakrabban van feluletkezelesei, vagy anyagvalasztasi hiba,mint meretproblema. Foleg az a mertek amit emlitesz. Persze semmi sem lehetetlen, de en meg ilyen hibaval nem talalkoztam
akkor sem
szia utazó
gondoltam beleolvasok
szia
ami az én tapasztalataim szerint inkább felezendő..
lusta vagy megnézni a szerelésit, benne vannak az inspekciós intervallumok... 18e km-ként légszűrő csere
Aki felújítja felhívott.
még mindig ... (?!)
ezt most nem értem
Nyugi kisöreg, most meló van, aztán majd este otthonról megmutatom hogy kell ezt gyorsan lezárni.
A szabadonfutómra a diagnózis és ezzel a kör be is zárult: Gyári hibás! Soha már a gyártás pillanatában sem volt jó, mivel a 3 elemből csak 1 elem jó méretű, minden más kisebb (kotyogott is feltűnt), ebből adódott egy alap 0.5mm-es hézag, ami eddig bírta, csúszás után ha rosszul állt meg olyan mértékű lett, hogy reccs. Hamar elment volna addig, hogy nem indul be csak recseg.
Amúgy örömmel jelzem. Kész a Malac. Mindent kicseréltem amit ki kellett. A légszűrő is tök frankón nézett ki. Őszintén bevallom a tököm tudja milyen sűrűn kéne cserélgetnem. 2 szezont ment a malacban. Féltem is hogy hogyan fog kinézni de semmi baja nem volt. De megrendeltem az újat kiszedtem új bele és fasza. Oil is cserélve. Lánc némi segítséggel de az is cserélve. Meg a lánckerekek is. Lánckerék fedél visszarakva. Szombaton már el is gurítottam a mosóba. Szóval minden happy. Arról nincs valakinek tapasztalat véletlenül hogy az X11-es hátsó rugós tagja nem egyezik e meg az XX-ével. A beépítés módja és szöge nem azonos ugyan de titkon remélem hogy összeillenek mert kezd egy kicsit zavarni hogy az én hátsó rugós tagomon csak rugó előfeszítést lehet állítani és kész. Ez lenne a következő nagy projektem hogy ha átillik veszek egy bontott hátsó rugós tagot felújíttatom és kicserélem a mostanival.
ez még egy új kapcsolat...
Ugyan már tessék szépen békét kötni. már kezd unalmas lenni. Szereltek mind a ketten. Ez egy jó dolog. Ki így ki úgy. Tessék szépen békét kötni. Szeretni nem kell egymást azt nem mondtam. De a békés egymás mellett létezés nem egy nagy kívánság szerintem. Az egyik nem fikázza azt hogy mások tanulják és úgy tanulják a másik nem fikázza azt hogy tapasztalati úton ezt szedte össze. Valahol mindegyik tudás hasznos és becsülendő. Sőt biztos hogy van olyan hogy egy tankönyv ezt a mondja a dologról pedig másképp sokkal egyszerűbb. Máskor meg van olyan hogy a tankönyv egy sokkal egyszerűbb megoldást kínál mint a megszokásból eredő szerelés.

Nem akarok igazságot tenni. De néha úgy egymás torkának tudtok esni hogy azt olvasni is kemény. Elég intelligenseknek tartalak benneteket ahhoz hogy ezen túl lendüljetek szerintem.
nos 2017 oktober 9 4 db video készült a kawasaki 1200 ről a 4 videohoz 8 szor szoltál hozzá elöte összesen 27 videohozz 31 szer ha kell belinkelem mindet ... pl ilyeneket .... azt nem ugy kell szerelni ..... miért kellet azt ki cserélni .... stb .. tavaj oktober 12 én letiltotalak mert ..........az okoskodokal ezt teszem de némi kép anyag is https://www.facebook.com/29970... ..https://www.facebook.com/29970.... https://www.facebook.com/29970... bármikor vissza tudja nézni bárki .... a letiltás pedig az hogy nem tudsz hozzá szolni ..... sajnos az ilyen irigy tudatlan emberek mint te teszik tönkre a világot .. részemről le zártam .... és már itt abizonyiték hogy te vagy a hazug te szarházi .. remélem a jo isten elrendezi a sorsod ...
De azt nem rendeltél ugye? És azt amit pedig írtam, hogy kell, azt pedig igen?
Vagy lemondtál az újról?
Hézagolni, létezik, ugyan nem kell, de minden szr egy vagyon bele.
Nincs vele gondom, szerintem elég kulturáltan és jól szoktál érvelni. Legalábbis amiket én látok.
Akkor csak vagy én vagyok béna hozzá, vagy nem minden topicban :)